Beata
27.03.06,08:45
Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk (http://www.porada.sk) a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk (Bee@obchodnici.sk), alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek :D... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!


O Z N A M


Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:


http://pcporadna.sk/Olymp/Krahule/index.htm


^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^

DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSL
27.03.06,07:49
Ja som sa už prihlásila:)
ALBO
27.03.06,12:46
Beata mohli by ste prosím uviesť viac informácií pre nových.
Kde konkretne,aky tam je program na tie dva dni, ako je to s dopravou....
Braňo
27.03.06,13:17
S dopravou je to tak, že neskôr sa dohodneme na doprave, nakoľko pôjdeme autami. V prípade, že má niekto záujem o dopravu na trase Púchov-Žilina-Martin-Krahule, tak mám dve voľné miesta.

www.blaufuss.sk
dadika
27.03.06,14:29
V prípade, že má niekto záujem o dopravu na trase Púchov-Žilina-Martin-Krahule, tak mám dve voľné miesta.

fíha....možno by som aj ja šla, len či ma manžel s Tebou pustí :D
KEJKA
27.03.06,14:40
Prosím v príhláške oprav v hotely na ...........v hoteli
Ďakujem
eviketa
27.03.06,15:08
Lidka, tebe to ešte v čase uzávierok pálli? Neskúšajme opäť rozvinúť bohapustu, nekonečnú atď debatu, čo tu pred časom zabrala kopu miesta. No a Bea, ako ju poznám to iste už opravila ( ešte že sa mýlime, aspoň sa pokecáme)http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Beata
27.03.06,15:35
Prosím v príhláške oprav v hotely na ...........v hoteli
Ďakujem

Ďakujem za upozornenie, opravila som... mám teraz "veľa voľného času", asi preto som sa tak hlúpo pomýlila. Inak nezvyknem robiť gramatické chyby.
mimotemy
Jozef Mihál
27.03.06,18:57
...mám dve voľné miesta.

www.blaufuss.sk (http://www.blaufuss.sk)
Som nevedel, že vlastníš 3-miestny Velorex.
ALDA
29.03.06,06:01
:mee::mee::mee:..na piaty krát sa mi podarilo dať príspevok a ak otvorím prihlášku sa mi už tri krát zasekol počítač:mee::mee::mee:

Beatka záväzne sa prihlasujem:):):):):):) šak som bola prvá a aj ubytovanie som si zabezpečila!!!! Daj ma do zoznamu prosím:)
KEJKA
29.03.06,18:05
Ďakujem za upozornenie, opravila som... mám teraz "veľa voľného času", asi preto som sa tak hlúpo pomýlila. Inak nezvyknem robiť gramatické chyby.
mimotemy
Beatka, viem že nerobíš chyby. A v rámci Porady ich kludne urob xxx.
Len tá pihláška vyzerala oficiálne, a nerada by som aby 50 ludí poslalo 50 prihlášok s hrubkou.
:p:p:p:p
ALDA
30.03.06,06:17
Huráááááá už sa mi podarilo poslať aj prihlášku:):):). Musím priznať, že mi pomohol Andrej:) Andrej ďakujem:)
Manual
30.03.06,06:19
Huráááááá už sa mi podarilo poslať aj prihlášku:):):). Musím priznať, že mi pomohol Andrej:) Andrej ďakujem:)
Hela, aj mňa to vyhodilo zo 3x ale potom to šlo. No Beatka to má "vymakané"
Pekný deň...:)
ALDA
30.03.06,06:43
Hela, aj mňa to vyhodilo zo 3x ale potom to šlo. No Beatka to má "vymakané"
Pekný deň...:)

Janko hlavná vec, že sa tam stretneme..či s prihláškou, alebo bez nej. Beatka
má určite aj pripravené stany, keby sme sa nezmestili:)..Ale my vydržíme aj pri ohníku do rána:):):)
endrju
30.03.06,06:47
Huráááááá už sa mi podarilo poslať aj prihlášku:):):). Musím priznať, že mi pomohol Andrej:) Andrej ďakujem:)

Heli, rado sa stalo.
Najviac oceňujem tie slniečka:D Po dlhšom čase mračenia sa nad DP svitá azda na lepšie časy :)
Ružena
30.03.06,18:07
Aj ja som poslala prihlášku, teda urobila mi to dcéra, pretože mnje sa to nedarilo. Som zvedavá, kedy bude Bea aktualizovať zoznam prihlásených.
emily
30.03.06,20:20
Aj ja som poslala prihlášku, teda urobila mi to dcéra, pretože mnje sa to nedarilo. Som zvedavá, kedy bude Bea aktualizovať zoznam prihlásených.
určite nie skôr ako v sobotu..:D
Jozef Mihál
31.03.06,06:09
Aby sme mali prehľad, kto sa hlási, navrhujem aby hlásiaci sa súčasne dali svoj súhlas do príspevku č.1 tejto témy.
Braňo
02.04.06,06:15
posúvam.
:)
Zuziana
03.04.06,14:50
Aj ja som sa už prihlásila, aj súhlas som pridelila k téme. Teším sa na stretnutie
elena kubickova
04.04.06,08:48
ahojte, ja som pasivny clen, rada by som to zmenila a zaroven prisla na vase stretko na krahuliach. Som z BA, dopravu nemam. Ma niekto volne miesto ?

kubulka
endrju
04.04.06,09:06
ahojte, ja som pasivny clen, rada by som to zmenila a zaroven prisla na vase stretko na krahuliach. Som z BA, dopravu nemam. Ma niekto volne miesto ?

kubulka

Vítam snahu o zmenu stavu "pasívny" na "aktívny". Treba sa čo najskôr prihlásiť (ak sa tak už nestalo), sledovať organizačné pokyny od Beaty a potom sa aj zúčastniť. ;)

