tonkat
04.02.06,10:14
Prosím o inštrukciu, ako sa dá otvoriť karta iné na Oprave údajov firmy. Potrebujem zmeniť mzdára, a nechce mi otvoriť túto kartu. Zmenila som si heslo, môže to byť tým? Mám sa prihlásiť pod starým heslom? Bude ešte funkčné? Alebo je to v niečom inom. Prosím poraďte, lebo mi to ťahá na elektronický výkaz chybne. Ďakujem krásne.
LubenaK
04.02.06,09:19
Pravdepodobne máš uzatvorený mesiac, preto Ťa nepustí meniť údaje. Choď cez Kalendár a keď máš pri danom mesiaci zámok, je uzamknutý. Nastav sa naň, daj Odomkni a môžeš meniť údaje.
tonkat
04.02.06,10:41
Ďakujem Pula, pomohlo mi to. Ešte mám problém s inštaláciou novej verzie 6.21. Keď si ju nainštalujem z internetu, stále mám po otvorení Olympu verziu 6.10. Čo robím zle?
tonkat
04.02.06,11:58
Pravdepodobne máš uzatvorený mesiac, preto Ťa nepustí meniť údaje. Choď cez Kalendár a keď máš pri danom mesiaci zámok, je uzamknutý. Nastav sa naň, daj Odomkni a môžeš meniť údaje.
Som nepozorná, ďakujem ešte raz za navigáciu LubenaK, prepáč, som ťa premenovala. Sory. Inštaláciu už mám v poriadku. Majú tam všetko, len treba čítať. Prajem pekný víkend.
Tomáško
20.04.06,08:12
Mám otázku.Kde nájdem kolonku keď potrebujem opraviť údaj pracovníka,lebo mi mzdu vygeneruje v hotovosti a ja ju vyplácam na účet
vladan
20.04.06,08:17
Mám otázku.Kde nájdem kolonku keď potrebujem opraviť údaj pracovníka,lebo mi mzdu vygeneruje v hotovosti a ja ju vyplácam na účet

personalistika-nastavíš sa na konkrétneho zamestnanca-oprav-zrážky-pridaj-tu pridáš číslo účtu a zaškrtneš si "na bankový účet"