TRULY
24.01.14,20:07
Zdravim mám USB kľúč PRETEC 16GB. Začalo mu však preskakovať. Najprv tam boli dáta ktoré som chcel vymazať, ale nepodarilo sa to. Ostali tam prázdne ikonky zložiek ale opätovne sa nedali vymazať a cele usb zamrzlo, tak som ho natvrdo musel vytiahnuť vonku.
Zase som sa pokúšal vymazať a nič. Tak som sa ho snažil sformátovať, ale vybehla mi hláška že: Systém windows nemohol dokončiť formátovanie, ani ked to skušam jedným ani druhým spôsobom. Ak sa ho pokušam otvoriť už ani to nejde a vypisuje hlášku že: Proces nemôže pracovať zo suborom, pretože iný proces uzamkol časť súboru.
USB je živé pri strčení dnu a vonku, ale to je všetko.. Nejaký nápad rada?
Chobot
25.01.14,10:16
Skúsiť na inom PC. Ak nepôjde ani tam, môžeš ho vyhodiť. Niekedy sa stáva, že USB kľúč odíde do večných lovíšť. Problémom je, že na USB kľúči sa nedá nič opraviť či vymeniť. Ak raz odíde, tak naveky.

Pri dnešnej cene kľúčov nemá zmysel riešiť pokazený kus.
TRULY
25.01.14,18:59
nejde ani.na imom. Vyhodi jednoyku slr vkuse pyta format ktpry sa neda spravit. Vraj sa daju reflashnut alebo natiahnut novy system do kluca ale neviem ako. To mi povedali aj v olrave na rychlo ked cekli kluc
Chobot
26.01.14,01:04
Áno, ale to predpokladá, že USB kľúč je fyzicky v poriadku. Ak je poškodená pamäťová časť, tak ani formátovanie či znovuvytvorenie partície nepomôže. Navyše sa vystavuješ riziku znovupokazenia a straty dát. Radšej by som kúpil nový USB kľúč.
TRULY
26.01.14,13:20
skusil by som to ale nemam ani.sajnu o programe
Chobot
26.01.14,18:14
Ani ja. Musel by som vyhľadať niečo o tom na nete. A to si môžeš spraviť aj sám - www.google.sk,
.