Miesto voľné určite bude. Z BA a blízkeho okolia pôjde na Krahule niekoľko áut. Teraz je však predčasné rozmýšľať nad otázkou "kto s kým" :cool: sa povezie. Aktuálne to bude v týždni konania akcie. :)
elena kubickova
04.04.06,09:36
dakujem za info. prave som sa prihlasila . prijemny den
Beata
04.04.06,10:20
Aktualizovala som zoznam záväzne prihlásených v prvom príspevku :)
luebchenko
04.04.06,21:38
Beatka aj ja sa týmto oficiáľno hlásim, len mail pošlem až dnes cez deň z práce tu o polnoci doma nemám e-poštu :D. Takže mi to miesto festovne drž :D Ja sa hrozne teším na spálené plecia z pochodu a na pohotovostné auto prvej pomoci s pivom :D:D:D... a na hulákanie do noci... a na vás všetkých... a na napastované kľučky... a na dobré koláče z celého slovenska.... a na koniec sveta na Krahuliach a tak :D:D:D takto moc sa teším, šak ani spať poriadno nebudem. Mám spáchať aj aktualizovanú druhokolovú hymnu podľa vzoru a na melódiu zo Superstárov alebo zostaneme pri starej? Dávam hlasovať :D
KEJKA
04.04.06,21:46
Ľubi, spáchaj čo chceš, pomaly sa orientujem, čo všetko ma čaká. Aj ja sa veľmo teším.
ALDA
05.04.06,06:06
:mee: a kde je jadro BA?: muška, evina, bepo, accad, Ružena... atď..háááá, čo spíte?:mee:
účtovník 007
05.04.06,06:25
Heli, oni sú takí rozradostení, že už bolo 31.3., že asi doteraz oslavujú. Alebo , že by to bolo prácou?:mad:
Inak ja som sa práve prihlásila a moc sa teším.
Beata
05.04.06,11:19
:mee: a kde je jadro BA?: muška, evina, bepo, accad, Ružena... atď..háááá, čo spíte?:mee:

Nemboj Hela, však majú fleky isté, necháme ich vydýchnuť trochen :)
Ružena
05.04.06,14:55
Heli,daňové sme odovzdali, deň sa s dňom stretol a začal nový mesiac. Všetci chcú peniažky na výplatu, takže som naštartovala unavené telo a prehrabávam sa vo vreci ( nie mojom) plnom peňazí, počítam, odčítam, započítam a potom ich pošlem tým, ktorí si minulý mesiac tiež odmakali. Už aby tu boli Krahule - hoci aj tam je veľmi náročný program......Pa
Beata
05.04.06,17:59
Už aby tu boli Krahule - hoci aj tam je veľmi náročný program......Pa

Náročný pre nenáročných, pre náročných nenáročný :D
luebchenko
05.04.06,18:16
Beatka, to vyzerá značne podozrivo nebezpečne - najvyšší čas začať s tréningom ak chceme prežiť, čo?!!! :D
Beata
05.04.06,18:21
:D neboj nič, tento rok bude oddychový ;)
ALDA
06.04.06,06:03
:D neboj nič, tento rok bude oddychový ;)

Súhlasím a dodávam: Beatka teším sa, že už nebudem musieť ráno o 5-tej od ohníka sa štverať do kopca, aby som stihla cieľ:) A to sedenie v krčme a čakať na ostatných..:confused:. Takže bude pohodička tralala, tralala..teším sa:):):)
bepo
06.04.06,10:38
No Heli neviem neviem,Jozef hovoril že tento rok to nebude len taká prechádzka poza dedinu ako minulý rok :D
endrju
06.04.06,10:51
Bepo, tak je.

Veď Jozef sa nám už dávnejšie školením na Krahuliach "vyhrážal". Možno nás chce naučiť ako sa správne hrá "očko".

Treba sa preto poriadne nachystať (duševne a aj telesne) na Krahule :)
ayya
07.04.06,10:16
ahojte, ja som pasivny clen, rada by som to zmenila a zaroven prisla na vase stretko na krahuliach. Som z BA, dopravu nemam. Ma niekto volne miesto ?

kubulka
ahoj, tak to sme dve :)
uplne prinajhorsom pojdeme stopom ! co ty na to?
(to sa len tak vyhrazam, neboj) ;)
Jozef Mihál
07.04.06,10:24
Veď Jozef...
Na Krahule beriem poučený z minula zo tri kartóny...
Beata
07.04.06,11:31
Na Krahule beriem poučený z minula zo tri kartóny...

... iba? :eek:
Jozef Mihál
07.04.06,11:33
Nepovedal som čoho...
Ľuba
07.04.06,11:35
Viem, že som mimo témy - ale Jozef, nechce sa Ti derivovať ? (pozri tému matematika)
Beata
07.04.06,11:36
Nepovedal som čoho...

O to je to lákavejšie ;)
Jozef Mihál
07.04.06,11:36
mimotemy Ľuba, napriek doktorátu z MFF som už úplne zabudol, čo je to derivácia. Ešte tak depilácia.
Ľuba
07.04.06,11:39
No doc. Gera by z Teba nemal radosť.
Jozef Mihál
07.04.06,11:43
Ani ja som nemal radosť z doc. Geru.
endrju
07.04.06,12:57
Na Krahule beriem poučený z minula zo tri kartóny...

Založíme anketu na tému "kartóny niečoho"? :eek: Vyhodnotenie pri táboráku na Krahuliach :D
ajobs
08.04.06,10:04
mimotemy Ľuba, napriek doktorátu z MFF som už úplne zabudol, čo je to derivácia. Ešte tak depilácia.

mimotemy Ešte by mohla byť aj deviácia.:D :D :D
ayya
08.04.06,10:20
mimotemy Ľuba, napriek doktorátu z MFF som už úplne zabudol, čo je to derivácia. Ešte tak depilácia.
Jozef, faaaakt? a kde? nohy, triesla, hrud alebo pod pazami? :D
ALDA
08.04.06,10:25
:mee: a kde je jadro BA?: muška, evina, bepo, accad, Ružena. Ika-/aj tam sa dá nakupovať/ atď..háááá, čo spíte?:mee:

Posúvam otázku:D
ingi
08.04.06,10:26
mimotemy Ešte by mohla byť aj deviácia.:D :D :D

Alebo aj decimácia :D . Prvá časť slova totiž môže vyjadrovať jednotky, ktorými sa meria obsah Jožkových kartónov :p.

