simoj
16.01.14,19:22
Zdravi priatelia. viem ze je tu vela tem o bezpecnostnych dverach ale prakticky vsetky koncia alebo su o securido/aldo/sherlock... su to sice klasicke znacky ale veeeelmi drahe. v reklamnych letakoch som si vsimol akesi bezpecnostne dvere http://www.vchodove-dvere.sk/ ale nikde na internetovych foracha nie je o nich ani tuk ... tolko reklamy okolo a nikde ziadne referencie? ma ich vobec niekto? ake su? aka je montaz? tie obrazky co su na tej stranke dokopy o nich nic nehovoria. chcel by som nejake dvere do bytu. na panelakovom vchode mame nove plastove dvere, takze scherlocke su asi zbytocne drahe .... zlodej profesional scherlocky otovri ako nic a amater ked zbada ine ako "papierove" tak radsej ujde.

A nejek realne skusenosti ma niekto?

dakujem za rady ale koniec koncov ste mi prilis neporadili - ziadne realne skusenosti aj tak nik nema .. :(
Indeed
17.01.14,11:10
Išiel by som do toho, hlavne ak majú viac zaisťovacích bodov

netreba sa orientovať len podľa ceny

je to ako pri autách nie každý sa vozí v Mercedese

kukol som na tie opisy dverí a načrtky a je to trochu nadštandard dokonca aj oproti renonomovaným značkám (!) hlavne čo sa týka počtu zaisťovacích bodov
a hrúbke plechu s ktorej je vyrobená zárubňa 2 mm to je už nadštandard

vzhĺadom na to čo ponukaju za tu cenu by som nerozmýšľal a bral by som ich hned
bodliak
17.01.14,11:21
Áno, berte ! Je to tak lacné.

http://www.youtube.com/watch?v=MCgCWyxs6Ns

"oceľová platňa krídla dverí: 0,8 mm"
A keď to zvnútra oblepím alobalom, bude tam aj hlinníková platňa !
Indeed
17.01.14,11:31
mam silne podozrenie,že dvere ktoré boli tak ľahko zdemolované na tomto videu, boli urobené špecialne pre tento učel

bez rámu a z oveĺa tenších plechov ako sa vyrabaju v skutočnosti

tipujem,že tam bol nejaký plech možno 0,15 mm ,

plech hruby 0,8 mm sa nedá takto rozstrapkať ako konzerva !!!
buchač
17.01.14,11:51
....." by som nerozmýšľal " .....

Veď o to práve ide ....a nerozmýšľanie poniektorých .... :D :D :D
simoj
17.01.14,16:26
ved to ze nezadju sa az tak zle ... a zaroven su ale podozrivo lacne ... preto sa pytam niekoho na realnu skusenosti
buchač
17.01.14,16:39
Simon ......

Nie som natoľko bohatý , aby som lacné veci kupoval .

Ja mám ADLO ...to len na okraj ...
pivko
17.01.14,16:48
Pozreli ste kontakt tam je pes zakopaný. To sú Polské dvere nie Čínske. Tak že kľudne kúp naozaj stačilo ADLA A SHERLOCKA.
lujza.j
17.01.14,18:21
len tak na okraj....


Montáž dverí zahŕňa:
• demontáž starých dverí,
• demontáž starej zárubňe,
• montáž a osadenie zárubne a dverí,
• špaletovanie, vysprávkovanie,
• odvozstarých dverí a zárubne,

CENA MONTÁŽE 179,-€



...čiže ešte + cena dverí....
simoj
17.01.14,20:21
hej vime .. len teraz maju este akusi kaciu na 2.triedu kvality ... vraj dake kozmeticke vady cize 189E dvere + 179E praca... menej ako 400E za dvere s osadenim ... hmmm
lujza.j
17.01.14,20:32
aj tu máš nejaké dvere....
http://www.centrumdveri.wbl.sk/
buchač
21.01.14,13:34
Zapamätaj si jedno !

Reklamu robí ten , kto chce predať ... čiže v podstate každý .
Veľkých hráčov na trhu ( hypermarkety , mobil operatori , banky ) teraz neriešim ...

Za oných čias si robili reklamu tí , ktorí to najviac potrebovali , čiže uviesť sa na trh a predávať .
Dobrý výrobok žiadnu , zdôrazňujem ŽIADNU reklamu nepotrebuje , ten sa predáva sám .

Si snáď nemyslíš , že ak profík otvorí ADLO alebo Sherlock , tak mu nejaké Reno v tom zabráni ?
Veľký omyl .
Tie bezpečnostné dvere sú v podstate osadzované kvôli a proti tým zlodejom , ktorí idú na tie obyčajné štýlom vykopnutia .
vlado 33
21.01.14,16:37
Nemôžem to ani dopozerať, pripadá mi to smiešne, je to reklama pre zlodejov alebo výrobcov dverí? Plech hrúbka 0,3mm na konzervy.
simoj
21.01.14,18:02
to mi je jesne ze scherloka otvori profi zlodej .. skor mi ide o to ci aj tieto polske kvazi bezpecnostne dvere nie su len pekne vyzerajuce dvere ktore sa za 5min zaseknu a nik mi ich neotori...
ano pojdem do tych polskych dveri len som chel vediet aj neajek relane skusenosti.. comu sa vyhybat, na co si dat pozor ked mu ich montovali ako sa k nim spravat
Indeed
25.01.14,10:42
dobre osadeným KROMPÁČOM otvorím akekoĺvek aj bezpečnostné dvere,len ide o to ako dlho mi to bude trvať , či 20 sec.,2 min., alebo 2 hodiny
kto by chcel naozaj NEDOBYTNÉ dvere,tak musel by si ich dať vyrobiť z oceĺových valcovaných profilov "I" alebo "U" ,ako sú na bankových trezoroch
vážili by asi tonu a plech na ich pokrytie by musel byť hrubý aspoň 12 mm
dvere važiace 80-100 kg su šuviks,každe jedne ...
buchač
25.01.14,11:06
Dôjdi aj s krompáčom ....

