svet.j
23.01.14,17:31
Dobrý deň Poradáci

Chcel by som vás poprosiť o pomoc ohľadne dotácií resp. nenávratných príspevkov pre občianske združenie. Zatiaľ sme žiadne nežiadali preto nemám dostatočné skúsenosti a znalosti. Skúšal som hľadať na internete už dáke vypracované projekty ktoré by som upravil a prispôsobil pre naše potreby ale problém je v tom že neviem čo mam hľadať, či žiadosť o dotáciu , žiadosť o nenávratný príspevok, marketingovú stratégiu, podnikateľský plán, integrovanú stratégiu rozvoja územia, atd. pretože mi toho našlo veľa ale všetko obsahovalo iba stratégie, zámer a analýzy bez ukončenia konkrétnej žiadosti o dotáciu, t.j. výšku požadovanej sumy, jej rozdelenie, popis nákladov atd. Potrebujem vypracovať zámer na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok na podporu aktivít v cestovnom ruchu a netuším ako.

Moja prosba o pomoc teda znie - vie niekto poradiť že čo presne mám hľadať a či je možne niekde už vypracovaný podobný projekt stiahnuť ? (aby som ho pre nás podľa neho prispôsobil).

Za každú radu ďakujem.
tictac7
23.01.14,18:23
dejte mi lidi, já to udělám. A dajte mi na to aj peniaze a budem sa prezentovať aký som úžasný.
V prvom rade musíš vedieť na čo to žiadaš, od koho žiadaš a koľko žiadaš - neboj sa, určite od jedného nedostaneš všetko. A hlavne vtedy, ak 95% nákladov budú odmeny a odvody.... - vtedy nezoženieš úplne nič. A prečo si sa nezaregistroval za oprávneného príjemcu na 2%? A členovia o.z. už aj niečo vložili? Koľko? Po eure, teda máte v kase 3 éčka?