Jožko, že som neuhádla merné jednotky :eek:?
ingi
08.04.06,10:28
Posúvam otázku:D

Heli, mňa si nemenovala, takže ja nemusím ísť :eek: :D ?
ALDA
08.04.06,18:32
Heli, mňa si nemenovala, takže ja nemusím ísť :eek: :D ?

Ingi..Ty koťuha..šak na Teba furt myslím..a tie bodečky nevidíš:confused:..pre Teba sme schopní vypraviť aj pohodlné fáro, kde by si mohla pohodlne sedieť a aj ležkať, keby sa Ti zachcelo..:)

Ale vážne ..na stretku 31.03. nás Edit informovala, že pôjdeš ak sa budeš dobre cítiť..nie je potrebné, aby si sa prihlasovala..prídeš a hotovo:):):)
a že si šikulka..aj DP si zvládla:):):)
ingi
09.04.06,07:44
a že si šikulka..aj DP si zvládla:):):)

Heli :) , v postieľke ;) (a s takým kľudom) som DP ešte nerobila. Aspoň som si pocvičila ramená :D .
Beata
09.04.06,14:44
Ingi, zlatko, veľmi sa tešíme na Teba a dúfam, že neodídeš v sobotu, ale zostaneš až do konca s nami. ;)
ingi
09.04.06,16:09
Ďakujem, Beatka, keď prídem, tak určite zostanem :) . A veľmi sa aj ja na Vás všetkých teším a každý deň hodinu cvičím, aby som Vám ukázala, že si už viem zaviazať šnúrku na teniske :D:D:D .
Manual
09.04.06,18:02
Ďakujem, Beatka, keď prídem, tak určite zostanem :) . A veľmi sa aj ja na Vás všetkých teším a každý deň hodinu cvičím, aby som Vám ukázala, že si už viem zaviazať šnúrku na teniske :D:D:D .
ingi, keď ide o to šnorovanie, tak ťa zašnorujeme...:D, nechaj niečo aj na nás, bude delba práce a spolu to zvládneme.
Pekný večer...:):):)
lenkak
09.04.06,18:05
Ingi, tak budemem dve choré, ale ja sa budem snažiť prísť aspoň na otočku.
Ružena
10.04.06,06:11
No ale toto...babenky, že by sme sa nechali všetky od tých našich poraďáckych chlapov obskakovať????Manual sa hlási ako prvý, ale nech si nemyslí, že prvý berie všetko. Chlapci trénujte, pretože vyniesť v náručí turistiky chtivé poraďáčky hore kopcom k vleku, kde Jozef otvorí trojkartónový bufet bude veľmi-veľmi náročné...Neviem či ich nesekne v krížoch...
ingi
10.04.06,09:39
Ingi, tak budemem dve choré, ale ja sa budem snažiť prísť aspoň na otočku.

Lenka, neboooj, veď čítaj, ako nám bude fajn - niektorí chlapci budú šnúrky zaväzovať, niektorí poradožienky v náručí nosiť :D , iní zas boľačky ofukovať, len aby ich dosť bolo ;).
ALDA
10.04.06,09:47
Lenka, neboooj, veď čítaj, ako nám bude fajn - niektorí chlapci budú šnúrky zaväzovať, niektorí poradožienky v náručí nosiť :D , iní zas boľačky ofukovať, len aby ich dosť bolo ;).

Dievčence, len sa netešte, lebo keď ja budem potrebovať pomoc, ktorú tu píšete..:p..myslíte, že budú vládať ešte aj vás obskakovať?..Držte palce, aby som bola OK:), pretože postavu si udržujem:)
ingi
10.04.06,13:24
Dievčence, len sa netešte, lebo keď ja budem potrebovať pomoc, ktorú tu píšete..:p..myslíte, že budú vládať ešte aj vás obskakovať?..Držte palce, aby som bola OK:), pretože postavu si udržujem:)

:D:D:D
Heli, veď my dobre všetci vieme, že si každý deň vo fitnesku :D .
Jana Acsová
20.04.06,08:21
Takže AVO a Denda dopĺňajú záväzne zostavu Krahuliakov ...
Hlinkovx
20.04.06,08:37
Takže AVO a Denda dopĺňajú záväzne zostavu Krahuliakov ...

Jani, u siamskych dvojčat si ty hovorca?? :eek: :D
Jana Acsová
20.04.06,08:52
Jani, u siamskych dvojčat si ty hovorca?? :eek: :DJa nie Silvi, ale AVO ... Nevieš čítať? A asi ani písať, keď Ťa nevidím prihlásenú ... :(
Hlinkovx
20.04.06,09:43
prepracovaná síce som ..ale AVO som už dlho nevidela...
si myslíš, že ma zmiatneš???:D:D:D
no..keď nevidíš...potom by bolo dobré zájsť na preventívku:D:D:p
a už máš MSN???:p
Jana Acsová
20.04.06,13:39
prepracovaná síce som ..ale AVO som už dlho nevidela...
Tak príď na Krahule :)


...
a už máš MSN???:pUrčite. Už je po DP. (Len neviem, čo to je.) :D
Hlinkovx
20.04.06,15:56
Jani...abo Avo ...abo jednoducho ozdoba:D:D
budem snažiť sa prísť...ale zatiaľ je to na 50%...nemôžem zaručiť 100%- musíš vytrimať...ako sa to vyvinie

