lucluc
26.03.06,18:23
Caute. Chcem sa opýtať ako mám postupovať keď som teraz zistila že vo výkaze o majetku a záväzkoch mi program automaticky nedoplnil stav za minulý rok. Ja som si to neviem prečo nevšimla a daňové som už podala. Inak je daňové v poriadku. Chcem sa opýtať či je nutné aby som podala opravné daňové priznanie alebo počkala kým ma DÚ vyzve na doplnenie výkazu ? :confused: :confused: :confused:
Dakujem za odpovede.
Džanka
26.03.06,16:27
Ahoj. Ja by som nečakala kým ma vyzvú.
ondrejvla
26.03.06,16:29
Caute. Chcem sa opýtať ako mám postupovať keď som teraz zistila že vo výkaze o majetku a záväzkoch mi program automaticky nedoplnil stav za minulý rok. Ja som si to neviem prečo nevšimla a daňové som už podala. Inak je daňové v poriadku. Chcem sa opýtať či je nutné aby som podala opravné daňové priznanie alebo počkala kým ma DÚ vyzve na doplnenie výkazu ? :confused: :confused: :confused:
Dakujem za odpovede.

Rozhodne by som podala opravné výkazy k DP, daňové priznanie sa ti nemení.
atka4
26.03.06,17:27
Mám aj takú skúsenosť, že som trápila s opravným, komplet a pani na DÚ mi povedala, že sa nebudeme predsa otravovať s nejakým opravným, má s tým potom aj ona kopec roboty, tak sme to tam pôvodné prebielili, prepísali a bolo. Ale určite by som nečakala na výzvu DÚ.
lucluc
27.03.06,09:51
ďakujem Vám všetkým za radu. :) Výkaz som spravila nový a poslala na DU.