Moja SRO
23.01.14,21:58
(3) U daňovníka, ktorého priemerný evidenčný počet zamestnancov vo fyzických osobách so zdravotným postihnutím za zdaňovacie obdobie je najmenej 20 % z celkového priemerného evidenčného počtu zamestnancov vo fyzických osobách podľa osobitného predpisu sa daňová licencia podľa odseku 2 znižuje na polovicu.

Prosím personalistov a mzdárov o vysvetlenie, čo sa myslí pojmom "priemerný evidenčný počet zamestnancov vo fyzických osobách".

Ďakujem.
tictac7
23.01.14,21:31
počet zamestnancov v pracovnom pomere na plný úväzok k 1. každého kalendárneho mesiaca deleno 12. Pracovníci na skrátený úväzok sa počítajú len tak, ako majú úväzok, t.j. ak má niekto polovičný úväzok, tak sa berie len ako pol človeka v tom mesiaci. Do výpočtu sa nerátajú žiadny dohodári (DoVP, DoPČ, DoBČŠ) a taktiež ženy na MD a RD. - si myslím. Tak sa počíta pre "pokuty" za to, že firmy nezamestnávajú takýchto občanov...... Zistím, ale až po 1.2. .... tiež ma to bude trápiť......
...a ešte ma tak napadlo, lebo fakt som nečítala ešte zákon v tomto znení - riešim rok 2013... pri tom osobitnom predpise nie je žiadna odvolávka?
JankaO
24.01.14,19:46
prikladám metodický list ŠÚ....

a výkaz s metodickými vysvetlivkami o podrobnostiach na výpočet.. od strany 3
http://www.upsvar.sk/buxus/docs//urady/PE/pdf/zamest/vykaz.pdf
Rozalka
24.01.14,20:20
Podľa pokynov ŠÚ pri evidenčnom počte sa úväzky do úvahy neberú.

Priemerný evidenčný počet za dlhšie obdobie (napr. za celý štvrťrok) sa vypočítava ako aritmetický priemer počtu zamestnancov za jednotlivé mesiace. V prípade, že organizácia vznikla v priebehu štvrťroka (napr. v marci s priemerným počtom zamestnancov za mesiac marec 60 osôb) uvedie na výkaze za 1. štvrťrok aritmetický priemer počtu zamestnancov vypočítaný nasledovne:

január + február + marec = 1. štvrťrok
0 + 0 + 60
__________ = 20
3

S úväzkom treba počítať pri priemernom evidenčnom počte PREPOČÍTANOM

Výpočet priemerného evidenčného počtu zamestnancov prepočítaného na plne zamestnaných (na 1 des. m): - sa vypočíta ako
súčet priemerného evidenčného počtu zamestnancov zamestnaných na plný pracovný čas a prepočítaného priemerného evidenčného
počtu zamestnancov zamestnaných na iný ako plný pracovný čas podľa vzorca:
PP = A + (B / C), kde
PP = priemerný evidenčný počet zamestnancov prepočítaný na plne zamestnaných,
A = priemerný evidenčný počet zamestnancov vo fyzických osobách zamestnaných na plný pracovný čas,
(B/C) = prepočítaný priemerný evidenčný počet zamestnancov zamestnaných na iný ako plný pracovný čas, kde

B = súčet súčinov priemerného evidenčného počtu zamestnancov zamestnaných na iný ako plný pracovný čas
vo fyzických osobách za sledované obdobie podľa pracovných úväzkov a príslušnej dĺžky týždenného pracovného času,
C = týždenný pracovný čas zavedený v organizácii - v závode, na pracovisku podľa kolektívnej zmluvy.
mamina h.
23.06.16,13:48
Prosim vas je tam nejaky limit, aky minimalny cas musi byt zamestnana osoba ZTP, aby sa dala kratit licencia?

Priklad: SRO ma len jedneho zamestnanca, a ten je ZTP, avsak pracoval len jeden mesiac 2-3 hodiny denne. Je mozne za takychto okolnosti kratit licenciu? Teoreticky v podstate, kedze bol len jeden, tak koeficient by mal byt 100% zamestnanie pre ZTP.

Srdecna vdaka za odpoved
Moja SRO
23.06.16,14:10
V prípade, ktorý popisuješ má zamestnávateľ nárok na platenie daňovej licencie v polovičnej výške, pretože zamestnávateľ za daný rok dosiahol 100 % ŤZP zamestnancov. Prepočítavať je potrebné len v prípade, ak okrem ŤZP zamestnanca sú v danom období v pracovnom pomere aj zamestnanci bez štatútu ŤZP.
mamina h.
23.06.16,14:22
Dakujem, mozem poprosit este jednu otazku:
Nevadi ze ten zamestnanec ZTP pracoval len jeden mesiac a aj to nie na plny uvazok?