Lusssy
28.01.14,18:22
Ahojte, viete mi poradiť nejaký jednoduchý a dobrý free program kde si môžem orezať pesničku? Napr. vyrezať len refrén ako zvonenie do mobilu. Dík
misoft
28.01.14,18:17
Audacity, Wave Editor (jednoduchý program), mp3DirectCut........
Lusssy
28.01.14,18:43
dík, stiahla som audio studio gold 7.5.0.10, mala som ho v minulosti lenže pýta registračný kód a nemôžem nájsť na nete taký čo by mi to "zožralo"... som z toho zúfalá, človek furt sťahuje ako debil, strávim pritom hodiny a nakoniec to nefunguje :( nevieš poradiť ako to spraviť?
Chobot
28.01.14,18:51
Otvoriť hudobný súbor v editore, vyrezať nepotrebné časti, prípadne skopírovať niektoré sekvencie, ktoré chceš aby sa opakovali a uložiť pod novým názvom. Rovnaká práca ako sú súborom Word, tie nástroje sú jednoduché, mal by to pochopiť aj amatér.
misoft
28.01.14,18:58
Sa čudujem, na čo si sťahovala ten program, keď potrebuješ "len" odrezať z mp3-ky kus hudby. Stačil by na to aj ten Wave Editor. A orezanie pesničky? Len samotné ukladanie toho orezaného kúska trvá dlhšie, ako samotné orezanie.
Lusssy
28.01.14,19:00
no kým nikto neodpovedal, stiahla som ten, čo som si pamatala z minulosti... Chobot ja ten program používať viem, neviem sa dopracovať k registračnému kódu
Lusssy
28.01.14,19:07
no stiahla som ten wave editor, super už to mám hotové :) diky za pomoc
Chobot
28.01.14,20:05
K registračnému kódu sa dopracuješ jedine ak si kúpiš licenciu. Kedysi boli reg. kódy aj na rôznych warez fórach, už to nefunguje. Občaas sa dajú stiahnuť s inštalačným súborom z niektorých torrentov.