katkaj
25.05.06,10:34
Janca, ďakujeme, snáď na budúci rok Ti to vyjde a prídeš a katkaj tiež :) .... alebo sa nebodaj chystáš prísť v sobotu a prekvapiť nás ... máš to na skok, iba cez kopec ;) :) :p

Zuzi budúci rok mám už zapísaný v kalendári :D:p
DanielaSL
25.05.06,09:19
Paula mi písala, že ide, ale že neodchádza z Košíc, ale neviem teraz už odkiaľ :)

A tuším aj ajobs - Tono sa ešte neumiestnil.....
Hlinkovx
25.05.06,09:23
Jani....ale v sobotu ťa čakám....a žiadne výhovorky....:D:D
Beata
25.05.06,09:38
Aby som nezabudla, ak chcete hrať v sobotu dopoludnia tenis, prineste si raketky, sú tam tenisové kurty.
120,- /osoba/hodina... vraj nám pani prevázdkárka urobí cenu :)
Hlinkovx
25.05.06,09:54
a bedminton nikto nepotrepe??
Beata
25.05.06,10:23
a bedminton nikto nepotrepe??

zober aj ten :)
Jozef I
25.05.06,11:28
Ja mám jednu otázku takú praktickú, ale možno to bude zaujímať aj ostatných, ktorí ešte neboli na Krahuliach.
Je tam niekde v blízkosti bankomat? V prípade, že by som to prehnal s občerstvovaním :D
dadika
25.05.06,11:47
...budúci rok mám už zapísaný v kalendári :D:p

...tak to sme už potom dve :) :D ;)
jess
25.05.06,11:50
Ja mám jednu otázku takú praktickú, ale možno to bude zaujímať aj ostatných, ktorí ešte neboli na Krahuliach.
Je tam niekde v blízkosti bankomat? V prípade, že by som to prehnal s občerstvovaním :D

V Kremnici je bankomat Slovenská sporiteľňa aj VUB banka. Kremnica je kúsok od Krahúl :)
ingi
25.05.06,12:10
V Kremnici je bankomat Slovenská sporiteľňa aj VUB banka. Kremnica je kúsok od Krahúl :)

Len či budú vodiči jazdyschopní, keď sa chcú "občerstvovať" :D:D:D .
Vlado66
25.05.06,12:20
Jozef1
...zober jeden funkčny bankomat so sebou (uvidíš koľkí Ti budú povďační..xi)a maš po probleme,lebo ak sa vydaš do Kremnice aby si si tzv. dobil kredit tak celkom isto stihneš akurat zaverečne slovo..kapurkovu xixi
ajobs
25.05.06,13:04
A tuším aj ajobs - Tono sa ešte neumiestnil.....

Ale umiestnil - mám dopravu zabezpečenú......:eek: :) :)
Hlinkovx
25.05.06,15:14
zober aj ten :)

ja idem autobusom ...takže to nehrozí....:o
evina
25.05.06,15:42
Už choďte, lebo prasknerm od závisti:):)
Hlinkovx
25.05.06,15:44
Už choďte, lebo prasknerm od závisti:):)
Až zítra.:p ...ešte sa musíme vyspinkať...bo potom sme dve noci bez spánku....
síce možno ani túto noc niekto nebude buvať...čo už bude mať cestovnú horúčku :D
evina
25.05.06,15:46
V počte videní Krahule predbehli ročné zúčtovanie preddavkov ZP, a to je čo povedať ...:)
McMarti
25.05.06,15:56
OZAJ aky je nahradny program v pripade dazda
evina
25.05.06,15:57
OZAJ aky je nahradny program v pripade dazda

Školenie o čomkoľvek:D
Hlinkovx
25.05.06,16:20
Evina...dúfam, že sa tu postaráš o poradu a šuťák..nie že na šuťáku oheň vyhasne...a my sa nebudeme kam vrátiť:D:D
a zase som bez francúzákov:mee:...ja sa už fakt nehrám s tebou:D
Milan Benka
25.05.06,18:05
Želám všetkým "Krahuliakom" šťastnú cestu a skvelú zábavu, verím, že o rok tam budem aj ja.

Už začínam premýšľať, čím by som mohol o rok prispieť k dobrej nálade.:)
evina
25.05.06,18:07
Evina...dúfam, že sa tu postaráš o poradu a šuťák..nie že na šuťáku oheň vyhasne...a my sa nebudeme kam vrátiť:D:D
a zase som bez francúzákov:mee:...ja sa už fakt nehrám s tebou:D

Neboj na šuťáku sa porozprávam aj sama so sebou, aj nejakú otázku si vymyslím, keby sa nevyskytovali:)
Hlinkovx
25.05.06,18:15
evina..som myslela..že pred odchodom ti tam napíšem zo 50 otázok..aby si sa nenudila:D:D
evina
25.05.06,18:34
evina..som myslela..že pred odchodom ti tam napíšem zo 50 otázok..aby si sa nenudila:D:D

Vidíš, tak to ma nenapadlo, začni tvoriť:D
endrju
25.05.06,20:00
evina..som myslela..že pred odchodom ti tam napíšem zo 50 otázok..aby si sa nenudila:D:D
Žeby som pred odchodom "smetiak" s otázkami o RZZP vysypal podobne ako macocha Popoluške hrach a šošovicu ... ? :eek:
Zostávajúci sa určite nebudú nudiť pokiaľ na všetky otázky vypracujú podrobné odpovede ;) :cool:
ajobs
25.05.06,20:00
Evina...dúfam, že sa tu postaráš o poradu a šuťák..nie že na šuťáku oheň vyhasne...a my sa nebudeme kam vrátiť:D:D
a zase som bez francúzákov:mee:...ja sa už fakt nehrám s tebou:D

Keď chceš francúžštinu, musíš sa zapísať v učebni 5.:) :) :eek: :D :D
Au revoir.:)
Beata
25.05.06,20:18
Želám všetkým "Krahuliakom" šťastnú cestu a skvelú zábavu, verím, že o rok tam budem aj ja.

Už začínam premýšľať, čím by som mohol o rok prispieť k dobrej nálade.:)

Začni premýšľať, či by si predsa len neprišiel aj tento rok... ;)
Milan Benka
26.05.06,07:36
Začni premýšľať, či by si predsa len neprišiel aj tento rok... ;)
Nedá sa, škoda.

ALe " KRAHULIACI" , čo ešte robíte na PORADE. Sadajte do aut a hajde na školenie. A nezabudnite na kvalitnú fotodokumentáciu nech máme čo závidieť. Hlavne tie sladké dobroty:p :p :p .
Užteraz ma bolí brucho od závisti, alebo od cvičenia ??? xixixixixi :) :)
DanielaSL
26.05.06,07:52
Posádka auta č. 12 už pripravená na štart.:)
Hlinkovx
26.05.06,08:07
Posádka auta č. 12 už pripravená na štart.:)
Dani...tak veľa zdaru..málo zablúdenia...a dávaj pozor...neber stopárov, stopárky...a nezjedzte všetky dobroty po ceste...páá za pár hodín na krahuloch:D
Stina
26.05.06,08:08
Prajem príjemný pobyt a veľa veselých zážitkov, ako aj úspechov pri školeniach !!!
dadika
26.05.06,08:10
Prajem príjemný pobyt a veľa veselých zážitkov, ako aj úspechov pri školeniach !!!

aj ja sa pripájam......potom si Vás vyskúšame, čo ste sa vyškolili :D
Viera123
28.05.06,12:40
Vojín xy hlási príchod...:)
Ostatné osádky sú kde?;)
liba2
28.05.06,12:55
Vodič osádky vozidla č.1 liba2 hlási: babenko som vysadila pred domom, pozit zverená pod krídla manžela, takže v zdraví a bez nehody sme doma :) .
Heni
28.05.06,12:57
...ja už idem pohádzať do pračky to, čo doma zatiaľ pribudlo...:eek:
babenko1
28.05.06,12:58
hlásim aj ja príchod... ako píše liba2, som už domenko :D
bolo supeeeeeer
Zuziana
28.05.06,13:02
Hlásim príchod domov....
Jana Acsová
28.05.06,13:04
2.54 sme pozdravili a nahlásili šťastný dojazd. Vidím, že nedostatočne, takže týmto pozdravujeme všetkých "nekrahuliakov" aj "krahuliakov" z Banskej Bystrice.
Osádka auta z BB na komplet sa šťastne dopravila domov.
McMarti
28.05.06,13:06
AHOJTEE HLASIM PRILET.. tiez sme dorazili stastne uz som doma hodinu:p
Hlinkovx
28.05.06,13:12
2.54 sme pozdravili a nahlásili šťastný dojazd. Vidím, že nedostatočne, takže týmto pozdravujeme všetkých "nekrahuliakov" aj "krahuliakov" z Banskej Bystrice.
Osádka auta z BB na komplet sa šťastne dopravila domov.

