erow
19.01.14,22:19
Bola tu tema ohladom zauctovania zabezpeky (zalohy) na faktury od O2. O2 k tomu nedava ziadnu fakturu, ja osobne mam tuto uhradu na FA napisanu len jednou vetou, malym pismom: "Evidujeme od Vas zabezpeku 10 eur". Zauctovala som to podla tohoto:

http://www.pp.sk/WebDUPP/main/ArticleShow.aspx?ArtID=44993&print=1
tictac7
19.01.14,21:31
vôbec netuším o čo Ti ide - a priznám sa Tvoj link som čítala len do riadku - právny stav platný do ....neviem už aký dátum, ale rok bol 2007 - .....nezdá sa Ti to alelenúplnetrolilinkucez?
erow
19.01.14,21:38
Jezis aky si rychly, nestihla som to upravit, hodilo mi tam zly link.
tictac7
19.01.14,22:05
nemusíš nič uporavovať, Úplne postačí, keď prestaneš zavádzať. Skús mi vysvetliť, čo si nestihla upraviť?! Aký zlý link Ti hodilo? Že by to bol tento? Ahojte, akurat riesim fakturu od O2. Nemam na nej nic len pod celou sumou faktury, kde mam rozpisane za co platim vetou napisane, uplne malym pismom: Evidujeme od Vas prijate zabezpeky v celkovej vyske 10 Eur. Pri hladani ako to zauctovat som nasla toto, tak ak by niekto potreboval:

http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?...rticleId=18857
0 0
...a chceš k tomu aj Tvoj super popis?!

Na Poarade RADÍM vtedy keď viem a nie za každú cenu! Na svoje rady mám oporu v zákone. Ak nemám pravdu, tak si ju priznám. Nikdy svoj, už raz zverejnený, príspevok nemažem - opravujem ho napríklad tak, že ho editujem a použijem prečiarkunté písmená.....
erow
19.01.14,22:07
Pre pana vsak sa pozri uz som to aj tam opravila. A isla som cez editaciu, nechapem z coho mas nervy. Vsak niekto nesuhlasi s tym linkom co som tam dala a povie, ze sa to nemoze podla neho uctovat ja budem len rada. Vsak sa tu diskutuje, ci akoze tu ide o zivot?
tictac7
19.01.14,22:14
...niekedy si si dala tú námahu a premyslela si si, čo asi môže byť TIP? A keď ho tu chceš zadať, tak si si pozrela, čo je to TIP? .... a k tej oprave - práve o to ide, celé to pôvodné, na čo som ja reagovala si zmazala....
erow
19.01.14,22:17
A co sa teda moze davat do tipu? ja sa rada nechapem poucit, nie som tu dlho. A nechapem, vsak si pisala, ze som mala ist cez editaciu a tak som aj sla. A ano ten link som zmazala, lebo bol zly, co som ho tam mala nechat? Zobudil sa mi maly tak som k nemu musela bezat a v rychlosti som sem nakopirovala zly link, ktory som nasledne vymenila za spravny. Ja naozaj nechapem co take hrozne som urobila.
felipe26
20.01.14,07:52
O2 po zaplateni zabezpeky posle fakturu postou. Na 100%, prislomi to vzdy po aktivacii novej SIMky. Faktura, kde je dole uvedene: fakturu neuhradzajte, bola uhradena pri prevzati produku. Takze tak..
erow
20.01.14,07:58
Mne naozaj nic neposlali, manzel bol prehlasit cislo zo zivnosti na s.r.o., zaplatil za to 10 eur, ktore povedali, ze mu tusim po zaplateni 6 faktur vratia a mam to len takto napisane vetou na kazdej fakture co mi od vtedy prisla.
felipe26
20.01.14,11:57
Tak treba im zavolat, nech zaslu. MNe to pride postou do mesiaca, po kazdom novom cisle, je tam jasne napisane: Inicializacna zabezpeka..
erow
20.01.14,13:40
A nebude to v tom, ze sme nemenili cislo? len bol telefon vedeni na zivnost a potom sme zmenili na s.r.o. Cislo sa nemenilo, nic sa nemenilo, len na fakture uz nie je udana zivnost ale nazov s.r.o.