SamuelSK
26.01.14,21:50
“V NR SR bolo do konca decembra 2013 akreditovaných 280 novinárov. Pokiaľ by boli všetci v istom momente v budove naraz spolu so 150 poslancami a asistentmi, nedokážeme spĺňať bezpečnostné kritéria pri evakuácii,” píše sa v reakcii nepodpísaných zamestnancov Odboru komunikácie a s médiami.

- moja otazka, resp. argument znie nasledovne, "Nebolo by tym padom efektivnejsie znizit pocet poslancov zo 150 na 50 a tym padom by pobyt v miestnosti splnal bezpecnostne kriteria lepsie?"

I ked... I KED.. nebolo by mi vas luto, ak by ste sta tam udupali, pri poziari, PO PRAVDE...

tak sladku noc..
tienik
26.01.14,21:20
Keby sme z "prace" vsetkych 150 poslancov vybrali len to naozaj uzitocne a prospesne pre obcanov, dovolim si tvrdit ze to uzasne "mnozstvo" prace zvladnem z gauca na ktorom prave sedim tak za odinku - dve denne.
Takze v pohode, 150 ich moze ist domov, 280 novinarov to uz nejak v tej budove vydrzi.

A zvlast take "mudrosti" ako vypotil za minuly tyzden sudruh od Paskov, tak tak mozem fakt sediet aj v krcme a mat v sebe odporucane dva litre denne.
marjankaj
26.01.14,21:27
Veď voliči mali možnosť rozhodnúť v referende o znížení počtu na 100.
Tak sa nedivme, že im to takto vyhovuje.
tienik
26.01.14,21:53
vezmime si to matematicky: jeden poslanec vykona pre nas pracu limitne sa bliziacu nule.
Takze dnesny stav je: 150x0=0. Novy stav navrhovany v refernde by bol 100x0=0. Takze ja nevidim dovod zucasnit sa tak bezcennej akcie. Jedine ak sa bude jednat o zrusenie tej zasivarne pre byvalych "apacov" tak to hlasovat urcite pojdem. Lebo 0x0=0, to bude konecne prijatelne
LukyKs
27.01.14,05:09
Mne by natoľko nevadilo, keby otvorene povedal :

Poslanci majú takú "špeciálnu" prácu, že keby to voliči vedeli, vyjdú do ulíc demonštrovať za zrušenie NRSR = preto ich tu NECHCEME !

Ale vyhovárať sa ako Peťko Paľko z Malužinej = žiak štvrtej triedy ľudovej :D