ria2883
23.01.14,13:34
Chcela by som sa informovat ohladom chranenej dielne, ze odkial mozem ziskat zakazky. Na nete som videla taketo dielne kde kalendare skladaju, kolekcie balia atd....na to musia mat vlastnych dodavatelov a aj odberatelov ktori potom kupia tie veci. Nemam este s tymto ziadne skusenosti. Prosim poradte mi. Dakujem pekne
tictac7
23.01.14,13:34
...a keď si si chránenú dielňu zakladala, tak si si vôbec spravila prieskum trhu? ...takto sa teda nepodniká... no a kde získaš odberateľov? Na trhu.
------------------------------------------------------------
ria2883 (Dnes 21:24) Nie nie este nemam zalozenu chranenu dielnu. Zajtra sa chystam na urad prace.
tictac7 (Dnes 21:26) ...a máš podnikateľský plán? Nie pre úrad, ale taký normálny, pre seba?
ria2883 (Dnes 21:35) nemam nic este. vies co este nemam ziadne skusenosti s podnikanim.
-------------------------------------------------
prosím Ťa - nikam nechoď. Naštuduj si príslušné zákony, urob si podnikateľský plán s výhľadom na nejakých 5 rokov (v čo najviac minimalistických číslach na strane výnosov - aby si vedela, koľko do toho budeš musieť vraziť, ak to celé krachne) a potom niečo rieš.
...len tak mimochodom - aspoň oblasť podnikania už máš vymyslenú alebo počkáš, čo sa Ti bude snívať 18. noc po prvom splne v tomto roku?
ria2883
23.01.14,19:24
Nie nie este nemam zalozenu chranenu dielnu. Zajtra sa chystam na urad prace.
tictac7
23.01.14,19:26
...a máš podnikateľský plán? Nie pre úrad, ale taký normálny, pre seba?
ria2883
23.01.14,19:35
nemam nic este. vies co este nemam ziadne skusenosti s podnikanim.