MSN je to...čo v práci mám...a môžeme kecať..a nemusíme si odkazy písať cez poradu :p:p..
babenko1
20.04.06,18:06
Tak.. už som sa aj ja prihlásila :-)
vladan
20.04.06,19:54
Tak.. už som sa aj ja prihlásila :-)

renííííííí, no konečne :D
Jozef I
21.04.06,06:07
ahojte všetci. Už tu túto tému sledujem dlho a čaraz vážnejšie uvažujem, že by som sa pripojil. Len sa chcem spýtať, či sa tam niekde nestratím a či beriete aj novú tvár (aj keď nie asi najkrajšiu :p ) medzi seba ? :)
evina
21.04.06,06:12
ahojte všetci. Už tu túto tému sledujem dlho a čaraz vážnejšie uvažujem, že by som sa pripojil. Len sa chcem spýtať, či sa tam niekde nestratím a či beriete aj novú tvár (aj keď nie asi najkrajšiu :p ) medzi seba ? :)

Dáme na Teba pozor, aby si sa nestratil:) a vždy radi berieme nové tváre:):)
Jozef I
21.04.06,06:47
Dáme na Teba pozor, aby si sa nestratil:) a vždy radi berieme nové tváre:):)

Ďakujem. Tak to ešte musím prebrať doma z rodinkou, či môžem ísť s toľkými ženami na výlet... :D
Ale verím, že dostanem voľno. :cool:
pozit
21.04.06,07:13
No...tak je o jedného viac...už som sa prihlásila.....po včerajšej dohode
s Renkou (a hlavne s jej manželom...na počudovanie skoro vôbec neprotestoval?!). Ešte otázočka k doprave: kto má dve voľné miesta
z Bratislavy pre mňa a Renku (babenko1)?
Všetkým prajem pekný slnečný deň!
AdaG
21.04.06,08:57
Ahojte, aj ja som už medzi prihlásenými, hoci som sa ešte s rodinnou radou neradila. Budú to musieť predýchať!!!;)
Beata
21.04.06,09:13
Ahojte, aj ja som už medzi prihlásenými, hoci som sa ešte s rodinnou radou neradila. Budú to musieť predýchať!!!;)

Ada, ja stretko organizujem, ale u nás ešte nikto, ani len srnky netušia, že ja idem na Krahule :D Dozvedia sa včas. Nemôžem to oznámiť veľmi skoro, pretože by môj drahý mal veľa času na vymýšľanie a "terorizovanie" :D:D:D
KEJKA
21.04.06,12:48
vidím, že nie som "partizánka" sama.....................
ALDA
21.04.06,14:02
Ada, ja stretko organizujem, ale u nás ešte nikto, ani len srnky netušia, že ja idem na Krahule :D Dozvedia sa včas. Nemôžem to oznámiť veľmi skoro, pretože by môj drahý mal veľa času na vymýšľanie a "terorizovanie" :D:D:D

Beatka neboj..zasa si ho udobríš dobrým vínkom:):):)
ALDA
21.04.06,14:08
Ďakujem. Tak to ešte musím prebrať doma z rodinkou, či môžem ísť s toľkými ženami na výlet... :D
Ale verím, že dostanem voľno. :cool:

Veď máme prihlásených aj chlapcov..nebudeš sám. Vlani mal jeden zasa problém, že budú iba staršie dámy..a boli iba mladé, pretože na Poprade máme
každá iba 17-násť rôčkov.:):):)
babenko1
21.04.06,14:11
renííííííí, no konečne :Dže? aj ja si to hovorím, xiixxi
Denda
22.04.06,07:20
...pretože na Poprade máme každá iba 17-násť rôčkov.:):):)Heli už si zaradená aj do zlatého fondu preklepov. :)
Beata
23.04.06,04:16
Beatka neboj..zasa si ho udobríš dobrým vínkom:):):)

Aldi ;) Takže pri odchode mu poviem: "Neboooooj však ja sa vrátim a donesiem Ti zasa také fajné vínko, ako vlani".
endrju
24.04.06,12:53
Ada, ja stretko organizujem, ale u nás ešte nikto, ani len srnky netušia, že ja idem na Krahule :D Dozvedia sa včas. Nemôžem to oznámiť veľmi skoro, pretože by môj drahý mal veľa času na vymýšľanie a "terorizovanie" :D:D:D
Beatka, súhlas.
Ani môj pes ešte netuší, že pôjdem na Krahule. :rolleyes:
Tiež by sa mu mohlo pritrafiť zbytočné teoretizovanie a čo už potom so psom "teoretikom"? :) ;) :cool:
endrju
24.04.06,12:55
Ďakujem. Tak to ešte musím prebrať doma z rodinkou, či môžem ísť s toľkými ženami na výlet... :D
Ale verím, že dostanem voľno. :cool:
Argumentuj tým, že pôjdu aj chlopi. :)
Jana Acsová
24.04.06,13:26
Ani môj pes ešte netuší, že pôjdem na Krahule. :rolleyes:
Vidíš, ešte že si pripomenul. :confused:
DanielaSL
24.04.06,13:28
Argumentuj tým, že pôjdu aj chlopi. :)

A ako vidím...tak viacerí....:)
Jozef I
24.04.06,13:56
Tak Vám ďakujem všetkým za podporu. Doma som dostal povolenie a tak som oficiálne prihlásený. :D A úúúuuuuuž sa moc teším!
Marianna01
24.04.06,14:03
Ja vám všetkým len potichu závidím. ja som doma tému Krahule ani nenahodila... ideme práve prerábať strechu :confused:
Tak si sadnem do kútika a budem čakať, či sa vám bude čkať... :p
bepo
24.04.06,16:40
Nikto si nezoberie bicykel? Ak by sa našlo aspoň 5-10 ľudí nebolo by to zlé ;)
Paula
24.04.06,17:09
Nikto si nezoberie bicykel? Ak by sa našlo aspoň 5-10 ľudí nebolo by to zlé ;)
Peťo, tvoríš tíško krahuliansku pretekársku trasu ako jeden z bodov programu a či čo?:cool:
ALDA
24.04.06,19:42
Nikto si nezoberie bicykel? Ak by sa našlo aspoň 5-10 ľudí nebolo by to zlé ;)

