Bronca
28.01.14,15:50
Dobrý deň,
budem vďačná za každú radu k mojej záležitosti.
Momentálne som na RD a bude sa rušiť firma, v ktorej som zamestnaná na dobu neurčitú. Potrebovala by som vedieť, či mám nárok na odstupné a vyplatenie nevyčerpanej dovolenky z roku 2012 (vtedy som nastúpila na MD a zostalo mi 10 dní dovolenky).
Tiež by som potrebovala vedieť, či a kam sa musím po skončení prac.pomeru nahlásiť a aký prípadný vplyv by malo ukončenie prac.pomeru na moje ďalšie tehotenstvo, ktoré sme plánovali pred riadnym skončením mojej RD.
Vopred ďakujem za rady.
Bronca
Orsz
28.01.14,20:10
Nárok na vyplatenie nevyčerpanej dovolenky máte. Rovnako na odstupné, nakoľko ide o skončenie pracovného pomeru zo strany zamestnávateľa - zrušenie firmy. Problém je len v tom, či firma má na to finančné prostriedky, keďže sa ruší. V takom prípade by sa to mohlo vyplácať z garančného fondu SP ... ale neviem aký je tam presne postup - je možné, že podmienkou je, aby zamestnávateľ tieto odvody aj platil, nie len vykazoval. Nakoľko ste stále na RD, nemusíte sa nikde chodiť nahlasovať. Až po skončení RD, by ste mala do 7 dní prihlásiť sa na UP.
Bronca
29.01.14,07:06
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Prostriedky firma má, majiteľ je zahraničný a po najnovších zmenách už nie je podnikanie u nás pre neho také výhodné.
A ak ešte môžem otázku... Z akého základu by sa počítala výška materskej, keby som po ukončení PP, ale stále na RD, bola s druhým dieťaťom? Len z výšky rodičovského príspevku?
Orsz
29.01.14,12:08
Z RP nie - to nie je nemocenská dávka a teda príjem, ale sociálna dávka. V tomto konkrétnom prípade Vám neviem presne odpovedať - toto sa dosť mení, takže aktuálne neviem v akom je to stave, musela by som to pozrieť, no časovo to teraz nestíham :) - skúste pozrieť blog Jozefa Mihála : http://www.blogovisko.sk/category/danovo-odvodovy-blok-jozefa-mihala
Bronca
29.01.14,12:28
ok, vďaka... a ďakujem za Váš čas :) pekný deň :)