AJ JA:D:D ..už dávno
evina
28.05.06,13:19
Vítam Vás domenko:)
Viera123
28.05.06,13:21
Sme radi, že pomaličky pristávame v náručí domovov! :p
Čakáme netrpezlivo ostatných!:)
Jozef I
28.05.06,14:08
Príchod hlási aj Janko Hraško, František II. či ako sa to vlastne volám, ;) tuším som si tam vymazal HD. Ešte že som nezabudol prístupové heslo... :D
Lucy
28.05.06,14:52
Príchod domov o 17.35, :p Super bolo :rolleyes:
garter
28.05.06,14:56
aj ja som dorazila domov a bez blúdenia... :D
Hlinkovx
28.05.06,14:56
aj ja som dorazila domov a bez blúdenia... :D
Terka..a to sa ti ako podarilo...
žeby to bolo tou štátnicou:D:D
garter
28.05.06,15:01
Náhodou sa zadarilo.... :D:D:D
Evanka
28.05.06,15:13
Hlásim príchod bez nehody a pokút. KatkaStr je tiez už domka.
Manual
28.05.06,15:20
Trnava hlási príchod v poriadku
Pekný deň...
ALBO
28.05.06,15:26
Za velitela nasej osadky Bepa hlasim stastny prichod bez nehody /Inge, Edit, Alena/

PS Pre vsetkych nezucastnenych, bolo super, vdaka Bei za zorganizovanie tejto spolocnej akcie.
endrju
28.05.06,15:31
Hlásim šťastný prílet aj za osádku v zložení ALDA, eccore, maruska a endrju :)

Beatke aj my ďakujeme za skvele pripravenú akciu. :)
emily
28.05.06,15:42
Ako vidím od chlapov nie sú žiadne infošky, tak hlásim šťastný príchod aj za nich :)
emily, Vlado a Riči .....a snáď aj AďuG Vlado šťastne dopravil....
Luckasari
28.05.06,15:44
Hlásim šťastný príchod za košickú osádku:
Vladan, AltaKE, Lucy, matafe a Luckasari.

A Beatka, DAKUJEME DAKUJEME DAKUJEME DAKUJEME DAKUJEME za krásne strávený čas. :)
Paula
28.05.06,15:46
Šťastné ukotvenie jachty s plavčíkmi: ajobs, Paula:)
DanielaSL
28.05.06,15:57
SĽ mala medzipristátie na kolibe u sv. Krištofa , kde sme sa ešte stretli s Braňovou osádkou. Pristátie v SĽ asi o 17.38 bez nehody a pokuty. A potom ešte Renátka bola odvezená domov. Takže super stretnutie....kto nebol...môže ľutovať.:)
účtovník 007
28.05.06,15:59
Hlásim príchod 19,00. Idem rovno spať, bo ma bolí celý človek. Super víkend.
Jana Motyčková
28.05.06,16:01
Hlásim príchod osádky somij, účtovník007, Azuz a Jozef I. Úctovník 007 pokračoval samostatne v ceste na Myjavu. Určite bude čochvíľa točiť kľukou.
Hlinkovx
28.05.06,16:01
Hlásim príchod 19,00. Idem rovno spať, bo ma bolí celý človek. Super víkend.
Však počkaj... každú hodinu budeš mať budíček a rozvičku....:p :p
Jana Motyčková
28.05.06,16:02
Tak už točí.
účtovník 007
28.05.06,16:10
Nemôže mať každý vysokorýchlostný internet. Niekto musí mať aj na kľuku. Točím, točím a furt je to pomalé. Ale očula som, že aj Jozef I má taký super internet. Idem chráááááááááááápať.
jess
28.05.06,16:31
Veľký Krtíš zdraví celé Slovenskoooo !!!!...

Som rada, že ste všetci v zdraví došli, lebo som bola ako na ihlách , keď som počúvala tie nehody v okoli Zlatých Moraviec.. Fčul som si veľmi vydýchla...a môžem odpadnúť do postele :D:D:D

Zuzke veľmi pekne ďakujem za odvoz do Kremnice a Vám všetkým za príjemne strávený víkend !!!! Už teraz sa teším na ďalšie stretko :):):):):):):)
Viera123
28.05.06,16:39
Veľký Krtíš zdraví celé Slovenskoooo !!!!...

Som rada, že ste všetci v zdraví došli, lebo som bola ako na ihlách , keď som počúvala tie nehody v okoli Zlatých Moraviec.. Fčul som si veľmi vydýchla...a môžem odpadnúť do postele :D:D:D

Zuzke veľmi pekne ďakujem za odvoz do Kremnice a Vám všetkým za príjemne strávený víkend !!!! Už teraz sa teším na ďalšie stretko :):):):):):):)
Tuším si do postele odpadla aj s pc, keďže stále svietiš! Pozor na kábliky!!!:D
jess
28.05.06,16:44
Sa čuduješ ????...veď mám na porade 2-dňový sklz !!!! :D:D:D
Marína
28.05.06,16:46
Teším sa s vami, že ste si to užili a došli ste v poriadku domov. Vitajte doma, vitajte na Porade.
endrju
28.05.06,16:47
Teším sa s vami, že ste si to užili a ste došli v poriadku domov. Vitajte doma, vitajte na Porade.


ĎAKUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEE :)
Viera123
28.05.06,16:48
Sa čuduješ ????...veď mám na porade 2-dňový sklz !!!! :D:D:D
No myslím, že aj cca 50 ďalších :D:D:D.
ALDA
28.05.06,17:26
Prepáčte, ale musím zakričať: Bolo SUPER, Beatka ešte raz ďákujemeeeeeee!!
:):):)
a Andrejovi za bezpečný odvoz a dovoz:):):)
Viera123
28.05.06,17:28
Prepáčte, ale musím zakričať: Bolo SUPER, Beatka ešte raz ďákujemeeeeeee!!
:):):)
a Andrejovi za bezpečný odvoz a dovoz:):):)
A ako to, že už vládzeš kričať??:eek:
:D:D:D:D
bepo
28.05.06,17:41
Mňa už chytá nejaká nostalgia,asi sa začnem vyhýbať tejto téme
evina
28.05.06,17:42
Mňa už chytá nejaká nostalgia,asi sa začnem vyhýbať tejto téme

Bepo vydrž, veď príde piatok...
ALDA
28.05.06,17:42
A ako to, že už vládzeš kričať??:eek:
:D:D:D:D

To sa tak robím, akože, aby ste ma počuli:)
ingi
28.05.06,17:45
Bepo vydrž, veď príde piatok...

Evinka, ale v piatok tam budeme iba BA a možno NR :confused: .

Ale na Teba sa veeeľmi tešíííme :) !
evina
28.05.06,17:48
Evinka, ale v piatok tam budeme iba BA a možno NR :confused: .

Ale na Teba sa veeeľmi tešíííme :) !
Ďakujem aj ja na Vás. teraz, keď čítam tu i na šuťáku, ako ste vyšantení tíško závidím :):),
ajobs
28.05.06,17:50
Hlásim príchod 19,00. Idem rovno spať, bo ma bolí celý človek. Super víkend.

Bobo, slivovička je super, už koštujeme doma s manželkou a kamarátkou. Môžu ľutovať všetci, ktorí si nedali. Ešte raz VĎAKA:) :)
ALBO
28.05.06,19:24
Ďakujem aj ja na Vás. teraz, keď čítam tu i na šuťáku, ako ste vyšantení tíško závidím :):),
Evina, nielen vysanteni, ale aj zoznameni.Uplne inak sa mi teraz citaju tieto prispevky, ked viem, kto sa za nickom skryva. I ked musim priznat, ze aj HOSIPA si zobrala svoju malu dan.
Richard
28.05.06,20:25
Pozdravuje všetkých krahulákov .-)

Z prvých príspevkov vidno, že bolo super :-) Teším sa na ďalšie a hlavne na fotoreport.
Staré foto-stretko funguje aj heslo je pôvodné, takže kto vie nech prepošle "krahulovo-vyvoleným".
evina
28.05.06,20:34
Evina, nielen vysanteni, ale aj zoznameni.Uplne inak sa mi teraz citaju tieto prispevky, ked viem, kto sa za nickom skryva. I ked musim priznat, ze aj HOSIPA si zobrala svoju malu dan.

Presne to som povedala po prvých stretnutiach v Bratislave a potom po Krahuliach č. 1. Nielen tvár, ale často aj hlas, a to už je úplne iné ...:)
Beata
28.05.06,23:17
Vidím, že ste sa všetci pekne prihlásili, mala by som sa aj ja. Síce som dorazila okolo 15.30, ale som si ľahla (že na chvíľku) a spala som doteraz... zobudila som sa na strašidelný sen.

Snívalo sa mi, že som bola pri kamarátke v kancelárii a ona sa ma pýtala, či som sa prihlásila na Krahule. Povedala som, že nie, lebo že nemám klobúk. Opýtala sa ma aký mám obvod hlavy, povedala som jej ho, ona ten obvod naťukala do compu, stlačila print a z tlačiarne vyliezol poskladaný klobúk, dvojfarebný :D:D:D:D
Veľmi som sa potešila, že budem môcť ísť na Krahule, dala som si klobúk hrdo na hlavu a išla som domov. Ako som tak išla, prešlo okolo veľké auto a odfúklo mi klobúk z hlavy. Poprechádzal ho všetkými svojimi, snáď sto nápravami, za ním ďalšie auto a ďalšie a oproti idúce a ja som sa bezmocne, pozerala z kraja cesty, ako ten môj klobúk, už značne zničený, poletuje hore dolu od auta k autu... keď už bol totálne zničený zobudila som sa celá spotená.
Ešte teraz mi je smutno za tým klobúkom, bol na prvú cenu :mee:

Ďakujem Vám všetkým za super zábavu na Krahuliach!
Alllena
29.05.06,04:29
Dobré ráno,

vitajte všetci doma ak do ďalšich Krahul zo všetkého nezblbnem, čo dúfam veď mám Vás poraďákov tak sa určite prihlásim určite ste si všetci oddýchli a ste pozitívne nabitý.
Hlinkovx
29.05.06,04:54
Prosím všetkých , ktorí fotili....
vhoďte mi fotky na môj e-mai...
ĎAKUJEM
účtovník 007
29.05.06,05:20
Budííííček, rozcvičkáááááááááá.
Som spala jak zabitá. Vás nemal kto zobudiť?
A teraz pekne šup šup do práce:)
Manual
29.05.06,05:30
Budííííček, rozcvičkáááááááááá.
Som spala jak zabitá. Vás nemal kto zobudiť?
A teraz pekne šup šup do práce:)
Rozcvička bola o 6,oo, už som aj na ňu zabudol...:D
Pekný deň všetkým...:)
Viera123
29.05.06,05:32
Rozcvička bola o 6,oo, už som aj na ňu zabudol...:D
Pekný deň všetkým...:)
Ranní ptáče, dál doskáče!:)
Janko prajeme aj tebe krásny a ničím a nikým nerušený deň!:)
Manual
29.05.06,05:37
Ranní ptáče, dál doskáče!:)
Janko prajeme aj tebe krásny a ničím a nikým nerušený deň!:)
:D:D:D Nemohlo by to takto pekne svorne byť aj v parlamente ?:D:D:D
Potom by z tadial nevychádzali žiadne "paškvily" podľa ktorých sa musíme riadiť
Pekný deň...:)
Vlado66
29.05.06,05:56
Ahojteeee:D :D ,
potvrdzujem a rozširujem hlásenie od emily,ano šicke prešovčata aj s AďouG pristali bezpečne vo svojich hniezdach;) ;) , kto zbiera centrálne tie fotečky aby som mu to preposlal..??
Hlinkovx uz ich maš v pošte...
Hlinkovx
29.05.06,06:10
VLado..
díky...ešte síce nedošli...ale však počkám na ne:D

pre ostatných:
keďže asi tých fotiek bude viac...
hlinkovx@gmail.com sem ich posielajte...potom budem rozposielať ďalej..poprípade to vložím pod tú zaheslovanú tému..keď zistím heslo:D:D:D

keby niečo...môžete ich posielať aj v nezmenej forme, zmenším to, ak si s tým niekto nevie rady..
Teraz už musím ísť makať...
ayya
29.05.06,06:10
sa tesim s vami, ze vam pocasie nezabranilo mat sa na Krahuliach aj tento rok super ... a vitajte teda naspat doma na porade ! :D
Vlado66
29.05.06,06:23
Hlinkovx
...nakolko správcovi odisla kablova sieť:( a teraz som pripojený len cez EDGE,tak Ti tie fotečky nedorazili,stopol som ich a prepošlem až to da spravca siete dokopy..oki?
to iste ohľadom fotečok aj pre tých čo mi poslali kontakt cez ss oki?;)
S21 viera123 atd..
luebchenko
29.05.06,06:23
Pozde ale precaj - tak vám poviem, cesta naspäť bola jedna katastrofa!!!
1. Museli sme odísť z Krahulov! :eek:
2. Odchádzali sme takí prežratí všetkými tými celoslovenskými sladko-, slano-, alkoholickými gastrozločinmi že by bolo absolútnym mrhaním času a benzínu akékoľvek odbočenie či na Revište na halušky či na Valašské království na vysmážané dolky!!! Jednoducho sa nekonali a čože je to cesta cez Pohronie bez halušiek, dolkov, Revišťa a Bolkovej krčmy?!!!Hááá?!!!
3... a do tretice všetko najhoršie - Ruženka mala taký splín, že odmietla dokonca cestu cez zmrzlináreň vo Veľkom Bieli!!! Ešteže aj vo Vajnoroch majú celkom jedlú zmrzlinu :D No a môj žlčník si tiež povedal, že toho na svoju diagnozu vydržal tiež za tie 3 dni viac než dosť - ale to je už o inom :D
Ako vidíte - jedna katastrofa! Odčinia to už len dalšie Krahule :D
ALBO
29.05.06,06:40
Ľudia, neviem ako vy, ale ja už som dve hodiny v robote, a len zívam a zívam a zívam.Bože ako by som si rada ľahla do postele a dospala tie dve noci.
ayya
29.05.06,06:47
Ľudia, neviem ako vy, ale ja už som dve hodiny v robote, a len zívam a zívam a zívam.Bože ako by som si rada ľahla do postele a dospala tie dve noci. a coze? :D :D hadam len od minuleho roka nepostavili vypadovku rovno pod oknami hotela? takze sa ani nedalo cele noci kvoli tomu civilizacnemu hrmotu spat? hmm? ;)

eeech - vidim, ze velmi dobre muselo byt naozaj :D
DanielaSL
29.05.06,06:53
Ľudia, neviem ako vy, ale ja už som dve hodiny v robote, a len zívam a zívam a zívam.Bože ako by som si rada ľahla do postele a dospala tie dve noci.

Asi k tebe treba poslať Boženku, aby ťa prebrala....:D
ALDA
29.05.06,07:11
Ľudia, neviem ako vy, ale ja už som dve hodiny v robote, a len zívam a zívam a zívam.Bože ako by som si rada ľahla do postele a dospala tie dve noci.

A nie je to náhodou od hladu, že snívaš o krahuliackých poživinách:)
Zuzka
29.05.06,07:22
Ahojte :) ... hlásim príchod domov :D:D:D .... hmm ... len nerozumiem, že jess, Heni a Viera123 sa prihlásili už včera :eek: ... je to asi tým deficitom spánku ... :D:D:D
ALDA
29.05.06,07:27
Ahojte :) ... hlásim príchod domov :D:D:D .... hmm ... len nerozumiem, že jess, Heni a Viera123 sa prihlásili už včera :eek: ... je to asi tým deficitom spánku ... :D:D:D

:D:D:DZuzka a čo si si odskočila do Prahy, keď až teraz hlásiš príchod:D:D:D
Zuzka
29.05.06,07:31
Heli, veď sa sama čudujem, že spolujazdci sa hlásili už včera :D:D:D
Hlinkovx
29.05.06,07:35
Ahojte :) ... hlásim príchod domov :D:D:D .... hmm ... len nerozumiem, že jess, Heni a Viera123 sa prihlásili už včera :eek: ... je to asi tým deficitom spánku ... :D:D:D
Zuzka...a ty si išla cestou všetkých krahuliakov odprevadiť, že až teraz sa hlásiš? to musela byť fakt fuška :D:D si ich mala všetkých v ťahači alebo autobuse naložených??:p
DanielaSL
29.05.06,07:37
Pomóóóóc....neviem sa sústrediť na prácu.....:( .....
lenkak
29.05.06,07:39
Ani ja ..., len čítam o Krahuliach.
Beata
29.05.06,07:40
Pomóóóóc....neviem sa sústrediť na prácu.....:( .....

