peterkristin
26.01.14,21:48
PC ju nevie rozpoznať, nerád by som kvôli tomu menil operačný systém. Nemôžem si zálohovať obsah, ani sťahovať fotky do pc a ani nahrávať skladby do mobilu. Udávam 32 bit kvôli tomu, že niektoré programy sú určené pre 32 bit a niektoré pre 64 bit. Samozrejme že som ju prepojil cez USB. No mobil sa objaví v pc. ale pc nerozozná fotky a pod. Možno tie systémy nie sú kompatibilné.
misoft
26.01.14,21:35
OS je jedno či je 32-bit alebo 64-bit, XP, alebo W7 - podstatné je že ju musíš pripojiť cez USB a v Nokii navoliť dátový prenos - vtedy by sa mala objaviť ako dátové úložisko, prepisovateľný disk.....
Chobot
27.01.14,08:43
Systémy sú kompatibilné, niečo máš zle nastavené.

Pre Nokie onoho času bola aplikácia Nokia PC suite (zistil som, že ešte stále je podporovaná). Skús si ju nainštalovať do PC a pomocou nej spojiť mobil s PC. Táto aplikácia ponúka oveľa viac možností správy telefónu, než len sťahovať fotky (napr. spravovať a zálohovať tel. zoznam, zálohovať SMS správy a pod.).

Tu si ju môžeš stiahniuť:

http://www.nokia.com/global/support/nokia-pc-suite/
peterkristin
27.01.14,09:21
mám stiahnutú Nokia suite, spolupracuje s nokia 500 ale nechce načítať Nokia lumia 625.
Chobot
27.01.14,09:30
Na stránke, na ktorú som ti dal odkaz, je uvedená nejaká aplikácia pre Nokie Luminy - Zune PC app. Nepozná ju síce, ale vyskúšaj tú. Vraj sa ňou dajú synchronizovať videá a hudba s mobilom.
naty-ka
31.01.14,10:41
tuto kolega podomnou ti dobre poradil potrebujes Zune kde si zaregistrujes telefon a potom mozes pridavat a odoberat co len chces ja mam Lumiu 900 takze nekecam :)