otázka
16.02.06,17:48
Vie mi niekto poradiť, prečo mi v Potvrdení zamestnanca o prevzatí výplatnej pásky od zamestnávateľa nezobrazuje a netlačí mzdu zamestnanca? V jednom mesiaci sa mi podarilo, v ostatných nič. Ďakujem.
Manual
16.02.06,17:36
Vie mi niekto poradiť, prečo mi v Potvrdení zamestnanca o prevzatí výplatnej pásky od zamestnávateľa nezobrazuje a netlačí mzdu zamestnanca? V jednom mesiaci sa mi podarilo, v ostatných nič. Ďakujem.
Teraz som to pozeral a tam ani nie je uvažované s vytlačením sumy. Konkrétne tam je:
-osobné číslo
-meno
-TPP
-rodné č.
-č. op
-podpis
potom vypracoval, datum atď. A kde ti tú sumu napísalo v tomto potvrdení ??
sway
16.02.06,17:52
Vie mi niekto poradiť, prečo mi v Potvrdení zamestnanca o prevzatí výplatnej pásky od zamestnávateľa nezobrazuje a netlačí mzdu zamestnanca? V jednom mesiaci sa mi podarilo, v ostatných nič. Ďakujem.

pozri čo sa ti podarilo - určite to bola výplatná listina. Inak pravdu má Manual - potvrdenie o prevzatí VP neuvádza sumu.;)
otázka
16.02.06,18:02
No máte pravdu, bola to výpl.listina. To je tak, keď robím jedno cez druhé. Opýtam sa, čo pripínate k VPD ak ide o mzdy. To potvrdenie od zamestnanca?
Manual
16.02.06,18:06
No máte pravdu, bola to výpl.listina. To je tak, keď robím jedno cez druhé. Opýtam sa, čo pripínate k VPD ak ide o mzdy. To potvrdenie od zamestnanca?
Pripínam výpl. listinu
otázka
16.02.06,18:07
Díky, idem na to.
sway
16.02.06,19:42
No máte pravdu, bola to výpl.listina. To je tak, keď robím jedno cez druhé. Opýtam sa, čo pripínate k VPD ak ide o mzdy. To potvrdenie od zamestnanca?
to zakladám do jeho papierov - personalistika;)
otázka
16.02.06,23:54
Ďalšia robota...