Nalej si šťavičky z tých japonských perál :D
AlaNR
29.05.06,07:42
Nestáli ste náhodou niekto v Bzenici vo Valašskom šenku?
Včera sme tam papali a bola tam tlupa asi 7 účtovníčiek a tuším jedného hlopa mali so sebou.
sadžika
29.05.06,07:52
Je to na rozcestí Šturec Donovaly z BB ??? :confused: - tá Bzenica
Beata
29.05.06,07:56
Je to na rozcestí Šturec Donovaly ??? :confused: - tá Bzenica

Kdeže... Bzenica je medzi Hliníkom a Žarnovicou. Na rázcestí Šturec - Donovaly je "Koliba u Krištofa"
kukučka
29.05.06,08:05
Pomóóóóc....neviem sa sústrediť na prácu.....:( .....

tak ti treba! :D :D :D ......... :mee: :mee: :mee: :mee: :mee:

nemala si:
DanielaSL
29.05.06,08:07
Kdeže... Bzenica je medzi Hliníkom a Žarnovicou. Na rázcestí Šturec - Donovaly je "Koliba u Krištofa"

A v Kolibe som bola ja s Renátkou a keď sme vyšli von tak na terase sedela Braňova posádka....:) , takže sme ešte mali posledné rozlúčenie:p
DanielaSL
29.05.06,08:08
[quote=kukučka]tak ti treba! :D :D :D ......... :mee: :mee: :mee: :mee: :mee:

Kukuč...nezáviď.....:eek: 100 x som ťa s nami volala.....
AlaNR
29.05.06,08:12
Kdeže... Bzenica je medzi Hliníkom a Žarnovicou. Na rázcestí Šturec - Donovaly je "Koliba u Krištofa"

Tak veru, smerom z B.Bystrice do Žarnovice...
Určite to mohol byť len niekto z vás, hneď som si to pomyslela ale istá som si nebola.
jess
29.05.06,08:13
A v Kolibe som bola ja s Renátkou a keď sme vyšli von tak na terase sedela Braňova posádka....:) , takže sme ešte mali posledné rozlúčenie:p

:eek: a Braňo sa tam kde vzal ????...to šiel domov opačným smerom ??? :eek:
Katarína STR
29.05.06,08:22
Presne tak ! :D
Boli sme ešte v Kolibe v Banskej Bystrici.
ingi
29.05.06,08:31
Nestáli ste náhodou niekto v Bzenici vo Valašskom šenku?
Včera sme tam papali a bola tam tlupa asi 7 účtovníčiek a tuším jedného hlopa mali so sebou.

Vo Valašskom kráľovstve stáli a papali:

princ Bepo, kráľovná Liba2, kňažné Accad a Albo, princezné Babenko1 a Pozit a moja maličkosť. :D:D
pozit
29.05.06,09:20
Nestáli ste náhodou niekto v Bzenici vo Valašskom šenku?
Včera sme tam papali a bola tam tlupa asi 7 účtovníčiek a tuším jedného hlopa mali so sebou.

Áno a "papanička" bola výborná, vrele odporúčame ostatným toto zariadenie navštíviť, hlavne "babičkine pirohy" stáli za hriech!
AlaNR
29.05.06,09:22
Vo Valašskom kráľovstve stáli a papali:

princ Bepo, kráľovná Liba2, kňažné Accad a Albo, princezné Babenko1 a Pozit a moja maličkosť. :D:D


Jéééj a my sme papali vedľa Vás. Nechcela som sa moc vrtieť, lebo som sedela chrbtom, ale z vašej debaty sa nedalo nevydedukovať, kto ste :D .

Moja chyba, mala som sa prihovoriť...:(
DanielaSL
29.05.06,09:27
Jéééj a my sme papali vedľa Vás. Nechcela som sa moc vrtieť, lebo som sedela chrbtom, ale z vašej debaty sa nedalo nevydedukovať, kto ste :D .

Moja chyba, mala som sa prihovoriť...:(

Veru pravdu máš...treba sa prihovoriť..... nabudúce budeš múdrejšia.:)
jess
29.05.06,09:28
...prosím vás...priatelia !!! ....dcéra sa ma pýta, čo sme papali cez víkend a ja si na sobotňajší obed za ten svet neviem spomenúť...:eek:...čo mám výpadok po tej túre ? :D
Viera123
29.05.06,09:29
...prosím vás...priatelia !!! ....dcéra sa ma pýta, čo sme papali cez víkend a ja si na sobotňajší obed za ten svet neviem spomenúť...:eek:...čo mám výpadok po tej túre ? :D
Guláš s knedľou Dáška! Asi si mala málo! :D
Zuziana
29.05.06,09:31
Daška po túre asi nie....:D
pozit
29.05.06,09:31
...prosím vás...priatelia !!! ....dcéra sa ma pýta, čo sme papali cez víkend a ja si na sobotňajší obed za ten svet neviem spomenúť...:eek:...čo mám výpadok po tej túre ? :D

Ja som síce mala polpenziu, ale tí s plnou ste mali myslím guláš, ak si dobre spomínam .....
jess
29.05.06,09:32
Guláš s knedľou Dáška! Asi si mala málo! :D

aháááááá....ďakujem ....:)

dnes som voľáko mimotemymimotemymimotemymimotemymimotemymimotemymi motemy

...treba mi kávu alebo kyslík ?????....alebo po hlave :D
jess
29.05.06,09:35
Daška po túre asi nie....:D

Zuzka...veď ja som celý víkend trhala kolektív (tak mi bolo povedané)...lebo som pila len vodu :D:D:D....žeby to bolo z toľkej vody ????:eek:
liba2
29.05.06,09:37
Kto mi prezradí ako sa dostanem do témy Krahule 2006 ?? :p :p
Prezraďte cez SS. Vopred ďakujem
liba2
29.05.06,10:20
Kto mi prezradí ako sa dostanem do témy Krahule 2006 ?? :p :p
Prezraďte cez SS. Vopred ďakujem
Ďakujem všetkým ochotným poraďákom. Heslo už viem.
liba2
29.05.06,10:45
Ďakujem všetkým ochotným poraďákom. Heslo už viem.Heslo už viem, ale do témy som sa nedostala.
Prosím, kde sa dá nastaviť "zapnuté cookies" ??
Alebo sa to heslo medzičasom zmenilo ??
Ďakujem:)
Barbara
29.05.06,10:57
Kto mi prezradí ako sa dostanem do témy Krahule 2006 ?? :p :p
Prezraďte cez SS. Vopred ďakujem


nič v zlom Krahuľáci , ale som asi hlúpááá, keď sa Vás pýtam, prečo je tá téma na heslo???
niečo nám tajíte nekrahulákom?????? nesmieme o tom vedieť??
prepáčte, ale nejak tomu nerozumiem:rolleyes: :confused: :rolleyes: ;) :cool: :mee: :mee:

vysvetlí mi to niekto???:mee: :rolleyes: :mee:
Viera123
29.05.06,11:00
nič v zlom Krahuľáci , ale som asi hlúpááá, keď sa Vás pýtam, prečo je tá téma na heslo???
niečo nám tajíte nekrahulákom?????? nesmieme o tom vedieť??
prepáčte, ale nejak tomu nerozumiem:rolleyes: :confused: :rolleyes: ;) :cool: :mee: :mee:

vysvetlí mi to niekto???:mee: :rolleyes: :mee:
Vieš Barbara, vystavení celému svetu na obdiv nie je ktovie čo, keď honoráre toľko meškajú! :D
Jozef I
29.05.06,11:05
nič v zlom Krahuľáci , ale som asi hlúpááá, keď sa Vás pýtam, prečo je tá téma na heslo???
niečo nám tajíte nekrahulákom?????? nesmieme o tom vedieť??
prepáčte, ale nejak tomu nerozumiem:rolleyes: :confused: :rolleyes: ;) :cool: :mee: :mee:

vysvetlí mi to niekto???:mee: :rolleyes: :mee:

Keby cca 20000 ľudí videlo na vlastné oči kto im to radí, akí fantastickí ľudia sú to, už by nik nechcel žiadne rady a každý by utekal na Krahule a nikdy od tiaľ neodišiel. :D A to by potom nik neostal na PORADE !
ALBO
29.05.06,11:13
Jéééj a my sme papali vedľa Vás. Nechcela som sa moc vrtieť, lebo som sedela chrbtom, ale z vašej debaty sa nedalo nevydedukovať, kto ste :D .

Moja chyba, mala som sa prihovoriť...:(

Ja som zaregistrovala, že oproti mne sedela skupina a dve dámy, (myslím krátkovlasá blondína ) sa na nás dívali a zdalo sa mi , že si hovoria niečo ako: to sú ...Je to tak ? bol to dobrý postreh?
Alllena
29.05.06,11:14
Keby cca 20000 ľudí videlo na vlastné oči kto im to radí, akí fantastickí ľudia sú to, už by nik nechcel žiadne rady a každý by utekal na Krahule a nikdy od tiaľ neodišiel. :D A to by potom nik neostal na PORADE !

