Duduga
21.01.14,10:32
Zdravím a zaroven prosim o radu. chcela by som prevadzkovat eshop s kozmetikou. Sidlo podnikania je moje trvale bydlisko a teda aj sklad. Mam aj prechodny pobyt, ktory neni zapisany na živnost. liste a tam by som chcela mat tiez sklad.
Moje otazky.

1. je mozne mat dva sklady jeden v mieste podnikania a druhy v mieste prechodneho bydliska?
2. je potrebne registrovat taketo sklady na okresnom urade verejneho zdravotnictva? Pisala som tam aj volala a nikto nic. osobne sa tam neda ist.

Vopred dakujem za rady
Duduga
21.01.14,13:24
To všetko mám preštudované ale nikde sa nepíše o tam mojom prípade. niekde som čitala ze ak mam miesto podnikania tam kde byvam, skladom moze byt aj skrina ale musim viest skladove hospodarstvo. a na tych strankach je pisane iba o beznej kozmetika ja by som chcela predavat prirodnu certifikovanu kozmetiku. tak neviem :-/
kopretinka
21.01.14,20:31
kozmetika ako kozmetika,to sa nerozlišuje.Určite ju nemôžeš skladovať doma v skrini,to neviem,kde si toto čítala.
Duduga
21.01.14,20:38
niekde vo fóre. a veru nie je kozmetika ako kozmetika. Keby si mi to tvoje tvrdenie, že výslovne nemôžem mat sklad napr aj doma v skrini, keď je to miesto podnikania, podložila nejakým zákonom tak by som to brala aj vážne. dakujem