rony5
16.01.14,18:46
buchač
16.01.14,17:53
Je , dá sa ........

ALE

Ale nie každý má prístup k infu a nie každému to aj príslušný operátor povie .
To znamená , že pri okienku by si chcel takúto info získať , takže ako obyčajný ( nazvem ) žiadateľ nemáš šancu ...
Dotyčný pracovník by fest riskoval ...

Políciu a iné príslušné úrady , samozrejme , netreba ani spomínať - títo na to majú právo .
rony5
16.01.14,17:59
rozumiem. a ak poznám meno a mesto, nie je ešte nejaký iný spôsob ako zistit presnu adresu?
buchač
16.01.14,18:01
Lustrovať a hľadať ...informovať sa niekde inde ....

Výsledok ale neurčitý ...
rony5
16.01.14,18:03
hľadal som na nete všade možne aj nemožne ale bez výsledku
buchač
16.01.14,18:16
Dá sa všetko ...len musíš mať správne a hlavne dobré kontakty na správne miesta ..... ;)
rony5
16.01.14,18:26
napríklad? bol by som ti vďačný za každé info, lebo ja uz neviem kde hľadať
buchač
16.01.14,18:33
Nechcem ísť do podrobností ...sorry..
Takéto informácie sa predsa nezverejňujú ...
Aj tak som už dosť veľa naznačil .
buchač
16.01.14,19:48
Možno chce šrac práve opak ...
Ice dive
16.01.14,19:53
a ako sa tá aplikácia volá? a je dostupná na android markete? že by už bol koniec telefonátom o bambusových ponožkách a medicínskych vyšetreniach:D:D:D koniec telemarketingu...:D:D:D
kopretinka
16.01.14,20:01
aj ja chcem takú aplikáciu.....
a_je_to
16.01.14,20:21
Niekedy sa dá, úplne hlúpo ľahko. Zadaj číslo normálne do gúglu a Enter, možno budeš mať šťastie. Ak je evidované na niektorej stránke na webe, tak ti ju zobrazí, ale nemusí.
Ice dive
17.01.14,07:28
to viem, že taká možnosť tu je... ale toto sa dá použiť len pri zmeškaných hovoroch a pod... pochybujem, že niekto vydrží zvoniť, kým si spraví majiteľ telefónu prieskum na webe... a nie všetky tieto firmy majú tieto čísla pozadávané...
taiko
17.01.14,07:40
a kde zadavatel pisal, ze to chce zistit pocas zvonenia telefonu?
a_je_to
17.01.14,07:52
... Ice dive ... nemáš pravdu. Keď si zadám svoj mobil do gúglu, tak som šoknutý, kde všade mi vyskočí, aj s plnou adresou, aj s celými stránkami. Gúgl zobrazí ešte aj inzeráty na nete, kde si uvedieš svoje číslo mobilu, však vyskúšaj.
Ice dive
17.01.14,08:21
Prečítajte si ešte raz prípevok od Alla66 - píše že má aplikáciu, ktorá jej počas zvonenia pri neuloženom čísle zobrazuje komu číslo patrí a môže sa rozhodovať či hovor príjme alebo nepríjme... to či sa zobrazuje moje meno a číslo ak ho zadám do nejakého inzerátu alebo či je v kontaktoch na rôznych pseudostránkach ktoré suplujú obchodný register neriešim a nemám čas riešiť ak telefon zvoní, či to číslo je alebo nieje niekde na webe.. ide o to, že ak by som mal takú aplikáciu tak sa viem rozhodnúť, že či mi zvoní telefon a má význam ho zvyhnúť alebo nie ked mi volá nejaké callcetrum crystallcallu a ponúka bambusové ponožky alebo vyšetrenie v zdravotníckom stredisku na druhom konci SR...
bodliak
17.01.14,09:08
No keď poznáš meno a mesto, skús živnostenský, obchodný register, telefónny zoznam.