Ingrid Ondruskova
30.01.14,15:49
Zdravím všetkých, mám nasl. problém: z Telecomu mi prišla upomienka, že nemám zaplatenú posl. fakt. za mobil. hovory v čiastke 18,-EUR, ale ja som si 100% istá, že som to uhradila, len to má jeden háčik: neviem nájsť doklad /zloženku/ z pošty, kde som to platila.Ja mám taký systém, že do jednej škatuľky hádžem absolútne všetky bločky /aj z potravín...proste všetky a raz za čas- asi raz za kvartál robím v tom "bordeli" poriadok" a čo nepotrebujem...vyhodím...tak som asi nedopatrením vyhodila aj toto!!! dá sa to dohľadať podľa konkrétnych údajov cez poštu?? že zadám im moje meno, sumu...atď+ VS???? a čo to stojí??ak vôbec toto pošta urobí....Ďakujem moc!!!
marjankaj
30.01.14,15:11
A prečo to neplatíš z účtu? Ten si môžeš kedykoľvek vytlačiť. Alebo ti ho vytlačí banka. Keby si ho náhodou vyhodila.
buchač
30.01.14,17:26
marjankaj
31.01.14,10:14
7.1.4. Odpis podacej potvrdenky
Na základe ústnej žiadosti odosielateľa, vyhotoví pošta pri podaní zásielky odpis podacej potvrdenky.
Odpis podacej potvrdenky je možné vyhotoviť aj po podaní zásielky, v lehote do troch rokov od podania zásielky, za podmienky, že odosielateľ predloží pošte potvrdený originál podacej potvrdenky.


http://www.posta.sk/subory/36961/postove-podmienky-vseobecna-cast-vnutrostatny-styk-platne-od-112013.pdf

To je teda dobré. Ako keby si to nemohol každý okopírovať sám. A dal overiť notárovi.:eek: