potter
23.01.14,20:34
zabudla som heslo na prihlasenie do el.komunikacie, poslali mi nove heslo, ale vzdy mi vyskoci:Prihlásenie zlyhalo. Skúste znova a vložte platné prihlasovacie údaje. Tiež skontrolujte nastavenie klávesnice - to môže mať za následok zámenu písmen Z a Y, a podobne. Prístup pre zadaný login je blokovaný do: 31.12.2014 23:59 Co teraz?
A este: predpokladam ze ID pouzivatela , ktore som ziskala pri registracii plati aj pre portal FINANCNA SPRAVA, alebo sa musim zaregistrovat znova aj tam?
monako
23.01.14,20:53
no to bude ešte kopa srandy.. mne pre zmenu zmizla nevedno kam autorizácia k subjektu vytvorená 13.01.14 na DÚ. Autorizovala som svoje staré ID z roku 2011 s 2x novou dohodou bezplatnej komunikácie( chcela som prejsť zo ZEP-u lebo ho už nevlastním) - tak mi to napísali z technickej podpory.
Ešte včera po prihláseni na portál som tam mala všetko OK a dnes som tam mala škriatka, ostal mi tam len môj profil a nič viac. Niekto ma jednoducho zrušil a basta. Písala som znova na tech. podporu, som zvedavá čo mi odpovedia.

áááá.....
Nová registrácia na portál nie je možná!
Systém ti to nedovolí, pretože ti po registrovaní vypíše:

Registrácia nebola úspešná. V systéme už existuje osoba s rovnakým
,,Meno" ,,Priezvisko" ,,Rodné číslo"

Dopĺňam... ešte ma napadlo:
môžu byť autorizovaní dvaja konatelia k jednému subjektu?
neviete niekto?
monako
29.01.14,20:44
hm..zaujímavé, komentujem samú seba :)
z technickej podpory mi odpísali, že vraj :
" v databáze bol opravený nesprávne premigrovaný titul konania, skúste svoju autorizáciu skontrolovať cca po 10 minútach od doručenia tohto mailu, už by to malo byt v poriadku."

á... čáry máry fuk - zmiznuté sa objavilo!
ale aj tak som nemeškala a hneď druhý deň som bežala spraviť novú autorizáciu na druhého konateľa lebo o pokutu nestojím.