Jani_Star
26.01.14,22:15
Chcem tento rok stavat dom a zaujal ma tento projekt z katalogu: http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1477.html#
Skusenejsich by som sa chcel spytat, co si o nom myslite? Vidite tam nejake uskalia? Mate niekto skusenost s tymto typom podkrovia? Mohla by tam podla vas byt dalsia detska izba? Dakujem pekne za postrehy
chandler
27.01.14,07:34
je dost drahy, asi bude este drahsi, kvoli zasklenym plocham. v tom podkrovi zalezi od toho aky je strop medzi kuchynou a izbou v podkrovi. kvoli hluku. ak maju navrhnuty len nejaky dreveny a budes robit ZB dosku tak este predrazi. inac vyzera pekne.
Jani_Star
27.01.14,08:09
Toho som sa obaval, zdalo sa mi ze taa cena tam je prilis nizka. Tym ze to je novy projekt, maju cenovy odhad asi nepresny dost. Navyse to podkrovie sa mi nepozdava. Asi pohladam nieco klasickejsie, co sa do tych 140 000 aj realne zmesti.
chandler
27.01.14,10:13
pokial viem tie ceny co pisu na kluc. sa daju cca dosiahnut ked si da clovek spravit hrubu stavbu a potom si to dokoncuje sam (so subdodavatelmi). a este setri na vnutornych materialoch. takze tych 140tis je urcite treba brat ako minimum.
urcite klasickejsi dom bude lacnejsi aj tam bude menej problemov a chyb.