Peťo navrhujem z BA na Krahule na bicykloch:):):)
s Muškou budeme v sprievodnom aute:):):)/ako prvá pomoc a defekty meniť/:confused:
bepo
25.04.06,04:25
Peťo navrhujem z BA na Krahule na bicykloch:):):)
s Muškou budeme v sprievodnom aute:):):)/ako prvá pomoc a defekty meniť/:confused:
Korbáče a biče budú ešte z Veľkej noci? :D
Ružena
25.04.06,05:22
Vážení a milí Poraďáci,čítam vaše príspevky a stále mi nie je jasné, čím nás to tu stále zavádzate. Aké vínko, aké bicykle, aká prekážková trať, nočné ponocovanie pri ohníčku:eek:.... Ja som stále v tom, že sa ide na odborné školenie:D. Tak to teda nie, nie, nie vážení. Musím konštatovať, že v tomto prípade si budem musieť uchmatnúť odborného lektora pre seba aby ma vyškolil, pretože doma budem musieť prezentovať svoje nové odborné vedomosti:rolleyes::rolleyes:.Alebo, že by sme si tie odbornosti osvojovali hravou formou??? :eek::eek::eek:. Juchúúú tak to teda beriem.
ALDA
25.04.06,05:39
Vážení a milí Poraďáci,čítam vaše príspevky a stále mi nie je jasné, čím nás to tu stále zavádzate. Aké vínko, aké bicykle, aká prekážková trať, nočné ponocovanie pri ohníčku:eek:.... Ja som stále v tom, že sa ide na odborné školenie:D. Tak to teda nie, nie, nie vážení. Musím konštatovať, že v tomto prípade si budem musieť uchmatnúť odborného lektora pre seba aby ma vyškolil, pretože doma budem musieť prezentovať svoje nové odborné vedomosti:rolleyes::rolleyes:.Alebo, že by sme si tie odbornosti osvojovali hravou formou??? :eek::eek::eek:. Juchúúú tak to teda beriem.

Ruženka..uhádla si:) školenie hravou formou:)..pri ohníčku, vínku, turistike, turistika aj v krčme..a ako to budeš doma prezentovať, záleží od Teba:p
Po prvom školení na Krahuliach sme to doma prezentovali: Tie školenia, to je hrúza:D. Manžel mi volal, keď sme sedeli v kolibe a dodal: tak sa dobre školíte?
endrju
26.04.06,12:54
Peťo navrhujem z BA na Krahule na bicykloch:):):)
s Muškou budeme v sprievodnom aute:):):)/ako prvá pomoc a defekty meniť/:confused:

Hlásim sa za člena posádky sprievodného auta :D
DanielaSL
26.04.06,13:21
Heli...vidím, že to bude tak , ako som ti na šuťáku písala, Bepo na bicykli a zbytok v sprievodných vozidlách. Viď ...Andrej, už sa hlási....:)
babenko1
26.04.06,14:27
pre bepa by to nič nebolo, xiix.. ved ked bikoval po francúzsku, čo také malé slovensko, xiix
endrju
26.04.06,14:45
Heli...vidím, že to bude tak , ako som ti na šuťáku písala, Bepo na bicykli a zbytok v sprievodných vozidlách. Viď ...Andrej, už sa hlási....:)

Bepo na bicykli bude mať lepšiu "ochranku" ako ktorýkoľvek politik, ktorý na bicykli nejazdí :D ;) :cool:
DanielaSL
26.04.06,15:07
Bepo na bicykli bude mať lepšiu "ochranku" ako ktorýkoľvek politik, ktorý na bicykli nejazdí :D ;) :cool:

Tuším sa niekde ku ceste postavím...aby som to videla....:D
endrju
26.04.06,15:38
Tuším sa niekde ku ceste postavím...aby som to videla....:D

Prečo "niekde"? :eek: Treba v cieľovej rovinke na Krahuliach v kroji vavrínovým vencom Bepa na bicykli privítať :D
DanielaSL
26.04.06,15:48
Tak to je lákavá ponuka....dekorovať Bepa...budem o tom rozmýšľať.:)
bepo
26.04.06,17:55
Jozef je už vyškolený ako profesionálny vodič sprievodného vozidla,minulý rok za jazdy rozdával občerstvenie :D
Manual
26.04.06,18:02
Jozef je už vyškolený ako profesionálny vodič sprievodného vozidla,minulý rok za jazdy rozdával občerstvenie :D
Ale nám minulý rok nepodal ani pohár vody, keď sme šli k poslednej značke ako prvá skupina...:D:D:D
Ružena
27.04.06,06:36
Manual, radím Ti aby si sa zaradil do tej správnej skupinky:p.My sme sa aj občerstvili ( syr so žinčicou, aj pivko podávané ,,cez ulicu,, )aj sme prišli do cieľa. Síce ste boli stále prví, ale mali ste problémy s poslednou značkou. A to vaše blúdenie:eek: a tie návraty:mee:. Ja som sa pridala k Janke, Zuzke, myslím že tam bola aj Ľubka... chlapov si už nepamätám. Musím včak povedať, že všetkým zasvietili očká, keď sme konečne zbadali cieľ.;)
ALDA
27.04.06,06:42
Ale nám minulý rok nepodal ani pohár vody, keď sme šli k poslednej značke ako prvá skupina...:D:D:D

