deedee130
28.01.14,09:36
ok rusim tuto diskusiu nakolko su tu len chytraci na to aby ma urazali, miesto toho aby napisali svoj nazor na danu problematiku, nie je to nic nove, nakolko zijeme na slovesnku, ked nikto nema pracu, ak ked aj maju tak zarobia 400 Ecka, kazdy je podrazdeny a negativny, chapem vas, nedivim sa :-)

Navratenie povodneho, vymazaneho textu :
Preco je marihuana zadelena ako droga, ked cigarety su ovela horsie a navykovejsie ako marihuana? a plus zistilo sa ze marihuana lieci urcite druhy rakoviny alebo spomaluje jej process. Ide tu o to, ze farmaceuticke spolocnosti sa nechcu rakoviny vzdat koli velkym ziskom na chorych??? vyzera to tak..

UPOZORNENIE :
Nevymazavaj a nemen zadanie temy!!! Koledujes si tym o vylucenie z Porady.
buchač
28.01.14,09:04
deedee130

Pokiaľ chceš ísť do problematiky a následnej diskusie , tak si najprv ozrejmi názloslovie a potom sa môžeme baviť ...

DOPLNENIE :

deedee130 (Dnes 15:30) vseliek nie, ale urcite ,,poniekotri ,, ludia vedia o tom ovela ale ovela viac nez obycajny ludai ,verim v to neskutocne
Mal si - máš rakovinu , alebo niekto v Tvojom blízkom okolí ???


Ak nie , buď rád , nerieš a nedráždi zbytočne osud :rolleyes:... a mňa tiež nemusíš ;)
deedee130
28.01.14,09:45
konkretne? v ktorej cati nerozumies otazke?
Antea
28.01.14,10:11
konope siate = technické konope z ktorého sa na Slovensku tkalo plátno a v súčasnosti z konopných semien kupujeme veľmi drahý olej na kuchynské aj kozmetické účely:) a samozrejme celá rastlina má široké využitie.
buchač
28.01.14,10:45
Ja ...??? :eek: :eek: :eek:

Špecifikácia výrazov :

Marihuana je užší výraz pre sušené vrcholky samičích rastlín konope......

Ale v podstate sa mi nechce ísť do diskusie ...teda zatiaľ . Uvidíme , ako sa to bude vyvíjať ... :rolleyes:

P.S.:
Zázraky sa nedejú len tak ...to aby bolo jasné .
Všeliek neexistuje ! ;)
deedee130
28.01.14,13:30
vseliek nie, ale urcite ,,poniekotri ,, ludia vedia o tom ovela ale ovela viac nez obycajny ludai ,verim v to neskutocne
bodliak
28.01.14,13:43
Keď v tomto nemáš jasno, tak by si tému ani otvárať nemal. Strápňuješ sa.

Inak keď pozerám na tie chýbajúce písmenká a gramatické hrubky, tak si radšej v byte vyvetraj.
Pre dym z technického konope, ktoré asi húliš, už nevidíš na klávesnicu.
buchač
28.01.14,15:04
Doplnenie ...
deedee130
28.01.14,19:00
Tema bola zadana uplne jasne, mam anglicku klavesnicu ktora prepisuje ty chytraku, a v com by som teda nemala mat jasno???? a co sa tyka gramatiky ja slovencinu mozem OSTAT je uplne nepotrebna a mozes si s nou akurat utret rit, ci si nevedel daco precitat?
deedee130
28.01.14,19:02
tu nejde o to ci dakto ma rakovinu alebo nie, ide o to preco ju zakazuju, ked su urcite vyskumy ,ktore potvrdzuju jej ucinnost voci naprikald rakovine a dalsim chorobam... OTAZKA ostava- preco je nelegalna, zakazana, brana ako droga, ked vlastne lieci ?!
marjankaj
28.01.14,19:05
Prečo? Lebo je to tak v zákone. Spadol si z jahody?
Napíš petíciu a možno poslanci zákon zmenia.
marjankaj
28.01.14,19:08
Tak si nájdi iné fórum, napríklad TUPKY(alebo TOPKY?). Tam nájdeš dosť diskutérov tvojej úrovne.
deedee130
28.01.14,19:09
pozri, nemusis tu komentovat nic, ja som zadelila urcitu temu a otvorila diskusiu pre verejnost nie konkretne pre teba :-)
marjankaj
28.01.14,19:12
No veď si to všetci dvaja môžete vydiskutovať v nejakom pube. Nemusíte sa tu zviditeľňovať.
deedee130
28.01.14,19:15
typicky Slovak :-D , ak sa nemylim toto je diskusne forum nie? naco by som isla na topky? :-D
buchač
28.01.14,19:22
marjankaj ...

