vpromotion78
26.01.14,10:01
Ak si dám overiť inštaláciu D.Signer komponentov, tak mi všetko ukazuje správne.

Napriek tomu mi nejde odoslať uložené podania, pretože mám neaktívne tlačidlá Podať / Podať EZ-ou.

Skúšal som to na viacerých počítačoch (cca. 5 ks - každý v inej sieti), na všetkých sa to javí rovnako.

Viete mi niekto poradiť, čo robiť?

Ďakujem vopred za každú rýchlu radu... čas beží a ja neviem podávať priznania na termíny :(
kn-alka
26.01.14,09:57
....presne taký istý problém mám aj ja :( .... bude to asi technický problém tam u nich
srska
26.01.14,10:17
vyskúšam, dám vedieť



doplnené 11:24

bez problémov
kn-alka
26.01.14,11:01
Volala som zákaznícku linku, že vraj musím zavolať daňový úrad, s ktorým bola podpísaná dohoda, lebo asi nespravili väzbu na ten daňový subjekt.
V januári sme boli podpisovať dohodu s touto firmou, hneď na druhý deň sa mi ukázala v zozname firiem, ale teraz neviem poslať formulár. Odpoveď pani na linke: DÚ vám nespravil väzbu.... super :(
avalik
26.01.14,11:09
a ked sa prihlasujes na stranke FS, vies vybrat danu firmu? co ti ukazuje v Moje autorizacie?
Filip123
26.01.14,11:20
Dobry den. Rovnaky problem mala aj moja Mamina, ktorej som to pomohol vyriesit. Problem je v tom, ze clovek na DU Vam sice nahodil potrebne udaje (vasu firmu, alebo v pripade ze mate viac firiem - tak aj tie danove subjekty), ale nevytvoril medzi nimi vazby (to znamena, ze Vas neautorizoval)! Ti ludia este nie su v tom zbehli a vyskoleni, ze kde maju naco klikat. Odporucam cim skor si to dat do poriadku a bombardovat ich, nedat sa odbit! Ved za Vase peniaze tam sedia, tak nech sa staraju. Vy si plnite iba svoje povinnosti - tak nech si aj oni plnia. Nie su tam od toho, aby sedeli na vajciach! HOWGH!
avalik
26.01.14,11:38
ale nieco tam mozno menili, lebo ja som este tusim minuly tyzden u seba mala pravny titul konania "nespecifikovany titul konania" a dnes tam vidim "poverena osoba" - mam to teraz ja ako konatel rovnako ako moja uctovnicka
vpromotion78
26.01.14,11:53
súhlasím a áno, je to o tých väzbách, už som to medzitým zistil aj ja. škoda, že to nevedia povedať na hotline Daňovej Správy !!! načo tam tí ľudia sedia, keď o tom <|> vedia...
Filip123
26.01.14,16:31
dakujem za potvrdenie. Prosim posunte moju odpoved vyssie (oznacte ju po lavej strane ako uzitocnu), aby bola ako odpoved hned za otazkou problemu. Tak pomoze aj inym.