Janko..však večer ste si to vynahradili nie?:D:D:D
Barbara
27.04.06,06:54
Argumentuj tým, že pôjdu aj chlopi. :)


Prepáčte mi to, že sa montujem dotoho počom ma je ništ, ale si myslím, že ten argument nepripadá moc vierohodný.:D :D
radšej treba argumentovať s tým, že žiadne HOLKY tam nebudú:D :D

Príjemný pobyt Vám želám;) ;) ;)
Aňuška
27.04.06,07:04
Ruženka,
veď preto sme aj poblúdili, lebo nám
chýbalo to občerstvenie:) :) :)
ALDA
27.04.06,07:11
Ruženka,
veď preto sme aj poblúdili, lebo nám
chýbalo to občerstvenie:) :) :)
Aňuška neklam, keby ste sa nezdržovali pri vraku....tak by ste nepoblúdili.:):):)..sľubujem, že tento rok vám budem niesť batoh s občerstvením:)
Ružena
27.04.06,07:33
Všetci sľubujete, že budete podávať vysušeným ústočkám občerstvenie. Z toho mi vyplýva, že buď nám turistom budete chodiť stále za pätami, alebo na každom stanovišti bude bufet s bufetárkou. A keďže tých stanovíšť bolo min.rok neúrekom, Beatka musí zavolať všetkých poraďákov na stretnutie vlastne školenie, aby sme si to nejako podelili, myslím bufet a turistiku. A je otázne, čo bude väčší zaberák - aby bufetári dokázali držať krok s turistami aj večer:D:D:D.
Aňuška
27.04.06,07:43
Aňuška neklam, keby ste sa nezdržovali pri vraku....tak by ste nepoblúdili.:):):)..sľubujem, že tento rok vám budem niesť batoh s občerstvením:)

Vidíš, to ma nenapadlo, že aj to mohla byť príčina . :D :D :D
A s tým občerstvením Ťa berieme za slovo.
bepo
27.04.06,10:30
Ale nám minulý rok nepodal ani pohár vody, keď sme šli k poslednej značke ako prvá skupina...:D:D:D
To by Jozef musel mať Hummera aby vás našiel :D
Beata
28.04.06,07:46
Prepáčte mi to, že sa montujem dotoho počom ma je ništ, ale si myslím, že ten argument nepripadá moc vierohodný.:D :D
radšej treba argumentovať s tým, že žiadne HOLKY tam nebudú:D :D

Príjemný pobyt Vám želám;) ;) ;)

Barbara, nemám ešte Tvoju prihlášku ;)
Beata
28.04.06,07:49
Ale nám minulý rok nepodal ani pohár vody, keď sme šli k poslednej značke ako prvá skupina...:D:D:D

Teraz by potreboval Jozef podať pohár vody, lebo sa potí na šnúre seminárov o ročnom zúčtovaní poistného :)
Hlinkovx
02.05.06,06:27
takže som sa prihlásila aj ja
jess
02.05.06,06:33
NO, koooonečne...to ti trvalo Silvi.:D:D:D:):):)
renča1
02.05.06,09:12
Keďže sa nemôžem zúčastniť a nemôžu sa zúčastniť aj ostatní, ktorí by sa určite radi zúčastnili, .... Mám takú otázočku a ukážete aj nám tu ostatným na porade fotky zo stretka?:)
Hlinkovx
02.05.06,17:23
pokiaľ viem...aj minulý ročník boli nejaké fotky sprístupnené..
takže neboj...
Beata
02.05.06,20:40
Keďže sa nemôžem zúčastniť a nemôžu sa zúčastniť aj ostatní, ktorí by sa určite radi zúčastnili, .... Mám takú otázočku a ukážete aj nám tu ostatným na porade fotky zo stretka?:)

Renča a ukážeš nám potom aj Ty Tvoje fotky? ;)
ALBO
03.05.06,06:37
Do kedy je termín prihlásiť sa.
Este raz sa spýtam, nebude problem pridať sa, čo sa tyka dopravy z BA?
A ešte jedna otazka, väčšina má polpenziu alebo plnu.Pytam sa preto, lebo ja toho vela nezjam, ale zas by sa mi nechcelo byt niekde naboku, keď ostatní budú obedovať.
bepo
03.05.06,06:41
Ešte bude stretko ohľadom Krahúl a dopravy,tam sa to vyrieši.A s tým obedom si moc fandíš,minule sa jedlo kto kde do akého jarku počas túry odpadol :D
ALBO
03.05.06,07:44
Ešte bude stretko ohľadom Krahúl a dopravy,tam sa to vyrieši.A s tým obedom si moc fandíš,minule sa jedlo kto kde do akého jarku počas túry odpadol :D

Myslíš kafčo tref v Ba? Práve pozerám už týždeň, či nebude, lebo už bol posledný piatok aj prvý piatok a nič sa nekoná, tak preto sa pýtam takto.
Ako to myslíš s tým jedlom? Takže bude tura a obed nebude? Mne to nevadi, ja som slabý jedák.
Dobre tomu rozumiem, mám ešte chvílu času, kým bude to stretko ?
bepo
03.05.06,10:17
Tref bol minulý štvrtok v Nitre,včera po školení v BA a bude aj tento piatok takže príležitostí viac ako dosť.A nikto nevie čo si Bee teraz vymyslí,minule to bola túra.Ten obed sa dá hocikde kúpiť takže kľudne si ho neobjednaj a ak budeš hladná tak sú tam možnosti na stravovanie
renča1
03.05.06,10:42
Renča a ukážeš nám potom aj Ty Tvoje fotky? ;)

Ach jaaaaaaj Beatka..... čo ti na to povedať, že určite nie:) . U vás je to iné, budete väčšina.:)
Ibaka
03.05.06,17:47
Práve som sa dočítal o stretnutí na Krahuliach (doteraz som čítal iba vážne témy tejto perfektnej stránky). Ja na Krahule chodím na švagrovu chatu (škoda že nie je moja) , čosi spomínal ze bude robiť brigádu- (pílenie dreva a pod.) , ak tam budem a budem vládať určite Vás navštívim.
Beata
09.05.06,06:09
Práve som sa dočítal o stretnutí na Krahuliach (doteraz som čítal iba vážne témy tejto perfektnej stránky). Ja na Krahule chodím na švagrovu chatu (škoda že nie je moja) , čosi spomínal ze bude robiť brigádu- (pílenie dreva a pod.) , ak tam budem a budem vládať určite Vás navštívim.

