cofee
28.01.14,17:19
korela
28.01.14,16:51
Školu založíš. Ale najprv si pozháňaj veľmi dobrých a spoľahlivých pedagógov. Ja som preložila syna na súkromnú, bol tak nadšený z učiteľky, že ako prišiel domov, začal sám hrať. Po pol roku odišla, začali sa učiteľky striedať, a bolo to horšie ako na ZUŠ, čo sme mali za rohom. A zriaďovateľ, známy človek. Jeho školu nikdy nepochválim. Na pedagógovi stojí všetko, ak si navzájom so žiakom nesadnú, je koniec.
Ak sa nemáš koho spýtať, najlepšie info na ministerstve. Naozaj..
.
Tu je poskytnutý asi dokonalý návod, ak sa niečo z toho nenovelizovalo http://msponline.sk/content/zriadenie-sukromnej-umeleckej-skoly.
Chobot
28.01.14,17:36
cofee, hlavne tu nezakladaj duplicitné témy. Na porade sa stačí raz spýtať, nie dávať otázku niekoľko krát.

Že si nováčik, ti odpustím. Druhú tému som ti vymazal.
cofee
29.01.14,13:06
Mozes prosim upresnit kde resp. za kym konkretne ist, kto mi s tym pomoze, rad by som sa dozvedel detailnejsie info. Dakujem
cofee
29.01.14,15:59
pokorne ďakujem za odpustenie
korela
29.01.14,17:49
Doplnila som v odpovedi. Sú tam aj termíny, myslím, že obsiahli celý proces založenia.
Čaká ťa veľká, ale záslužná práca. Veľa šťastia, a dúfam, že tvoja škola vychová elitného sólistu, alebo výtvarníka. :-)
Chobot
29.01.14,18:34
Ber to s humorom....

Ale nabudúce žiadne duplicity. Ak sa ti omylom podarí zadať duplicitu, tak to nahlás cez tlačítko "Nahlásiť" a najbližší moderátor to vymaže.
cofee
30.01.14,12:19
Pan velkomozny to bola ironia ;)