adabi
27.01.14,14:49
Dobrý deň, chcem sa spýtať, Môžem byť členom okrskovej volebnej komisie, ak poberám opatrovateľský príspevok na starú mamu? A v prípade, že som už zaregistrovaná v danom okrsku, môžem členstvo zrušiť?
Ďakujem.
avalik
27.01.14,13:52
neviem ci tam je nejake financne obmedzenie ale clen komisie dostane cca 30 € v cistom ... ale dolezita vec je, ze tam sedi od 5 rana do minimalne polnoci ale kludne aj do rana - kym nie su spocitane hlasy a odovzdana zapisnica

ake clenstvo chces rusit???
adabi
27.01.14,16:26
clenstvo vo volebnej komisii.
alaya1
27.01.14,16:29
Mozes byt clenom ak poberas a mozers sa aj vzat clenstva v okr. komisii. treba to vsak nahlasit pol. strane, ktora ta nominovala.
adabi
27.01.14,17:09
dakujem za odpoved. Je potrebne, aby som si vyziadala potvrdenie o takomto prijme za ten mesiac, kedy som ten prijem dostala a dokladovala ho na socialnom? Lebo prijem z dohod o vykonani prace dokladuje kazdy mesiac, preto ma zaujima, ci je potrebne preukazovat aj prijem z clenstva vo volebnej komisii.
alaya1
27.01.14,17:17
opytaj sa na tom urade,.
tajnostkárka
20.02.14,06:21
dobrý deň som na rodičovskej dovolenkea bude členom volebnej komisie - musím to niekde hlásiť? ako soc.poisťovni alebo úradu práce či zdravotnej poisťovni?