sklenkova
25.03.06,14:57
Mám ŽL na upratovacie práce a maloobchod (kúpa,predaj tovaru). Obchodnú školu + prax ako predavačka mäsa,vedúca lahôdok-pred 20 rokmi- Stačí to čo sa týka vzdelania z potravinárstva?
2,Problém je,že up. práce čo mám by som si chcela ponechať,ale nepôjde to pokial budem musieť byť platcom DPH. Preto som rozmýšlala,že túto druhú činnosť by som si dala ako spolumajitel so svojim druhom -je to možné?
Zaplatili by sme účtovníka,ktorí by bol ochotní sa starať o finančné veci okolo bufetu,alebo mi poradte ako to spraviť.Je to hlúpe,ale skutočnosť je taká,že potrebujem byť platcom aj neplatcom DPH-ako v tej rozprávke
lenkak
25.03.06,14:00
Stačí to čo sa týka vzdelania z potravinárstva - budeš ešte potrebovať Osvedčenie o zdravotnej a odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností
sklenkova
25.03.06,14:35
To osvedčenie o zdr. spôsobilosti a na výkon ep. záv.činností je obyčajný zdravotný preukaz,ktorý musí mať každý pracovník v potravinárstve,kaderníctve, je to osvedčenie ,že nie je bacilonosič,alebo teraz treba nejakú skúšku?
lenkak
25.03.06,14:37
Musíš mať aj zdravotný preukaz,
ale toto osvedčenie sa robí priamo na hygiene a slúži na to, aby si mohla pracovať s potravinami, hlavne nebalenými.
Na hygiene Ti dajú zoznam téz, na ktoré budeš musieť vedieť zodpovedať, robí sa to formou testu a sú témy ohľadom potravín, ich nezávadnosť, prenesenie chorôb, deratizácia, dezinfekcia ....
Naďa
25.03.06,14:40
Fyzická osoba - podnikateľ pracuje len pod jedným IČO-m a nemôže byť aj platca, aj neplatca DPH. Ja vidím riešenie v tom, že jednu činnosť bude vykonávať na IČO - teda fyzická osoba, druhú na s.r.o. - právnická osoba.
Pokiaľ by niekto navrhoval združenie dvoch fyzických osôb - je to nepriechodné z pohľadu aj DPH aj nie DPH.
sklenkova
25.03.06,17:07
Je to tak, že platcom sa musím stať ak zarobím 1250000,-za rok bez odpočítania výdavkov? Na začiatku by som mohla byť aj neplatcom a potom dodatočne založiť tú s.r.o v priebehu roka-je to tak?
A teraz nájdem účtovníka,ktorý mi bude ochotný robiť ten bufet?