mako666devil
29.01.14,22:21
Ma manzelka narok na udanie dovodu pri ponuke prace z UPSVaR ,dovod je nevyhovujuci pracovny cas kvoly detom a skolskej dochadzke,alebo aj kvoly castym chorobam ? Bez toho aby nebola vyradena z evidencie o uchadzanie zamestnania. Dotycna majitelka firmy po telefonickom rozhovore povedala ja vas prijmam a dovody vraj su to neopodstatnene a tym padom do vyjadrenia jej napise ze manzelka odmietla pracu.. To taketo dovody sa nezohladnuju ???
Xanti
29.01.14,21:23
Tak manželka nech prácu prijme a v skúšobnej dobe môže aj na druhý den skončiť.. a ísť zase na UP
mako666devil
29.01.14,21:47
a co tie zakonne dovody ??? Na to nie je zakon ?
Xanti
29.01.14,21:56
Nie nie je na to zákon, ak odmietne prácu tak ju z UP vyradia a bude samoplatca v ZP ... deti nie sú dôvodom ...
avalik
29.01.14,21:58
caste choroby deti to ma byt dovod na odmietnutie prace? ved ked budu chore tak jeden z vas pojde na OCR.

nevyhovujuci pracovny cas? ved ste dvaja rodicia - obaja mozete zamestnavatela poziadat o vhodnu upravu pracovneho casu - ak to prevadzkove dovody umoznuju tak vam bude vyhovene

pracovat sa da aj na kratsi pracovny cas
Katy a R
29.01.14,22:05
ak nechce pracovať - nemusí. A nemusí byť ani v evidencii UPSVaR - nie je to povinnosť!
Ale keď už sa zaevidovala - tak musí dodržiavať pravidlá. inak ju vyradia

mimotemylen si povzdychnem - málokto veru dostane prácu s ich pomocou