Mirrrka
16.01.14,15:10
Ako sa podpíše Vyhlásenie u zamestnancov ktorí ho už majú podpísané z predch. obdobia na starom tlačive?
Podpíše sa na prvej strane tam kde je aj dátum a podpis alebo len v tej tabuľke kde sa podpisuje, že nenastala zmena. Mám názory z viacerých strán. Jeden, že sa na novom tlačive podpisuje len prvá strana lebo ide o nové tlačivo a druhý že práve prvá strana už podpísaná nemá byť (keďže zamestnanec už raz Vyhlásenie podpísal) ale má sa podpísať len druhá strana (tam kde potvrdzuje že nenastali zmeny).
J+K
20.01.14,17:32
Podpíše sa na prvej strane. Všetci zamestnanci podpisujú pre tento rok nové vyhlásenie, stačí podpis na prvej strane. Na druhej strane budú potvrdzovať svojím podpisom o rok, že nenastali zmeny. Takto to dnes bolo interpretované p. Vierou Valicovou na školení v Žiline.
Mirrrka
29.01.14,11:11
Ďakujem :)
rommy
04.03.14,08:19
Prosím vás a vyhlásenie musí podpísať každý? aj ten kto si neuplatňuje NČZD?
J+K
04.03.14,12:33
Ak si neuplatňuje nezdan.časť ani daňový bonus, nemá dôvod podpisovať ho :)
Tweety
04.03.14,12:36
Prosím vás a vyhlásenie musí podpísať každý? aj ten kto si neuplatňuje NČZD?

Môže ho podpísať aj ten, ktorý si NČZD neuplatňuje,( vyznačí to) veď si môže uplatňovať napr. DB.
rommy
04.03.14,12:46
som toho istého názoru ale mala som jeden telefonát a pani z inej firmy povedala že je nový zákon a od 1.1.14 musia mať vyhlásenie podpísané všetci, tak som sa zľakla že som niečo prehliadla ale podľa mňa je to hlúposť...