ekofin
28.01.14,19:28
No a už som natrafila na problém, začala som čítať a píšu tam:, Uvedie sa evidenčné číslo pridelené elektronickou podateľňou dokumentu v prípade,
že podávate „Všeobecné podanie pre FS“, ktoré súvisí s daným dokumentom. Evidenčné číslo pridelené elektronickou podateľňou je číslo, ktoré Vám bolo poslané notifikačným e-mailom o úspešnom podaní.
No neviem ako to mám podať, keď nikde nie je záložka na podanie. Mám to vyplnené, aj som si to vytlačila a čo teraz s tým?
KEJKA
28.01.14,18:36
nemáš čo vytláčať. Ak podávaš len v rámci všeobecnej agendy, tak v podstate potom, čo vyplníš hlavičku za firmu, tak napíšeš text - čo chceš oznámiť.
To evidenčné číslo vypisuješ v prípade, že naozaj reaguješ na iný konkrétny dokument - napr. na DPPO, alebo DPH, ktoré si už predtým podala cez eDane.
Ale ty chceš iba oznámiť ukončenie využívania auta............
a tak ako to vyplníš, tak vľavo si naroluješ /myšou/ podpísať a potom podať - teda odoslať.
ak nemáš vľavo zobrazené okienko PODPIS, KONTROLA a iné, tak neklikáš, ale roluješ - preto som napísala rolovať. vľavo je zvislá lišta, kde sa možeš posúvať dole-hore.
Ak je firma platiteľ DPH, tak len elektronicky, termín je do 30 dní, takže máš možno aj čas.
Žabinka
28.01.14,18:46
Evidenčné číslo pridelené elektronickou podateľňou dokumentu vypisuješ v prípade, že reaguješ na nejaký už predtým oodslaný dokument, alebo dostaneš elektronicky poštu z daňovej správy pod nimi zadaným evidenčným číslom a na tú reaguješ.... Pri klasických podaniach sa to nevypisuje.
ekofin (Dnes 20:10) Kejka veľmi pekne ďakujem, ale aj keď chcem s tou myšou rolovať neviem ako, žiaden text podpísať sa mi neobjaví. Už to asi nechám tak. Stane sa niečo, keď to oznámim klasicky poštou?
Odpoviem ti zase ja :) Kejka asi myslela nie rolovať, ale kliknúť vľavo Podpísať ZEP-om, a vedľa toho Podať.. Modré políčka..
ekofin
28.01.14,19:10
Kejka veľmi pekne ďakujem, ale aj keď chcem s tou myšou rolovať neviem ako, žiaden text podpísať sa mi neobjaví. Už to asi nechám tak. Stane sa niečo, keď to oznámim klasicky poštou?
ekofin
29.01.14,07:52
Ďakujem všetkým, konečne sa mi to dnes podarilo. Tá ľavá strana sa mi tam neobjavila preto, lebo pri vypĺňaní formulára som nebola prihlásená. Vôbec som si to neuvedomila.