" Poznáš ma " ...???
Poznáš .
Takže potom aj vieš , že ja diskutujem iba so seberovným partnerom ....a hentá " osoba " na mňa proste nemá ( pri všetkej skromnosti ) .
Dlabem na hééérečku ....
kopretinka
28.01.14,19:26
a Ty si čo urobila,aby si ten úbohý stav Slovenska zmenila? To chceš bojovať pestovaním konope???
marjankaj
28.01.14,19:29
Veď ja som tým nemyslel teba. Ale tú jej "verejnosť":---
marjankaj
28.01.14,19:46
Pinochet urobil, aj Sadám, aj Kadáfí, aj Kim čong Un :cool: Ale také by sa ti páčilo ešte menej.
kopretinka
28.01.14,19:46
máš tu názory ľudí,nepáčia sa Ti. Si smiešna.
Ak na slovenčinu serieš,tak choď diskutovať tam,kde sa diskutuje v inom jazyku.
Tvoje pôvodné zadanie otázky bude obnovené adminom,
korela
28.01.14,20:17
Teraz akosi nie je vhodná doba na diskusie. Vôbec som túto tému nesledovala, neviem kedy a prečo vznikla, či včera alebo dnes.
Nie je dobré brať žiadnu drogu, ani niektoré lieky, hlavne ovplyvňujúce CNS. Čím tvrdšia droga, tým horšie. Je dávno známe, že okolo človeka je viac obalov, niekto sa narodí so schopnosťami ich vidieť, väčšina ľudí nie. Jedni nevedia pochopiť druhých a pritom je to také prosté. Uznať druhému, alebo aspoň pripustiť tichý súhlas namiesto vulgarizmov. A taký človek sa bude biť do pŕs za svoj materinský jazyk.

K drogám a psych. liekom: obal človeka sa pri nich perforuje a prichádza k úniku energie. Začína začarovaný kruh. De facto to ani nie je kruh, to je logické. Tie diery sa nedajú zapchať. Čiže žiadne drogy, čo najmenej liekov, veľa prírody, čerstvého vzduchu, pokoj v duši, na perách úsmev,nepríjemnému človeku sa vyhnúť napriek tomu, že v každom človeku je riadny kus dobra, len ho vyplaviť na povrch. Doba je zlá, ľudia sú chorí, nešťastní, žijúci na hranici chudoby. Ešte sa to dá ako-tak vydržať. Ale ak príde ešte väčší tlak, ten pretlak už nezvládnu.
Keď sa organizovala Gorila, kde ste boli, mladí? Ide najmä o váš budúci život, starší sú unavení životom.
A neprirovnávaj Poradu radšej k ničomu. Pretože je iba jedna, má svoje zásluhy za sebou a dúfam, že aj pred sebou.
Okrem toho, je tu veľa ľudí s touto vážnou dg, tak pristupuj k tejto téme opatrne a citlivo.
lapejko
28.01.14,20:46
bratia česi to už riešia dávno: http://www.konopijelek.cz/
Chobot
28.01.14,21:08
Okrem hádok to k ničomu nevedie. deedee130, pri zadávaní tém si trochu rozmysli, čo napíšeš. Neotváraj kontroverzné diskusie, ktoré môžu viesť k ostrej výmene názorov, nepodložené teórie a filozofické úvahy.

A hlavne nepoužívaj vulgarizmy, lebo môžeš byť za to vylúčená.

Tému uzatváram, vulgárne príspevky mažem.