leoslav
18.01.14,17:51
v roku 2012 som podpísala dohodu s príslušným Daňovým úradom, mám ID, ale nemám heslo, na finančnej správe som žiadala o upresnenie, ale stále som sa nedozvedela ako na to. Hlavný problém je v tom, že sme menili mailovú adresu, takže ked si zadám vygenerovať nové heslo, tam je potrebné zadať starú mailovú adresu , na ktorú nemáme už dosah. ID spolu so starou mailovou adresou akceptuje, ale túto správu nedostanem. Staré mailové správy už v počítači nie sú. Neviem čo mám robiť, s finančnou správou komunikujem , ale nikto mi to nevedel povedať z tých pracovníkov, čo sú na call centre. Daňové priznanie mi treba podať a neviem čo robiť. prosím, veľmi pekne Vás prosím, ked niekto to vie nech mi odpíše. Ďakujem
avalik
18.01.14,17:03
kontaktuj technicku podporu FS alebo zajdi na oddelenie registracie, nech ti zadaju novy email do systemu
tictac7
18.01.14,20:00
toto si fakt neodpustím. Vážená "leoslav", ak tak strašne komunikuješ s call centrom, prečo je pre Teba až odpoveď od avalik užitočná? Oni Ti to tam predsa museli povedať aspoň toľkokrát, koľkokrát si s nimi komunikovala.
leoslav
18.01.14,20:02
Kontaktovala som už všeličo, už mi to pripadá ako v Kocúrkove a dokonca som volala aj s oddelením registrácie na našom DÚ. Ale budem stále skúšať, tento týždeň je už posledný na doriešenie týchto problémov, Ďakujem za odpoveď.
tictac7
18.01.14,20:13
vieš čítať s porozumením? V odpovedi, ktorej si dala užitočné je slovíčko "ZÁJDI" - synonymá - CHOĎ, BEŽ, KLUSAJ!!!! po telefóne vybavíš také veľké, čo aj doteraz..... a pokiaľ nie si osoba oprávnená konať - teda štatutár alebo splnomocnená osoba....tak tam ani nechoď.... je to jedno...
KI14
18.01.14,20:20
ja zasa viem, o čom píšeš...tiež som s nimi komunikovala dobre že nie 3 mesiace...ale to boli začiatky....myslela som si, že sa veci pohli trochu, ale vidím, že asi moc nie ....
leoslav
18.01.14,21:10
vážený /á tictac
nie predstav si, že nepovedali, komunikujem s nimi intenzívne 3 týždne, z toho 10 dní som len čakala na mail,ktorý mi konečne poslali , všetko som im v tikete vysvetlila a po tých 10 dňoch som dostala znova takú odpoved , že si mám tam zadať starú mailovú adresu, ked nevieš, tak neposudzuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a v priamom telefonickom kontakte mi nikto, podotýkam nikto nevedel povedať, čo treba robiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, stále ma len odkazovali na ich stránku, kde si mám znova vypísať nový tiket, to je všetko
leoslav
18.01.14,21:15
ano, takto mám aj v pláne, osobne tam hned ráno ísť
tictac7
18.01.14,21:33
pridaj ešte zopár výkričníkov - možno si Tvoj komentár potom aj prečítam - toto je fakt málo...