Ak sa teším aspon na doplňovačku to ste kamarádi dajte aspoň niečo
luebchenko
29.05.06,11:14
Keby cca 20000 ľudí videlo na vlastné oči kto im to radí, akí fantastickí ľudia sú to, už by nik nechcel žiadne rady a každý by utekal na Krahule a nikdy od tiaľ neodišiel. :D A to by potom nik neostal na PORADE !
...a kde už je na Slovensku ubytovacia kapacita pre 20000 ľudí na stretko 2007! ... a viete si predstaviť Beatku v šedivom "prelive" ? :D
DanielaSL
29.05.06,11:16
No nejakú kde sme všetci ,by ste im mohli fotografi prilepiť.
ingi
29.05.06,11:19
...a kde už je na Slovensku ubytovacia kapacita pre 20000 ľudí na stretko 2007! ... a viete si predstaviť Beatku v šedivom "prelive" ? :D

Ľubi, :D:D:D:D:D:D:D
Hlinkovx
29.05.06,11:20
No nejakú kde sme všetci ,by ste im mohli fotografi prilepiť.
majú bábofku...aj to už je dosť:D:D:D
jess
29.05.06,11:20
No nejakú kde sme všetci ,by ste im mohli fotografi prilepiť.

takú miniatúru :D
Hlinkovx
29.05.06,11:23
Nebojte sa aj sem sa prilepia nejaké.Ak sa už neviete dočkať tak si kuknite tie minulého roku.
Jani, myslíš tú, na ktorú potrebujú heslo?? :D:D
Ružena
29.05.06,11:33
Navrhujem prilepiť nejakú fotečku, kde bude zachytená promenáda v........
no veď viete v čom...okolo mini pláže. Nech si všetci môžu obzrieť tie výtvory, ktoré nás skrášľovali....:D:D:p.
Paula
29.05.06,11:37
...a kde už je na Slovensku ubytovacia kapacita pre 20000 ľudí na stretko 2007! ... a viete si predstaviť Beatku v šedivom "prelive" ? :D
Keďže dnes pravdepodobne padne nový rekord 25 000, stretko 2007 by sa asi konalo v nejakej olympijskej dedine.....potom už to zaváňa vývozom poraďákov do iného členského štátu;)
Viera123
29.05.06,11:41
Sledujete tie rekordy?? Dnes tu bolo najviac členov, ktorí boli/sú na nás zvedaví!
Naraz 403 ľudí, a možno to nie je posledné číslo! :o
luebchenko
29.05.06,11:47
Keďže dnes pravdepodobne padne nový rekord 25 000, stretko 2007 by sa asi konalo v nejakej olympijskej dedine.....potom už to zaváňa vývozom poraďákov do iného členského štátu;)
... a janka by neriešila problém "jedna dva dph, jedn dva dph" ale "s dph či bez dph, s dph či bez dph" :D
Eulalia
29.05.06,14:45
A neskrehnutým ne-Krahuliakom to heslo nepošepkáte, aby sme Vám mohli aspoň v tichosti závidieť?
Hlinkovx
29.05.06,15:13
takže jedna spoločná fotka....
zábradlie a posledný rad
evanka, albo, fladan, braňo, katarina str, babenko
accad opierajúca sa o ingi ,azuz, medzi nimi garter, avo, nad ňou beata a vedľa somij nad nimi denda
jess, pozit matafe otočená zuziana
zuzka hlinkovx, vyspevujúca altake, matafe a zuziana
ranatakK, alda, liba2, účtovník 007, heni s21, sadžika
aňuška, maruška10, ružena, endrju, daniela SĽ, emily, bef, bepo
berty, manual, jozef I, ricij ajobs, džana


ak som premenovala sorry...

ak pochopíte....budem rada...bo nabudúce budú vytvárať rady a zástupy...a nie takto..potom neviem..kto je v ktorom rade:D:D
DanielaSL
29.05.06,15:20
Peknú si Silvi vybrala.:)
jess
29.05.06,15:22
a to by oficiálne aj stačilo :)
McMarti
29.05.06,15:27
JOJ NESUHLASIM NENI SOM TAM
Hlinkovx
29.05.06,15:29
JOJ NESUHLASIM NENI SOM TAM
si vyjedala zvyšky :p či kde si sa zase flákala?! :confused:
DanielaSL
29.05.06,15:30
JOJ NESUHLASIM NENI SOM TAM

Ivet vieš ako sa to hovorí.....kto neskoro chodí...sám sebe škodí - ibaže ty si pre zmenu odišla príliš skoro:p
Hlinkovx
29.05.06,15:31
Ivet..daňovo uznané školenie veru mať nebudeš....:p
McMarti
29.05.06,15:35
kde je nesuuhlasiim ..
Hlinkovx
29.05.06,15:36
takže na dôkaz..že tam bola aj Ivet..prikladám poslednú..

nakoľko je to zle rozmiestnené ...tak dúfam, že to pochopíte...
hore pri kameni v klobúčiku Manual vedľa AdaG,pred ňou ricij, vedľa luskari za ňou Vlado66
teraz rad z prava...luna, denda,schovatá avo, v modrom emily, luskari, matafe, žeby azuz, jess, bef...za nimi pozit
ďalší rad Zuzka, zuziana, daniela SĽ, lucy, altaKE, mcmarti, v podrepe RenataK, a elena kubíčkova
vpredu fladan:D, jozef I, účtovník007 , endrju, ajobs...


ak som niekoho premenovala sorry / v tomto prípade je potrebné nahlásiť zmenu/ ....ale ja si fakt všetkých nepamätám...
ako povedala AltaKe..., tých čo si nepamätáme a nepoznáme...sa nejako moc na seba podobajú:D:D:D
kukučka
29.05.06,17:06
Navrhujem prilepiť nejakú fotečku, kde bude zachytená promenáda v........
no veď viete v čom...okolo mini pláže. Nech si všetci môžu obzrieť tie výtvory, ktoré nás skrášľovali....:D:D:p.
Myslíš takú nejakú? :D
Barbara
30.05.06,04:05
Keby cca 20000 ľudí videlo na vlastné oči kto im to radí, akí fantastickí ľudia sú to, už by nik nechcel žiadne rady a každý by utekal na Krahule a nikdy od tiaľ neodišiel. :D A to by potom nik neostal na PORADE !



nerozumiem tomu, ale ništ to, len mi je ľúto, že Vás nemôžem aspoň na fotkách spoznať,
keď už som s Vami nemohla ísť. V úmysle som to mala, ale nevyšlo to.

p.s. Nitrančania keď mali stretko, tak sem prilepili fotky a nehanbili sa zato, že ich bude poznať 2000 ľudí na svete.:mee: :mee: :mee:

práve preto by som Vás chcela spoznať, že ste /sme/ fantastickí ľudia:) :p
Hlinkovx
30.05.06,05:01
Však som sem vyhodila 2 fotky ...slovom dve fotky...a to som nemala žiadnu...a ešte ste videli aj našu bábofku...

Takže na neochotu z mojej strany si nikto nemôže sťažovať.....:D:D
bepo
30.05.06,05:10
nerozumiem tomu, ale ništ to, len mi je ľúto, že Vás nemôžem aspoň na fotkách spoznať,
keď už som s Vami nemohla ísť. V úmysle som to mala, ale nevyšlo to.

p.s. Nitrančania keď mali stretko, tak sem prilepili fotky a nehanbili sa zato, že ich bude poznať 2000 ľudí na svete.:mee: :mee: :mee:

práve preto by som Vás chcela spoznať, že ste /sme/ fantastickí ľudia:) :p
Stačí prísť na nejaké stretko,je ich požehnane ;). Ja by som zahesloval aj fotky zo stretiek v mestách
Ľuba
30.05.06,10:35
Kto mi prezradí ako sa dostanem do témy Krahule 2006 ?? :p :p
Prezraďte cez SS. Vopred ďakujem

Nájde sa nejaká dobrá duša, čo to prezradí aj mne ?
Hlinkovx
30.05.06,10:39
Nájde sa nejaká dobrá duša, čo to prezradí aj mne ?

no..ja neviem..ale v zozname na krahule ťa nevidím..takže asi sa nenájde nikto
Ľuba
30.05.06,10:39
Veď ja som tam bola, aj keď neprihlásená, hrala som petang s Evankou.
Hlinkovx
30.05.06,10:50
tak potom fakt netuším...nech ti to niekto dosvedčí.:D:D a heslo máš hneď...a prečo nie si na zozname, čo sadžika dávala podpisovať??
AltaKE
30.05.06,10:52
Veď ja som tam bola, aj keď neprihlásená, hrala som petang s Evankou.

Odobrujem účasť.. podľa zhliadnutej fotokokumentácie 9.družstvo Evanka+Ľuba - bez umiestnenia.. :D :D
Ľuba
30.05.06,10:55
Dík Alta, máš to u mňa.
Hlinkovx
30.05.06,10:56
Odobrujem účasť.. podľa zhliadnutej fotokokumentácie 9.družstvo Evanka+Ľuba - bez umiestnenia.. :D :D

no dobre...však už verím:D:D:D
Barbara
30.05.06,11:02
Stačí prísť na nejaké stretko,je ich požehnane ;). Ja by som zahesloval aj fotky zo stretiek v mestách


nechcem rýpať, ale z jakého dôvodu by mali byť zaheslované fotky??
nechápem ten princíp vážne:rolleyes:

práve som rada, že som videla fotky od Nitrančanov, lebo aspoň viem kdo sa skrýva pod nickom napr. ALda, ZIta5 a ENdrju/ BA/ atď.......a mám z toho dobrý pocit, že viem čí príspevok čítam.
Naopak z tých Krahúľ mám zas zlý pocit, nezlobte se namňa, ak sa vyjadrím zle, zle to nemyslím, len nechápem ten postoj. a pritom som si myslela, že som už členkou Poradáckej rodiny.
;)
nechcem uraziť nikoho, ale mám z toho taký pocit, že Krahuľáci sú separé a už teraz rozmýšľam nadtým, že keď mi vynde pšíšti rok ísť s Vami, budem sa blbo cítiť , lebo si budem myslieť, že mňa si neosvojíte:o mi bude pripadať, že medzi Vás nepatrím.