Kľudne sa môžeš realizovať .
Ale ak neuspeješ , tak tie dvere na svoje náklady zaobstaráš ...

...potom Ti následne ten krompáč ešte aj ako prémiu do hlavu ostrým koncom zatnem ...
Budeš mať dva otvory . Jeden v hlave a ten druhý - nižšie položený . Fááájny prievan bude a tie drísty z hlavy vytiahne ...

Video je video ...je to síce reklama , ale aj tak sa naň dívam s určitým rešpektom .
Takže opakujem ...kľudne dôjdi , uvidíme .... :D :D :D
Ty si fakt ale puk ...aj keď si MONTÉR ;) :rolleyes:


http://www.youtube.com/watch?v=duMgdknzAqw


Nevravím už ani o tej chýbajucej logike v myslení .
By som rád videl toho frajera , ktorý by rozbíjal dvere čakanom v baráku , kde je vždy niekto doma ...
...a či 2 minúty alebo dokonca 2 hodiny ???
Nuž " zamyslenia " sa hodné ...
Indeed
25.01.14,15:12
buchač, ja dojdem s motorovou flexou , STIHL a s
kotúčom rezným 460 mm , može byť ?

Uvidíme , AKÝ dlhýČAS vydržia,tie tvoje super dvere...
buchač
25.01.14,15:24
Hmmmm....

Najprv len sekera .
Teraz už aj motorové mašiny chceš dotiahnuť ?
Nedodám Ti nejaké výbušniny ešte nakoniec ???

Radšej nerieš , je veľa hodín ....zhoväduješ sa ...
Indeed
25.01.14,15:53
si blizko pravdy,
dvere na trezore NBS maju odolávať 13 hodín, použitiu špecialnych výbušnín (!)
Vieš si predstaviť AKÉ to musia byť DVERE ????
lubko6394
25.01.14,16:47
Ja by som v prvom rade rozmýšľal nad tým ako predísť vykradnutiu inak ako dvermi. Namiesto drahých dverí alarm s poriadnou sirénou a volaním/sms na môj mobil. Zlodej sa síce môže dostať, ale siréna ho donúti zmiznúť, dvere zaplatí poisťovňa a stačia z Baumaxu. Nálepka o alarme nalepená na baumaxdverách môže počet poistných udalostí znížiť a aj tak jedinou škodou budú tie dvere.
Ľubomír
26.01.14,12:37
Never tomu. Také dvere sa skutočne nachádzajú na našom trhu.
Ľubomír
26.01.14,12:45
To je síce pravda,ale ja mám dvere ADLO, ktoré vážia 80 kg. To znamaná, že je v nich dosť železných výstuh, ktoré sťažia zlodejom prácu. Zárubňa je murovaná . Vyliata betónom. Bezpečtnostný zámok, vložka aj štítky. Cena z montážou necelých 1000 € v akcii. Určite sú lepšie ako tie pôvodné z kukurice a dýhy.
Ľubomír
26.01.14,12:50
Nooo, keby si tak tú motorovú flexu v bytovke naštartoval, tak by si asi dlho nekradol.
Ľubomír
26.01.14,12:54
Tá SMS by ti bola nanič. Napríklad, skazila by ti dovolenku na Jadrane. Vedieť, že máš vykradnutý byt, a ty si 800 km mimo bydliska . To fak na zamyslenie. Hlavná vec, že by si o tom vedel.
Ľubomír
26.01.14,12:56
Dobrá kúpa.
Ľubomír
26.01.14,12:57
Nekupuj to. Je to šmejd.
lubko6394
27.01.14,05:53
Však ak dostanem SMS tak som na sieti, môžem telefonovať policajtom, susedovi, montovačovi baumaxových dverí...
milka ba
27.03.14,08:53
ja som si dala namontovat dvere reno su pekne a do paneloveho bytu stacia .dost rozhodovala cena (http://www.porada.sk/cena#__AUTOKW) .nie som ale spokojna s montazou ,akoze odbornika .osadenie zarubne je neesteticke ,hrube a take je aj spravanie cloveka ktory tu pracu robil
dmc
28.03.14,12:30
HMM..velmi rad by som videl ako zlodej "AKO NIC" otvori Sherlocky.
Martin1310
28.03.14,21:25
Taketo dvere sú na odstrašenie mamlasov a sú v tomto účinné. Ten kto to vie, vás vykradne aj tak, ked bude chcieť. Nakoniec dvere sú aj tak neni jediné miesto kade sa dá dostať dovnútra, na to sa dosť zabúda hlavne pri rodinných domoch.
Elektronické zabezpečenie mi príde lepšie ako sa snažiť brániť proti niečomu silou, pretože vždy sa nájde večšia sila. Tie videá nebudem ani rozoberať, vždy sa na tom pobavím. Tak ako v tom videu by na hentaké dvere zlodej neišiel, pretože je uplne nereálne robiť taký rámus pri vykrádaní bytu.