mamamiaaa
20.01.14,14:33
V decembri sa naša spoločnosť registrovala pre elektr.komun.s Daňovým úradom podpísaním Dohody.
Dodnes nemáme ID a heslo pre prihlásenie. Ako sa môžem k tomu dopátrať ?

Ďakujem...
avalik
20.01.14,13:40
No neviem ako v decembri ale v septembri po registracii mi doesiel email s registracnym formularom, na ktorom bolo ID, s tym som isla na DU a po podpisani dohody mi ihned urobili vazbu na DIC, email o navazbeni prisiel obratom.

S cim ste isli na DU podpisat dohodu? Ako ste preukazali ID?
ewita888
20.01.14,14:03
Po registrácii vám prišiel e-mail, s ním treba ísť na DÚ, aj s dohodou, po tejto návšteve vám príde ID e-mailom.. heslo ste si zadali sami pri registrácii..
mamamiaaa
21.01.14,08:42
ano , po registrácii nám prišiel mail s takým protokolom (žiadosť) - s tým aj s Dohodou sme šli na Daňový úrad no odvtedy žiadny mail neprišiel. Na tom protokole je síce nejaké ID ale to neslúži na prihlásenie do portálu , či ??? Na daňovom sme sa informovali a nevedia sa k tomu vôbec vyjadriť. že keď sme si údaje stratili je to náš problém :-/ lenže my sme žiadne neobdržali
kukučka
21.01.14,08:47
veď vyskúšaj
hrucho
21.01.14,09:20
Myslíte prístup na www.financnasprava.sk ? Tam sa treba registrovať samostatne. Tie údaje, ktoré ste dostali pri podpise dohody s týmto nemajú nič spoločné. Ak ste sa neregistrovali... urobte tak. V prípade, že Vašu osobu pri registrácii odmietne... že už "tam ste" zadajte https://podpora.financnasprava.sk/submit_ticket so žiadosťou o zaslanie ID a hesla.

To prihlásenie do eDane sedí... ale ja som to ID na žiadnom papieri z DU nedostal. Prišiel iba @ ID + heslo... Pre úplnosť: bolo to ešte v 2012.
Ešte ma napadlo... nehodilo ten @ do spamu ???
katka 23
21.01.14,09:50
ja som sa registrovala v decembri, dohoda bola podpísaná teraz pred 2 týždňami , podávam cez e- dane , prihlasujem sa ID z registračného formulára + heslo pri registrácii - funguje, myslím, že je zbytočné aby DÚ prideľoval ešte jedno nové ID to by bol chaos...
mamamiaaa
21.01.14,11:14
Veľmi pekne Vám Ďakujem všetkým ... moc ste mi pomohli ...Ano, to ID je z registračného formuláru, ktorý som našla v maily a heslo som mala našťastie poznačené v diári ...:-)
Takže veľká vďaka ešte raz ... :-)