Prosím Vás vyvedte ma z omylu niekto:mee:
ešteraz, nechcem nikoho uraziť. Dúfam nebudete si to vysvetlovať zle!!
Hlinkovx
30.05.06,11:13
Pravdu povediac som minulý rok nebola..a tiež som nevidela tie fotky z roku 2005 ..tiež sa mi to zdalo čudné, že sú zaheslované...ale nič som s tým neurobila..heslo som vyfasovala až tento rok.....

k tomu ostatnému sa nebudem radšej vyjadrovať...niektoré veci treba nechať uležať ešte

a čo sa týka fotiek..vložila som sem dve fotky...aby ste nás aspoň nejako pokope videli...
katkaj
30.05.06,11:20
nechcem rýpať, ale z jakého dôvodu by mali byť zaheslované fotky??
nechápem ten princíp vážne:rolleyes:

práve som rada, že som videla fotky od Nitrančanov, lebo aspoň viem kdo sa skrýva pod nickom napr. ALda, ZIta5 a ENdrju/ BA/ atď.......a mám z toho dobrý pocit, že viem čí príspevok čítam.
Naopak z tých Krahúľ mám zas zlý pocit, nezlobte se namňa, ak sa vyjadrím zle, zle to nemyslím, len nechápem ten postoj. a pritom som si myslela, že som už členkou Poradáckej rodiny.
;)
nechcem uraziť nikoho, ale mám z toho taký pocit, že Krahuľáci sú separé a už teraz rozmýšľam nadtým, že keď mi vynde pšíšti rok ísť s Vami, budem sa blbo cítiť , lebo si budem myslieť, že mňa si neosvojíte:o mi bude pripadať, že medzi Vás nepatrím.

Prosím Vás vyvedte ma z omylu niekto:mee:
ešteraz, nechcem nikoho uraziť. Dúfam nebudete si to vysvetlovať zle!!

Barbarka ja som tiež nebola na Krahuliach na stretnutí a mrzí ma to pretože som to nemohla ovplyvniť. A už som aj tu na stranke povedala,že budúci rok sa pridávam. Chápem,že chceš vidieť fotky a chceš spoznať kto sa skrýva za konkrétnym nickom, ja by som to tiež rada vedela ale na druhej strane akceptujem,že si Krahuliaci nechávajú svoje zachytené zážitky a zábavu pre seba. Tiež neukazujem svoje súkromné fotky každému na počkanie:)

A určite keď pôjdem budúci rok na Krahule 2007 tak nebudem mať pocit žeby som tam nepatrila. Budem sa tešiť na všetkých a určite aj na teba:)
Jozef I
30.05.06,11:22
Barbara - Ja som tiež v živote nebol na žiadnom stretku a žiadne fotky som nikdy nevidel. Bol som až teraz na Krahuliach a bolo fantasticky. Na porade sme všetci pod nejakým nickom. Prečo by sa mali ukazovať ľudia, ktorí sa stretnú a vidia sa navzájom, všetkým ostatným???? Ja ťa tiež nepoznám a nik z ľudí čo sú tu mi neukazuje svoju fotku. Ak sa odhodláš a prídeš na stretnutie tak nastane vzájomné poznanie a tam nie probém.
Predpokladám že si tiež nedávaš na internet fotky svojich rodinných osláv. Prečo ? Lebo si chrániš súkromie. Sme poraďáci a VŠETCI mali volný vstup na Krahule a majú ho aj na iné stretká. Je to len o ochote. Keď prídeš budeš poznať. ;)
Toľko môj skromný názor. :rolleyes:
AltaKE
30.05.06,11:24
nechcem uraziť nikoho, ale mám z toho taký pocit, že Krahuľáci sú separé a už teraz rozmýšľam nadtým, že keď mi vynde pšíšti rok ísť s Vami, budem sa blbo cítiť , lebo si budem myslieť, že mňa si neosvojíte:o mi bude pripadať, že medzi Vás nepatrím.

Prosím Vás vyvedte ma z omylu niekto:mee:
ešteraz, nechcem nikoho uraziť. Dúfam nebudete si to vysvetlovať zle!!

Tak ťa teda idem vyviesť z omylu :) Ja som nebola tiež minulý rok na Krahuliach a ani na husacine ani na inom stretku (okrem jedného veeeeeľmi rýchleho košického). :D Ja som sa zaheslovaným fotkám nečudovala, ani som sa nejako nechystala pátrať po hesle.. lebo aj tak tváre zvečnené na fotkách by mi veľa o človeku nepovedali :) :)
Inak som na Krahule tiež šla s "trémou", že "oni" sa tam už všetci poznajú a ja tam dôjdem a nebudem sa vedieť zaradiť, ale nebolo to tak.. myslím, že každý si tam nájde to svoje.. niekto bude osvojený.. iný si druhého osvojí.. a ak bude budúci ročník, tak určite tam pribudne zas viac nových tvárí a myslím, že "starí" poraďáci nedajú nikomu najavo, že by medzi nich niekto nemal patriť.. :) :D
ALDA
30.05.06,11:28
nerozumiem tomu, ale ništ to, len mi je ľúto, že Vás nemôžem aspoň na fotkách spoznať,
keď už som s Vami nemohla ísť. V úmysle som to mala, ale nevyšlo to.

p.s. Nitrančania keď mali stretko, tak sem prilepili fotky a nehanbili sa zato, že ich bude poznať 2000 ľudí na svete.:mee: :mee: :mee:

práve preto by som Vás chcela spoznať, že ste /sme/ fantastickí ľudia:) :p

Barbara si na Porade od 12/2005 a ešte si ani na jedno stretko neprišla, ako Ti už Bepo napísal, tých stretnutí je požehnane, aj my máme veľa roboty, ale keď sa zúčastníš jedného ver mi, že si čas nájdeš:D

A tiež by sme Ťa chceli poznať osobne:D
Paula
30.05.06,11:29
Tak ťa teda idem vyviesť z omylu :) Ja som nebola tiež minulý rok na Krahuliach ............ Ja som sa zaheslovaným fotkám nečudovala, ani som sa nejako nechystala pátrať po hesle... lebo aj tak tváre zvečnené na fotkách by mi veľa o človeku nepovedali :)
S ú h l a s í m :)
Ľuba
30.05.06,11:33
Mne by nevadilo, keby sa tie fotky aj sprístupnili, ... šak ostatní potom môžu len ticho závidieť...
Jana Motyčková
30.05.06,11:35
.. niekto bude osvojený.. iný si druhého osvojí..
... niekto si aj adoptuje ...
Hlinkovx
30.05.06,11:38
a mňa nikto neadoptoval::::::D:D:D
tak teraz neviem...
ALDA
30.05.06,11:40
a mňa nikto neadoptoval::::::D:D:D
tak teraz neviem...

nevieš:D:D:D
Jana Motyčková
30.05.06,11:41
Asi si moc protestovala proti budíčku.
Hlinkovx
30.05.06,11:48
nevieš:D:D:D
heli ty hej??:D:D
Hlinkovx
30.05.06,11:49
Asi si moc protestovala proti budíčku.
mne dve hodiny spánku stačia...ale človeka naštve, keď tam niekto vreští budíček...a potom, keď zobudí polku chalupy..ide drichmať...to je vrchol:D:D
AltaKE
30.05.06,11:52
už sa nám to tu začína zas zvrtávať... :D :D :D
už tu niekto chcel niekoho vydať.. potom rozviesť.. teraz sa tu ideme adoptovať..... to bude na ďalšiu s.r.o.-čku???? :D :D :D
Hlinkovx
30.05.06,11:53
no..mená sú doplnené...
účtovník 007
30.05.06,11:56
Ja som si adoptovala novú sestru. Nick tuším AZUZ. Inak Zuzka. Lebo má sestru, ktorá ju terorizuje a nedovolí chodiť na PORADU.:D No nemôžem si Vás všetkých adoptovať:eek:
Hlinkovx
30.05.06,11:57
Bobo...myslím, že väčší teror ako u teba už nikde nie je.....:D:D:D:D
účtovník 007
30.05.06,12:00
Silvi:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: !!!!!!!
Hlinkovx
30.05.06,12:03
Silvi:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: !!!!!!!

no..bobo...ešte mi povedz, že to nie je pravda, čo sa tu tak verejne vypráva...
ráno o 7:00 vyhukuješ, budíček, rozvička, vstávajte o 2 hodiny budú raňajky...:D:D
a o 7:10 už ležíš a spokojne odfukuješ do perín:D:D
AltaKE
30.05.06,12:05
Ja som si adoptovala novú sestru. Nick tuším AZUZ. Inak Zuzka. Lebo má sestru, ktorá ju terorizuje a nedovolí chodiť na PORADU.:D No nemôžem si Vás všetkých adoptovať:eek:

Bobo.. ty si si mala radšej druhú dcéru adoptovať, ktorá ti zas vyrobí nejakú srandu na hlavu.. aby si na budúci rok mohla znovu vyhrať.. :D :D :D Zvládneme sa kuknuť na teba očami druhej dcéry.. :p :)
bepo
30.05.06,12:05
nechcem rýpať, ale z jakého dôvodu by mali byť zaheslované fotky??
nechápem ten princíp vážne:rolleyes:
Veď si sem daj miesto nicku plné meno a k tomu link na nete kde je vyfotená tvoja rodina a pochopíš ;)
AltaKE
30.05.06,12:07
Silvi:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: !!!!!!!

