Žabinka
16.01.14,13:24
K tejto oblasti mám ešte otázku.
Poslala som to ako všeobecné podanie s prílohou. Ale nie je mi jasné, keď mám ZEP, či podpisujem aj konkrétne tlačivo, kde je na úvodnej strane: Odtlačok pečiatky a podpis osoby podávajúcej záznamy alebo osoby oprávnenej na podanie záznamov za osobu podávajúcu záznamy, alebo len tabuľku vyplním, odošlem nepodpísanú a podpísanie je len celkové ZEP-om. Ja som to totiž vytlačila, podpísala, oskenovala, a poslala prílohu ako *jpg.. Neviem to dať do formátu *pdf, ako je odporúčané.. Pozerala som v schránke správ, a mám tam Prijaté a potvrdené. Nikde v poučení som nenašla, že to nemôže byť v inom formáte, *pdf bol doporučený formát. Tak by to malo byť v poriadku??

Ešte ukážka ako mám prílohu zobrazenú v schránke príloh.

Pozrela som ešte raz všetky návody a poučenia, o type prílohy tam nie je ani zmienka. Ešte aj v návode o type prijímaného dokumentu je prázdna strana, viď obrázok č.2.
avalik
17.01.14,16:02
priloha moze byt aj v jpg

kedze Zaznam o pozemnom MV nie je uctovny dokument, jeho obsah mozes uviest v texte podania

a na konci formulara by som vyplnila takto:

Typ prilohy: ina priloha
Sposob dorucenia: Elektronicky - sucast podania
Popis prilohy: Zaznamy podľa § 70 ods. 6 zakona c. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty
Žabinka
17.01.14,17:03
Ďakujem Valika, takto som to urobila :).