sara-ke
09.03.06,13:32
Dobrý den,

chcem sa vas opytat ako je to s uhradou na dan. urad pri mzdach. vypocitam mzdu, kde budu odvody do poistovne (ZP, SP) a este dan dan preddavkova (kod v Olympe 10 ??) ta suma, co mi vyjde na splati na dan. urad? takto to je spravne? pretoze mne vypocital program 2 zam-com preddavok na dan (1786,- + 454,- Sk), ked si dam pozriet príkaz na uhradu tak mi tam vyjde suma na dan. urad 3574,- Sk preco, neiete mii poradit ???

prosiiiiiiiiiiiiiim veeeeeelmi, som z toho zufala ako to ma byt

dakujem:confused:
babenko1
09.03.06,14:59
a nerobila si náhodou ročné zúčtovanie?
sway
09.03.06,20:07
Dobrý den,

chcem sa vas opytat ako je to s uhradou na dan. urad pri mzdach. vypocitam mzdu, kde budu odvody do poistovne (ZP, SP) a este dan dan preddavkova (kod v Olympe 10 ??) ta suma, co mi vyjde na splati na dan. urad? takto to je spravne? pretoze mne vypocital program 2 zam-com preddavok na dan (1786,- + 454,- Sk), ked si dam pozriet príkaz na uhradu tak mi tam vyjde suma na dan. urad 3574,- Sk preco, neiete mii poradit ???

prosiiiiiiiiiiiiiim veeeeeelmi, som z toho zufala ako to ma byt

dakujem:confused:

Vytlač si v dokumentoch pod odvod dane rekapituláciu zrazenej dane za aktuálny mesiac a porovnaj si ju s prevodným príkazom - nájdeš rozdiel.
Tiež je dôležité, či si neuplatňovala daňový bous a tiež ako v predošlom príspevku ročné zúčtovanie dane.
Prevodný Ti musí sedieť s rekapituláciou, alebo s nasčítaním dane ktorú si pozrieš vo výplatách. Pri 2 zamestnancoch sa to dá aj takto odkontrolovať.:)