U vás tak krásne slniečko svieti, že ťa takto prudko opálilo??? :D :D Tuším na Krahuliach si takúto farbu nemala.. :D :D
azuz
30.05.06,12:36
Bobo...myslím, že väčší teror ako u teba už nikde nie je.....:D:D:D:D

Nenachadzam tlacitko nesuhlasim!!!!!!!!!!!!!
Jana Motyčková
30.05.06,12:38
... a že jej nedovolím chodiť na Poradu ....
Alllena
30.05.06,12:44
Ak sa teším aspon na doplňovačku to ste kamarádi dajte aspoň niečo

na fotečkách ste všetci krásny a na buduci rok IDEM
babenko1
30.05.06,13:46
klobúk dolu pred tvojou pamäťou... :)heni.. aj ja si pamätám takých 98% :-))).. ked som nevedela.. opýtala som sa...:D
Hlinkovx
30.05.06,13:52
klobúk dolu pred tvojou pamäťou... :)
Heni..ten čo si nemala???:D:D
asi 6 ľudí sa mi nepodarilo identifikovať ....takže museli pomôcť fladi a altake..;) ..bo niektorých som videla až na fotke:D:D
Hlinkovx
30.05.06,13:53
... a že jej nedovolím chodiť na Poradu ....
a nehovorí pravdu??:confused: :D :D
Bosi
30.05.06,13:55
Veď si sem daj miesto nicku plné meno a k tomu link na nete kde je vyfotená tvoja rodina a pochopíš ;)
Urobil som na Krahuliach asi dvesto fotiek (možno tri sú akotak pozerateľné) a chcel som ich tu všetky zverejniť.Potom sme mali s Luebchenkom na tú tému dlhú debatu,až som musel uznať,že nie každému by sa to muselo páčiť a nápad som zavrhol.Ak čosi zverejním,tak iba naše fotky.http://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
endrju
30.05.06,17:57
tak potom fakt netuším...nech ti to niekto dosvedčí.:D:D a heslo máš hneď...a prečo nie si na zozname, čo sadžika dávala podpisovať??
Aj ja nie som podpísaný na sadžikinom zozname (nebol to úmysel; v čase podpisovania som sa nachádzal na inom mieste ako zoznam). :cool: Bol som na Krahuliach? :) :eek: :D
Hlinkovx
30.05.06,18:03
Aj ja nie som podpísaný na sadžikinom zozname (nebol to úmysel; v čase podpisovania som sa nachádzal na inom mieste ako zoznam). :cool: Bol som na Krahuliach? :) :eek: :D
andrej..však skús nájsť niekoho kto ti dosvedčí že si tam bol:D:D:D:D
endrju
30.05.06,18:09
... som rada, že som videla fotky od Nitrančanov, lebo aspoň viem kdo sa skrýva pod nickom napr. ALda, ZIta5 a ENdrju/ BA/ atď.......a mám z toho dobrý pocit, že viem čí príspevok čítam.
Naopak z tých Krahúľ mám zas zlý pocit...
Prečo zlý pocit? :eek:
Moju fotku si mohla vidieť aj inde ako vo fotodokumentácii zo stretiek.
Napríklad, v niektorých prípadoch môžeš vidieť fotku autora príspevku v jeho profile.
Aj ja by som rád videl fotku autora príspevku. :) :cool:
Ale ak niekto nechce zverejniť svoju fotku, nechcem a nebudem ho nútiť - rešpektujem jeho právo na súkromie.
Nesmútim preto a ani to nepovažujem za separovanie. ;)
jess
30.05.06,18:10
Aj ja nie som podpísaný na sadžikinom zozname (nebol to úmysel; v čase podpisovania som sa nachádzal na inom mieste ako zoznam). :cool: Bol som na Krahuliach? :) :eek: :D

Potvrdzujem, že som hrala petangue s DUCHOM :D:D:D:D
endrju
30.05.06,18:12
andrej..však skús nájsť niekoho kto ti dosvedčí že si tam bol:D:D:D:D

Silvi, hľadám usilovne. Azda nájdem ;) :)
Aké kľúčové slová mám použiť v rozšírenom vyhľadávaní? :eek:
Ale najprv musím sám seba presvedčiť, že nepožadujem krivé svedectvo :D :cool:
endrju
30.05.06,18:43
Potvrdzujem, že som hrala petangue s DUCHOM :D:D:D:D
Daška, ďakujem za svedectvo :) Začínam veriť, že som na Krahuliach bol aj keď nie som podpísaný na zozname ;) :cool:
ajobs
30.05.06,18:48
Daška, ďakujem za svedectvo :) Začínam veriť, že som na Krahuliach bol aj keď nie som podpísaný na zozname ;) :cool:

Potvrdzujem účasť Andreja na Krahuliach ako očitý svedok.:) :) :D :D
Vlado66
30.05.06,19:14
ano, potvrdzjujem aj ja Andrejovu pritomnost ako aj pohostinnost..;) ;) lahodnuuuuu..xi
Barbara
31.05.06,04:32
Milí moji PRIATELIA,

ďakujem Vám za povzbudzujúce slová.Som Vám veľmi vďačná, že ste ma vyviedli z omylu. Teraz už celkom ináč nato pozerám, že čo bude ak sa k Vám pridám na budúci rok.
To že som nebola ešte ani na jednom stretku to môžem ďakovať len a len sebe, nakoľko som strašne hanblivá a utiahnutá. Presne aj ja som mala tie isté pocity čo písala AltaKe, že sa všetci poznáte a ja nebudem sa vedieť zaradiť.
Ale teraz ste mi dodali odvahu, že keď pôjdem niekedy na stretko, tak už nebudem sa báť / ažtak/ a nebudem mať trému / ažtak/ a budem rada ak ma nikto "neosvojí"

Ešteraz Vám veľmo ale veľmo pekne ďakujem za tie Priateľské slová, fakt som Vám veľmi vďačná.

Sľlubujem, že sa zmením a skúsim byť smelšia :D :p ;) :D :p ;) :) ;)
po tých mojích slovách by ste mohli myslieť, že asi mám čojaviem okolo 15, ale to nie, som už dosť stará na tie puberťácke reči. By ste sa čudovali!
no dobre teda poviem Vám to - mám 48.
Barbara
31.05.06,06:01
Prečo zlý pocit? :eek:
Moju fotku si mohla vidieť aj inde ako vo fotodokumentácii zo stretiek.
Napríklad, v niektorých prípadoch môžeš vidieť fotku autora príspevku v jeho profile.
Aj ja by som rád videl fotku autora príspevku. :) :cool:
Ale ak niekto nechce zverejniť svoju fotku, nechcem a nebudem ho nútiť - rešpektujem jeho právo na súkromie.
Nesmútim preto a ani to nepovažujem za separovanie. ;)


Andrej, ďakujem za Tvoj príspevok, pravda, že som videla Tvoju fotku v Tvojom profile, aj ja by som tam dala, keby som vedela ako to treba, lenže nemám ani fotoaparát a ani to neviem ako treba dať fotku do počítača, jedine z mobilu , ale to sa určite nedá.
a to separovanie asi som zvolila nevhodné slovo, nemyslela som to ako separovanie také, ale som tým myslela to, že akože" jedna banda":D
možnože zase som sa zle vyjadrila doparoma
ALDA
31.05.06,06:16
andrej..však skús nájsť niekoho kto ti dosvedčí že si tam bol:D:D:D:D

Silvi a ako by sa dostala moja velikosť na Krahule:confused:, žeby pešibusom:D..Andrej ma doviezol a odviezol :D:D:D
DanielaSL
31.05.06,08:05
Milí moji PRIATELIA,

ďakujem Vám za povzbudzujúce slová.Som Vám veľmi vďačná, že ste ma vyviedli z omylu. Teraz už celkom ináč nato pozerám, že čo bude ak sa k Vám pridám na budúci rok.
To že som nebola ešte ani na jednom stretku to môžem ďakovať len a len sebe, nakoľko som strašne hanblivá a utiahnutá. Presne aj ja som mala tie isté pocity čo písala AltaKe, že sa všetci poznáte a ja nebudem sa vedieť zaradiť.
Ale teraz ste mi dodali odvahu, že keď pôjdem niekedy na stretko, tak už nebudem sa báť / ažtak/ a nebudem mať trému / ažtak/ a budem rada ak ma nikto "neosvojí"

Ešteraz Vám veľmo ale veľmo pekne ďakujem za tie Priateľské slová, fakt som Vám veľmi vďačná.