Aké "ak tam budem"? Aké "ak budem vládať"? S nami isto budeš vládať, šup sem s prihláškou! ;) Žiadne špekulovanie a vymýšľanie, veď toto naše megastretko je len raz ročne... bohužiaľ.
elena kubickova
10.05.06,05:18
dobre rano vsetkym.
termín pracovneho vyletu sa blizi a tak sa chcem opytat bratislavcanov ci ma niekto volne miesto v aute. rada prispejem a v ramci ba pridem kam bude treba. dik.
ajobs
10.05.06,14:12
dobre rano vsetkym.
termín pracovneho vyletu sa blizi a tak sa chcem opytat bratislavcanov ci ma niekto volne miesto v aute. rada prispejem a v ramci ba pridem kam bude treba. dik.

To isté sa týka mňa v Košiciach - ale budeme to riešiť asi až po 20.máji 2006.
peton
10.05.06,18:01
Pekný večer všetkým poraďákom prajem. Ako tak sledujem to vaše nadšenie pre "superstretko", tak niečo z neho sa prenieslo aj na mňa a som už na 99% nalomený vypísať prihlášku a stretnúť sa s najlepšou partiou ľudí - partiou jedinečných a skvelých poraďákov. Žiaľ brzdí ma jedna otázka a to finančná, nakoľko som sa nikde v príspevkoch nedočítal ako je to po tejto stránke, nakoľko sa chcem zúčastniť tohto stretnutia a neviem ako to chodí. Beatka, prosím vieš mi to lepšie ozrejmiť. Celkom iste to pomôže aj ďalším novým a "neskúseným". Vrelá vďaka za info. :-)
lenkak
10.05.06,18:03
Pozri si prihlášku, tam je aj cena.
ajobs
10.05.06,18:05
Pekný večer všetkým poraďákom prajem. Ako tak sledujem to vaše nadšenie pre "superstretko", tak niečo z neho sa prenieslo aj na mňa a som už na 99% nalomený vypísať prihlášku a stretnúť sa s najlepšou partiou ľudí - partiou jedinečných a skvelých poraďákov. Žiaľ brzdí ma jedna otázka a to finančná, nakoľko som sa nikde v príspevkoch nedočítal ako je to po tejto stránke, nakoľko sa chcem zúčastniť tohto stretnutia a neviem ako to chodí. Beatka, prosím vieš mi to lepšie ozrejmiť. Celkom iste to pomôže aj ďalším novým a "neskúseným". Vrelá vďaka za info. :-)

Určite aj Bea niečo napíše, ale tu je link na hotel Blaufuss na Krahuliach http://www.blaufuss.sk, cena ubytovania v dvjlôžkovej izbe na 2 noci cca 1600 Sk, strava na 1 osobu za plnú penziu na 2 dni 690 Sk.
peton
10.05.06,18:14
Díky AJOBS za info :mee:, ten hotel množstevnú zľavu nedáva? ;) :) ;) No dobre, čo mám robiť, v rámci šetrenia rodinného rozpočtu beriem širák, a budem spať pod širákom (myslím smrteľne vážne), alebo sa prikryjem bicyklom. Medveďov sa báť nebude treba, huriavku tam bude zdá sa viac ako dosť.:D :D :D
Anulka
10.05.06,18:30
Ja som na porade nováčik. Ale zakaždým sledujem tému K R A H U L E - 2.ročník - Superstretko porady. Myslím, že ste fajn kolektív a aj celá stránka porady sa mi páči. Hneď by som sa prihlásila, ale ... :mee: :mee: :mee:
No, pracovne medzi Vás nepatrím. Ale všetkým Vám prajem super zábavu a veľa pracovných úspechov.
Sem tam sa snažím pomôcť aj na odborné témy.:)
lenkak
10.05.06,18:36
Nezáleží na tom, že si nováčik, alebo máš menej skúsenosti, ak máš chuť pridaj sa.
KEJKA
10.05.06,20:28
dobre rano vsetkym.
termín pracovneho vyletu sa blizi a tak sa chcem opytat bratislavcanov ci ma niekto volne miesto v aute. rada prispejem a v ramci ba pridem kam bude treba. dik.
no stretko sa blíži...stále niečo riešim, ale idem. A pojdem autom a pravdepodobne je ešte stále prázdne...takže sa môžete zviezť so mnou.
Akurát že idem v sobotu skoro ráno,...aby som tam sedmispáčov zobudila:D
alebo?
ALBO
11.05.06,04:31
no stretko sa blíži...stále niečo riešim, ale idem. A pojdem autom a pravdepodobne je ešte stále prázdne...takže sa môžete zviezť so mnou.
Akurát že idem v sobotu skoro ráno,...aby som tam sedmispáčov zobudila:D
alebo?

Lida a mna by si nevzala?Ides dne s na Kafčo?Tam by sme sa mohli dohodnut?
účtovník 007
11.05.06,06:47
Prosím všetkých bezdopravcov, aby môj príspevok skopírovali a dopísali svoju požiadavku na dopravu. Ak budeme všetci po kope, bude to pre tých, čo majú voľné miesta prehľadnejšie. Tak teda, kto máte voľné miesto, prosím Vás prezrite si nás bezdopravcov a ozvite sa nám.;)

nick................................... odkiaľ

elena kubickova...................Ba
účtovník 007.....................Senica, Myjava,Nové Mesto n.Váhom,Trenčín
Vlado66
11.05.06,07:15
Z Prešova sme zatial dvaja dopravcovia,kto ma zaujem nech sa ohlasi..
vladan
11.05.06,09:34
Z Prešova sme zatial dvaja dopravcovia,kto ma zaujem nech sa ohlasi..

