Evelyn25
27.03.06,09:10
Ahojte mám 2 otazky,

musí si aj Český občan vybaviť rodné číslo na registre obyvateľstva v Banskej Bystrici, nemate náhodou www stránku?

aka bude vyska rocneho zuctovania do zdravotnej poistovne, ktore treba uhradit do 09/2006.
01/2005 - som mala iba zivnost
02-10/2005 som mala zivnost i trvaly pracovny pomer, ale v case od 01.08.2005-01.02.2006 som mala zivnost pozastavenu..
vyska prijmov okolo 240 000,-SKK

Dakujem
Dada
27.03.06,07:11
Ideš zamestnať českého občana? Ak áno, tak nepotrebuje slovenské rodné číslo, v piatok sme to tu v nejakej téme rozoberali.
4326
27.03.06,07:16
No toto ma zaujíma, lebo v piatok som túto temu nadhodila, ale výsledok je taký, že v BA majú iný názor ako na zvyšku Slovenska. V BA povedali, že mu stačí povolenie z cudzineckej polície ale na pobočke povedali, že musí mať slovenské RČ, lebo jeho české sa môže zhodovať z nejakým slovenským a tým sa môzu odvádzať nesprávne odvody. A včul budz mudry:)
Chobot
27.03.06,07:23
No toto ma zaujíma, lebo v piatok som túto temu nadhodila, ale výsledok je taký, že v BA majú iný názor ako na zvyšku Slovenska. V BA povedali, že mu stačí povolenie z cudzineckej polície ale na pobočke povedali, že musí mať slovenské RČ, lebo jeho české sa môže zhodovať z nejakým slovenským a tým sa môzu odvádzať nesprávne odvody. A včul budz mudry:)

U cudzích štátnych príslušníkov neuvádzaj rodné číslo, iba dátum narodenia. My máme tiež štatutára z AT a nemá rodné číslo. Všade uvádzame dátum narodenia. Ak by si uviedla rodné číslo skutočne by mohlo dôjsť k nejakej zámene.
Dada
27.03.06,07:24
No toto ma zaujíma, lebo v piatok som túto temu nadhodila, ale výsledok je taký, že v BA majú iný názor ako na zvyšku Slovenska. V BA povedali, že mu stačí povolenie z cudzineckej polície ale na pobočke povedali, že musí mať slovenské RČ, lebo jeho české sa môže zhodovať z nejakým slovenským a tým sa môzu odvádzať nesprávne odvody. A včul budz mudry:)

Náš zamestnanec má len povolenie k pobytu z cudzineckej polície. Sociálka, ani zdravotka nerobili problémy. Zaevidovali ho. A to je tomu už niečo vyše roka.