Sľlubujem, že sa zmením a skúsim byť smelšia :D :p ;) :D :p ;) :) ;)
po tých mojích slovách by ste mohli myslieť, že asi mám čojaviem okolo 15, ale to nie, som už dosť stará na tie puberťácke reči. By ste sa čudovali!
no dobre teda poviem Vám to - mám 48.

Barbara poradím ti , keď sa chceš osmeliť a mať dojem , že všetkých poznáš...aj keď ich vlastne vôbec nepoznáš, príď niekedy pokecať na šuťák. Tam máme všetci 17-ásť...aj keď máme poniektorí viac ako ty.
Hlinkovx
31.05.06,08:09
Silvi a ako by sa dostala moja velikosť na Krahule:confused:, žeby pešibusom:D..Andrej ma doviezol a odviezol :D:D:D
Heli..žeby dodávkou:D:D

ale nie...teraz vážne...ja viem , že tam andrej bol..len som chcela poukázať na diery v lajstre, kde sme sa všetci podpisovali.../ teda mali sme sa všetci, ale nehrozilo asi/
Barbara
31.05.06,08:17
Barbara poradím ti , keď sa chceš osmeliť a mať dojem , že všetkých poznáš...aj keď ich vlastne vôbec nepoznáš, príď niekedy pokecať na šuťák. Tam máme všetci 17-ásť...aj keď máme poniektorí viac ako ty.

áno Danuška ja som tam už bola zopárkrát, aj som cela písať, ale nepodarilo sa mi.
Je to ten ujo Louding, neviem , treba čakať kým zmizne???
som písala do toho prázdneho okienka a potom som klikla na šuťák, ale som sa tam nevidela.asi robím niečo zle:rolleyes:

no skúsim to;)
Hlinkovx
31.05.06,08:21
áno Danuška ja som tam už bola zopárkrát, aj som cela písať, ale nepodarilo sa mi.
Je to ten ujo Louding, neviem , treba čakať kým zmizne???
som písala do toho prázdneho okienka a potom som klikla na šuťák, ale som sa tam nevidela.asi robím niečo zle:rolleyes:

no skúsim to;)
vbehni na šuták...napíš niečo do bielej kolónky...a daj enter...a si tam
Barbara
31.05.06,08:35
vbehni na šuták...napíš niečo do bielej kolónky...a daj enter...a si tam


no teťkom idem odtiaľ a ništ. tak som to robila napísala niečo a dala som odoslať. žeby treba enter??
no idem .

noooooo som tu, nejde mi to:mee: :mee: :mee: :mee: dala som treba enter a
nič sa nedialo.
už som z toho na nervy :confused: :confused: :confused:
pendlujem sem a tam a čakáma čakám.....................:rolleyes: a stále mi ukazujetú škaredú tvár ten Ujo Louding ..fufufufufuj škaredý ujo:mad: :mad:

vysvetlite mi to ako treba, trebárs aj cez SS.

som stlačila enter a vypisuje mi no anglicky nevím, že Posting is progress
to má byť čo??? nejaký poveľ???
Díky moc:cool:
Alllena
31.05.06,08:53
no teťkom idem odtiaľ a ništ. tak som to robila napísala niečo a dala som odoslať. žeby treba enter??
no idem .

noooooo som tu, nejde mi to:mee: :mee: :mee: :mee: dala som treba enter a
nič sa nedialo.
už som z toho na nervy :confused: :confused: :confused:
pendlujem sem a tam a čakáma čakám.....................:rolleyes: a stále mi ukazujetú škaredú tvár ten Ujo Louding ..fufufufufuj škaredý ujo:mad: :mad:

vysvetlite mi to ako treba, trebárs aj cez SS.
Díky moc:cool:

musí ti to fungovať ja som to skúsila a ide to pokecáme napiš niečo do bieleho pola a daj enter
Hlinkovx
31.05.06,10:31
aj s názornou ukážkou

ak nevidíš šuťák...
resp. to ..čo som ti poslala ...prilep sem ...čo vidíš ty...
čiže...otvoríš poradu..klikneš na šuťák...a keby vidíš niečo iné...tak stlač PRINT SCREEN - nájdeš na klávesnici nad šípkami na samom vrchu..
otvor si word...daj CTRL V vloží sa ti plocha , čo vidíš...a a ulož to...a vhoď to sem...kukneme...určite na to prídeme ;)
endrju
31.05.06,14:33
Andrej, ďakujem za Tvoj príspevok, pravda, že som videla Tvoju fotku v Tvojom profile, aj ja by som tam dala, keby som vedela ako to treba, lenže nemám ani fotoaparát a ani to neviem ako treba dať fotku do počítača, jedine z mobilu , ale to sa určite nedá.
a to separovanie asi som zvolila nevhodné slovo, nemyslela som to ako separovanie také, ale som tým myslela to, že akože" jedna banda":D
možnože zase som sa zle vyjadrila doparoma Barbara:
- foťák nemám ani ja (ani "sólo", ani v mobile). Stačia mi dobré duše medzi priateľmi, ktorí "posunú" moje digitálne fotky ku mne.
- ak vieš fotku z mobilu dostať do počítača, tiež by nemal byť problém.
- prilepovanie fotiek do profilu bolo už v nejakej téme vysvetlené. Čosi som našiel aj v tejto téme
http://www.porada.sk/showthread.php?t=3494&highlight=profil%2A
Ale marí sa mi niečo, že niekde to bolo rozoberané ešte "polopatistickejšie". :D
- "jedna banda" je otvorená pre kohokoľvek, kto má záujem zúčastňovať sa na jej počinoch. Aj na Krahuliach sa približne tretina účastníkov zúčastnila na stretnutí "jednej bandy" prvý krát. Stačilo prekonať nesmelosť a ktohoviečo ešte. Po dvoch dňoch sa považuje drvivá väčšina z nich za členov "jednej bandy" bez toho, aby sa zamýšľali nad tým, že vlastne sa videli s množstvom nových ľudí prvý krát.
- každý z nás bol na niektorom stretku prvý krát. Komu sa páčilo, opakovane sa zúčastňuje na ďalších stretkách. Ak sa niekomu nepáčilo, nikto ho "neláme" k účasti na ďalších stretkách. Rastúce množstvo stretnutí asi hovorí samo za seba o ich obľúbenosti. :D
Barbara
01.06.06,06:04
hurá tuším sa mi to podarilo sem stiahnúť:D

Silvinka alebo niekto tak prosím Vás kuk nato.


a keď som aj niečo napísala tak mi ostala táto plocha aj naďalej a nič sa nedialo:confused:
Jozef I
01.06.06,06:13
To mám aj ja doma keď sa pripájam z pomalého internetu. Ale vždy po cca 10-20 sek. mi nabehne šuťák. Niekedy nie a vtedy dám len obnoviť stránku a už to ide.
ajobs
01.06.06,06:18
To mám aj ja doma keď sa pripájam z pomalého internetu. Ale vždy po cca 10-20 sek. mi nabehne šuťák. Niekedy nie a vtedy dám len obnoviť stránku a už to ide.

To je ten internet s "kľukou" :D :D :D
Hlinkovx
01.06.06,06:38
a keby nejdeš cez operu ale cez internet explorer....robí ti to to isté??

je zbytočné tam písať..pokiaľ nevidíš aj mená pod tým...

skús využiť ta ako Jozef I napísal refresh/obnoviť/ ...však raz sa tam hádam dostaneš...
asi máš fakt moc pomalý internet...že ti to nenatiahne..alebo je na ňom moc veľká premávka akorát
Barbara
01.06.06,06:57
a keby nejdeš cez operu ale cez internet explorer....robí ti to to isté??

je zbytočné tam písať..pokiaľ nevidíš aj mená pod tým...

skús využiť ta ako Jozef I napísal refresh/obnoviť/ ...však raz sa tam hádam dostaneš...
asi máš fakt moc pomalý internet...že ti to nenatiahne..alebo je na ňom moc veľká premávka akorát


áno chodím cez Operu, ale teraz skúsím cez explorer
díky Vám zatiaľ
budem vidieť, potom dám vedieť