profitechnik1
18.01.14,08:20
Kto poradí recept na domáci jogurt, ale hustý.Vy skúšal som už viacero ale vždy zostal riedky .Ďakujem
lujza.j
18.01.14,07:27
Peggynka
18.01.14,09:32
profitechnik1
25.01.14,07:28
peggynka ďakujem, robil som podla toho tretieho linku, výsledok super. len s tým jogurtom Pilos, jeden pollitrový do dvoch litrov mlieka. "nechce " ani liezť z pohára.::)
Peggynka
25.01.14,07:41
peggynka ďakujem, robil som podla toho tretieho linku, výsledok super. len s tým jogurtom Pilos, jeden pollitrový do dvoch litrov mlieka. "nechce " ani liezť z pohára.::)
Si dal veľa,nie? Stačilo dať tretinu a vždy si nechať toľko na ďalší. Som rada,že sa podarilo.Ja používam ten grécky lidlový (10%).Ešte ti pridám link na sterilizáciu pohárov v mikrovlnke (dúfam nájdem).
Komentár od @babidka (ten pridaný link v tej diskusii nefunguje,asi autor vymazal diskusiu):
http://varecha.pravda.sk/diskusie/pohare-v-mikrovlnke/679-forum.html
profitechnik1
25.01.14,12:24
možno je to vela, ale nevadí, je to pár centov a teraz si nechám z nového jogurtu tak dve deci a tak dokola. ale už som robil z viacerých jogurtov, al tento je super hustý. u nás z tých dvoch litrov je tak na dva dni, lebo to jeme s veľkými lyžicami
kix
20.02.14,11:20
...u nás z tých dvoch litrov je tak na dva dni, lebo to jeme s veľkými lyžicami
A stíha to vaše wc? :)
Peggynka
20.02.14,12:03
...u nás z tých dvoch litrov je tak na dva dni, lebo to jeme s veľkými lyžicami
A stíha to vaše wc? :)
Nie je dôvod,takéto jogurty sú obsahovo vysoko probiotické a tie ti upravia perfektne mikroflóru v črevách (hlavne po ATB) a nemusíš si kupovať drahé probiotiká v lekárni.Stačí užívať takýto jogurt (pozor,nie zároveň s ATB,ale cca 2 hod. pred alebo po užití ATB).
lofr
21.03.19,09:49
...u nás z tých dvoch litrov je tak na dva dni, lebo to jeme s veľkými lyžicami
A stíha to vaše wc? :)
Nie je dôvod,takéto jogurty sú obsahovo vysoko probiotické a tie ti upravia perfektne mikroflóru v črevách (hlavne po ATB) a nemusíš si kupovať drahé probiotiká v lekárni.Stačí užívať takýto jogurt (pozor,nie zároveň s ATB,ale cca 2 hod. pred alebo po užití ATB).
Co su to antibiotika?
Vy to uz chrumete ako lentilky, ked musite davat upozornenie uz pri recept na jogurt? Akoby ste boli na nich cely rok non-stop.