8peter
24.01.14,14:27
Dobrý deň, rád by som priradil kreditnú kartu k PayPal účtu (resp. potrebujem peniaze z paypal účtu preposielať na svoj bankový účet) PayPal ma žiadá ´´ROUTING NUMBER´´ (smerové čislo)...neviem prísť čo tam mam zadať. S veľkým údivom zisťujem, že ani v mojej banke to nevedie....poradí mi niekto, kto túto vec riešil?...veĺmi mi pomôžete. Ďakujem
srska
24.01.14,13:37
po prihlásení na konto paypal prejdi do "profile" a vyber "add/edit credit card" a potom ďalej cez "add a card"
ak ťa pýta routing number, to znamená, že chceš previesť napr. na konto v usa - je to 9 číslic zľava na čísle účtu.
ak by si prevádzal do sk, pýtalo by ťa len iban číslo konta v sk banke
8peter
27.01.14,12:55
Ďakujem, ale teda ako to je?...Som e-shop na SR (podla tvojho postupu to nevidim...mam uz to nove zobrazenie paypalu...ale to jej jedno)...teda čo mam zadať do routing number a čo do account number. Môj bankový účet mám v Slovenskej sporiteľni. Ďakujem ti v. pekne za odpoveď :-)
srska
27.01.14,14:52
a na paypale máš aký účet? business? ak áno, tak tam sa predsa zadáva účet v sk alebo ak máš aj účet v inej mene tak môžeš aj ten. a keď chceš poslať do sk, tak navolíš krajinu a menu. potom pýta číslo účtu v tvare iban. aspoň u mňa je to tak.
routing number: http://www.nationwide.com/routing-and-account-numbers.jsp
8peter
27.01.14,15:37
To mi je všetko jasne srska...len problem je v tom, že neviem aké má môj účet v banke Routing number a Account number...teda čo to je (Account number je predpokladám č. účtu ale Routing netušim....odkial ho od svojej banky získam?....sl. sporiteľna nema šeky ako Bank of America aby som to mohol z neho vyčitať) :-)..ďakujem ti
srska
27.01.14,16:11
peter, v piatok som to skúšal na paypale - prevod z paypal účtu na sk účet. mám nastavené 2 meny. eur+usd. zadal som eur, slovakia a vyskočilo okno formuláru + text "zadajte číslo účtu v tvare iban"
8peter
29.01.14,14:23
srka nevieš mi prosím poradiť, kde získam routing number mojej banky. Mám slovenskú sporiteľňu. To čo mi posielať som x krát našiel aj ja, no všetci popisujú, že routing number nájdem na šeku danej banky. SLSP a pokial viem žiadna slovenska banka šeky (take ako napr Bank of Amerika) nemajú !! :-)...teda jednoducho čo mam zadať do routing number a čo do account number a kde to zohnam...to je všetko :-)