**Gabika**
20.01.14,16:09
Musia sa ešte predkladať písomne tlačivá na daňový úrad ak podávam elektronicky? Nemám zaručený elektronický podpis. Ďakujem za odpoveď.
Tweety
20.01.14,15:09
AK ide o platiteľa dph, tak všetko už len cez el. podanie.
magdalenaa
22.01.14,13:07
Mám s DU uzatvorenú dohodu a prvý krát som posielala prehľad o zrazených preddavkoch, vyplnila som cez e-dane, dala skontrolovať a odoslať, podanie bolo odoslané a spracované. Našla som si to v zozname odoslaných dokumentov. Moja otázka: stačí, ak to bolo takto odoslané bez podpisu a pečiatky, alebo sa to malo vytlačiť a posielat ako príloha ? Ďakujem za upresnenie, kto to už robil, lebo budem zasielať aj DP DPH, tak neviem, či možem postupovať rovnako.
Tweety
22.01.14,13:12
S podaniami postupuješ rovnako ako pri prehľade. Už nezasielaš nič. ID je podpis a pečiatka.
SilviaS
24.01.14,11:55
dobrý den poradáci...Aj aj som prvý krát posielala veci na danový úrad elektronicky chcem vás ale poprosiť o radu potrebujem potvrdenie že neevidujú žiadne nedoplatky daňový úrad poslala som to v písomnej forme ale vrátili to že treba to elektronicky ako treba požiadať o toto potvrdenie na daňový úrad?????????????Ďakujem pekne.....
ingrid.stelarova
24.01.14,13:42
Z poučenia k všeobecnému podaniu

https://pfseform.financnasprava.sk/Formulare/Poucenia/VSEOBv14-poucenie.pdf


B. Zoznam príloh pre adresáta „Daňový úrad“
Typ prílohy sa odlišuje podľa vybranej oblasti podania.

- Typ prílohy pre oblasti „Register“, „Správa daní“, „Daňová kontrola“, „Daňová
exekúcia“, „Štátny dozor“ a „Nešpecifikovaná oblasť“- je potrebné si vybrať jednu
z ponúkaných možností, ktorá najbližšie vystihuje Vaše podanie:
o žiadosť
o oznámenie
o odvolanie
o potvrdenie
Tento výber vyznačí subjekt v prípade podania týkajúceho sa žiadosti
o vystavenie fotokópií, o potvrdení o stave osobného účtu (nedoplatky),
o potvrdení o nedoplatkoch pre verejné obstarávanie, o potvrdení o zaplatení
zrážkovej dane, o potvrdení o výške daňovej povinnosti (tlačivá do banky),
o potvrdení o podaní daňového priznania pre úrad práce alebo na sociálne
štipendium, o potvrdení o daňovej rezidencii,...)
SilviaS
27.01.14,06:25
dakujem velmi pekne...
martina1111
24.03.14,08:16
ak podávam elektronicky danové priznania za dan z príjmov (http://www.porada.sk/dan-z-prijmov#__AUTOKW), mám najskor podať priznanie a potom prílohy alebo naopak alebo je jedno v akom poradí to podám?
dakujem
MarkaK
25.03.14,10:25
Ja som poslala prvé DP, potom 2. súvahu, 3.výkaz a 4.poznámky s prílohou.
Len neviem, či som to mala aj uložiť, pretože je tam časť uložené súbory a ja tam nemám žiaden, ale v komunikácií mam všetky štyri časti účtovnej závierky - každú s iným číslom podania. Vie mi niekto poradiť či to stačilo poslať len takto?
Ak som poslala závierku aj schválenú, mám ešte nejakú povinnosť niečo zaslať, aby túto závierku FS uložila do Registra účtovných závierok?
SilviaS
17.03.15,08:49
Dobrý den porádáci!
Prosím Vás velmi pekne o radu, ak potrebujem pre banku poslať elektronicky potvrdenie o podaní daňového priznania a o daňových nedoplatkoch, tak to tlačivo treba vypísať celé myslím tým aj údaje o daňovom priznaní, alebo to vypisujú oni do tých koloniek čo je v potvrdení.Daňové priznanie za rok 2014 som už poslala...dakujem pekne...
avalik
17.03.15,09:34
Dobrý den porádáci!
Prosím Vás velmi pekne o radu, ak potrebujem pre banku poslať elektronicky potvrdenie o podaní daňového priznania a o daňových nedoplatkoch, tak to tlačivo treba vypísať celé myslím tým aj údaje o daňovom priznaní, alebo to vypisujú oni do tých koloniek čo je v potvrdení.Daňové priznanie za rok 2014 som už poslala...dakujem pekne...

Etiketa porady:

Zadávanie otázok

Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát.
Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.