sway
25.03.06,14:11
Ľudkovia ide ma poraziť prosím tlačí Vám v Omege súvyhu ORIGINÁL výkaz? - mne strany čo sú na šírku odkrajuje prvé číslice - pomožete niekto??? dííík
sway
25.03.06,13:25
Ľudkovia ide ma poraziť prosím tlačí Vám v Omege súvyhu ORIGINÁL výkaz? - mne strany čo sú na šírku odkrajuje prvé číslice - pomožete niekto??? dííík

....nechávam to tu aj keď som to už vyriešila - ak by mali aj iní problém - treba nastaviť pri laserJet tlačiarni najvyššiu kvalitu tlače a je to OK :D:D:D
Lubica3
25.03.06,13:25
A tlačíš to s označením tej vrchnej bodky - export? Tam by mal byť originálne tlačivo pre DU... To nám aj ukazovala na krosáckom seminári, kadiaľ tlačiť originály.
sway
25.03.06,15:17
A tlačíš to s označením tej vrchnej bodky - export? Tam by mal byť originálne tlačivo pre DU... To nám aj ukazovala na krosáckom seminári, kadiaľ tlačiť originály.
ano, dík, už to mám všetko OK.;)
Lucy
25.03.06,15:20
Sway, a to tlačíš do originálnych tlačív, alebo čiernobiele ako vylezú z programu odovzdáš na daňový úrad?
sway
25.03.06,15:42
Sway, a to tlačíš do originálnych tlačív, alebo čiernobiele ako vylezú z programu odovzdáš na daňový úrad?


Na daňový odovzdám čierno-biele ako ich vytlačím, ale v tej voľbe - tlač do originálu tlačiva DÚ.Aj výkazy, aj DP.
Berú to v pohode.;)