holv
16.01.14,13:09
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu ako postupovať.
V značkovej predajni obuvi sme manželovi kúpili topánky za 80€, ktoré sa mu po dvoch týždňoch nosenia začali trhať (praskla koža od podrážky na bočnej strane obuvi) Topánky sme hneď zaniesli na reklamáciu a dnes, samozrejme v 30ty deň reklamácie prišla odpoveď, že reklamáciu neuznávajú, nakoľko reklamovaná chyba nemá pôvod v nekvalitnom materiály a nejedná sa o konštrukčno-výrobnú vadu. Kópiu odborného posúdenia máme k nahliadnutiu na predajni. Je možne nejakým spôsobom odstúpiť od zmluvy s predávajúcim, nakoľko mi vadu neopravia a topánka bude zatekať.
kopretinka
16.01.14,12:11
ten posudok robil kto?
lujza.j
16.01.14,12:17
Znackova predajna predpokladam džon garfild....by som isla kuknut na ten posudok...a potom im povedala ze to dam na soi...co uz toto su za moresy ..kazdy ma problem s botami...esteze kupujem cez net :D
misoft
16.01.14,13:20
Ten ich "posudok" je pre teba nepodstatný - pretože výrobok bol reklamovaný po dvoch týžd§och, zákon to považuje ako výrobnú vadu - http://www.pravaspotrebitela.sk/?page=brochures&itemid=9
a reklamácia MUSÍ byť uznaná.
Keďže obchod sa prieči uznať reklamáciu - oznámte obchodníkom, že prípad postupujete SOI, nakoľko porušili zákon http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-250
kopretinka
16.01.14,13:32
http://www.pravaspotrebitela.sk/?page=brochures&itemid=9
Ak výrobok kvôli vade reklamujete do 6 mesiacov od zakúpenia, podľa zákona sa to vníma tak, že vada existovala už v čase predaja a je na predajcovi, aby dokázal, že vada nie je na jeho strane – mal by to doložiť nezávislým znaleckým posudkom.

On to dokázal.
holv
17.01.14,09:50
Exisport si dal vypracovať posudok nejakej pani znalkyni, ktorá napísala, že vzhľadom, že topánky sú príliš čisté neboli ani nosené a manžel si spôsobil vadu sám prepichnutím ostrým predmetom, a že je vada neopraviteľná, preto reklamáciu neuznávajú. Žiadala som teda na základe ich reklamačného poriadku o odstúpenie od zmluvy nakoľko sa jedná o neopraviteľnú vadu, tak to mi zamietli, lebo je reklamácia zamietnutá.... Keď som sa opýtala čo s tým vieme poriešiť, prípadne že to dám na prešetrenie SOI, pani managerka mikla plecom, otočila sa na opätku a bez pozdravu odišla... No coment!
JM1968
17.01.14,09:59
no super, presne tam sa chystám ísť reklamovať moje čižmy kúpené začiatkom januára, tiež praskol vzadu šev, takže sa mám na čo tešiť:( zatiaľ som u nich kúpené topánky nemusela nikdy reklamovať
mareko
17.01.14,10:25
Po prečítaní som zabudla zatvoriť ústa.
Prečo si manžel naschvál reže nové topánky? :-( .....No coment!
Toto sa snáď nedá ani vymyslieť a nie aby takúto haluz napísala "znalkyňa".... Otrieskala by som tú topánku tej ženskej o hlavu. Napíš, ako si postupovala ďalej a čo si vybavila. Držím palce.
misoft
17.01.14,18:02
Aha! Takže odišla - tak to prepošli SOI a tá príde...... a "pani" bude mať čo vysvetľovať.....
kopretinka
17.01.14,18:43
Reklamácia bola vybavená v zákonom stanovenej lehote.Že bola zamietnutá,je druhá vec.No asi iba pohroziť im,že si dáte vypracovať vlastný znalecký posudok a dáte to na súd.Potom,ak vyhráte,tak oni zaplatia trovy konania,váš posudok aj topánky.Ale záleží od obch.inšpekcie,ako sa vyjadria k tomu oni.