Sersela
19.01.14,07:57
V 2013 som uzatvorila dohodu na podavanie suhrnneho vykazu k DPH podla Z. 563/2009. teraz by som potrebovala pre dve veci: 1. pre tu istu spolocnost rozsirit komunikaciu cez ZEP- otazka - zmenu uskutocnim len priradenim certifikátu? nie je nutna autorizacia na DU?
a 2. pridat novu spolocnost na moje ID.Poradite prosim s akym formularom ist na autorizaciu na DU?
nasla som postup na portali financnej spravy : "Vytlačte registračný formulár pre dané ID. Môžete ho získať tak, že sa svojím ID a heslom prihlásite na www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) a cez „Môj profil“ (tmavomodrý panáčik v pravom hornom rohu) dáte dole „Pokračovať“ a následne „Vytvoriť“" ale v mojom profile nevidim nikde moznost pokracovat a vytvorit....
Antonia Jendrišáková
19.01.14,08:41
Nepotrebuješ nový ID používateľa. 2 kópie pôvodného, 2x Dohoda, ak bez elektronického podpisu a splnomocnenie od firmy - konateľa, za ktorú budeš podávať, alebo zmluva so ZEP. Všetky si urob 2x-jedno DÚ, jedno Tebe . Potom Ti vytvoria väzbu na pôvodný ID používateľa a oznámia vytvorenie väzby.
avalik
19.01.14,09:30
stranku drsr.sk uz nepouzivaj ... pre komunikaciu je nutne pouzivat stranku www.financnasprava.sk - tam su aj info o registracii a autorizacii + navody, ...
Sersela
19.01.14,16:05
dakujem
Sersela
19.01.14,16:06
dakujem Ti