Vladko, otázka: idete cez Košice, či pôjdete opačným smerom? :D
Vlado66
11.05.06,09:53
Vladan presne opačnym smerom..:D :D :D ,aj keď teraz ma napada myšlienka isť cez Ukrajinu xixi,ale to by sme prišli až na Krahule 3. ročník ..xi,prideš do PO, naložime Ťa a hajde.. ta het:D,

..dopiš sa do zoznamu bezdopravcov,ktorý tu začina kolovať, aby sme vedeli koľko je odkial a potom sa dohodli čo a ako..
matafe
11.05.06,10:37
Tak teda, kto máte voľné miesto, prosím Vás prezrite si nás bezdopravcov a ozvite sa nám.;)

nick................................... odkiaľ

elena kubickova...................Ba
účtovník 007.....................Senica, Myjava,Nové Mesto n.Váhom,Trenčín
matafe ............................Košice
elena kubickova
11.05.06,12:53
no stretko sa blíži...stále niečo riešim, ale idem. A pojdem autom a pravdepodobne je ešte stále prázdne...takže sa môžete zviezť so mnou.
Akurát že idem v sobotu skoro ráno,...aby som tam sedmispáčov zobudila:D
alebo?
ahoj lida, vdaka za ponuku, ak nebudem mat moznost cestovat v piatok,lebo tak som sa prihlásila, pojdem rada s tebou. ozvem sa a upresnim .
Luckasari
11.05.06,13:58
Vladko, otázka: idete cez Košice, či pôjdete opačným smerom? :D

Vladi, šak u mňa už máš dáááávno miesto rezervované ;) .

Ja sa teda hlásim ako DOPRAVCA Z KE, a mám ešte 3 voľné miesta. :) (teba Vladi som tam už s tvojim dovolením započítala :) ).
DanielaSL
11.05.06,14:05
Ja pôjdem zo Starej Ľubovne smer Poprad, Ružomberok , sme možno tri ...Bety stále čakám,kedy sa prihlásiš.:) Ak by mal niekto v mojom smere záujem, nech dá vedieť.
Braňo
11.05.06,15:10
Ponúkam jedno voľné miesto na trase Púchov-Žilina-Martin-Krahule. Prípadne malé zachádzanie. :) :) :)
ALDA
11.05.06,22:23
Nevidím medzi prihlásenými minuloročných víťazov: Mariana a shamana..chlopci ten vrak bez špz tam určite bude a my tiež!:):):) Kde ste?
Katarína STR
12.05.06,04:52
Neviem, či to môžem napísať, ale Shaman nepríde. V mesiaci máj má životne dôležitý deň. ;)
elena kubickova
12.05.06,05:21
[quote=účtovník 007]Prosím všetkých bezdopravcov, aby môj príspevok skopírovali a dopísali svoju požiadavku na dopravu. Ak budeme všetci po kope, bude to pre tých, čo majú voľné miesta prehľadnejšie. Tak teda, kto máte voľné miesto, prosím Vás prezrite si nás bezdopravcov a ozvite sa nám.;)

nick................................... odkiaľ

elena kubickova...................Ba
účtovník 007.....................Senica, Myjava,Nové Mesto n.Váhom,Trenčín

Vďaka za dobry napad. bezdopravec elena.
ALDA
12.05.06,05:41
Neviem, či to môžem napísať, ale Shaman nepríde. V mesiaci máj má životne dôležitý deň. ;)

A to nám ani nemieni oznámiť:confused:..Chceme oznámenie o tom dôležitom dni:):):)
Katarína STR
12.05.06,05:55
A to nám ani nemieni oznámiť:confused:..Chceme oznámenie o tom dôležitom dni:):):)

Pokúsim sa to sem prilepiť. Dúfam, že ma nezastrelí. :D
Ten jeho dôležitý deň je zajtra.;)
emily
12.05.06,06:26
Pokúsim sa to sem prilepiť. Dúfam, že ma nezastrelí. :D
Ten jeho dôležitý deň je zajtra.;)
Keby Ťa chcel zastreliť, budeme Ťa brániť :D
A mimochodom asi má iné strarosti ako behať po porade, takže na to ani nepríde:D :D :D :D :D :D :D :D
Katarína STR
12.05.06,06:35
Keby Ťa chcel zastreliť, budeme Ťa brániť :D
A mimochodom asi má iné strarosti ako behať po porade, takže na to ani nepríde:D :D :D :D :D :D :D :D

Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Je fakt, že dnes už je chúďa asi vystresované a sníva sa mu už len o zajtrajšku. :p

Inak, dá sa ten link pozrieť ?
Mala som problém to sem dať z môjho mailu.
Braňo
12.05.06,06:46
Funguje. Pre usmernenie - Shaman je ten modrý :p :p :p
ingi
12.05.06,06:55
Funguje. Pre usmernenie - Shaman je ten modrý :p :p :p

...a ten čo skáče cez vatru ani Jánošík :D.
ALDA
12.05.06,07:37
Funguje. Pre usmernenie - Shaman je ten modrý :p :p :p
mimotemy..Braňo zadaj novú tému a hoď tam to oznamko, aby sme mohli zagratulovať..ja to neviem:mee:..Svadba na Porade to tu ešte nebola:)
Vlastne bola:lenkak..:confused::)
bepo
12.05.06,09:48
...a ten čo skáče cez vatru ani Jánošík :D.
Aj doma tak bude skákať :D
ALDA
12.05.06,17:23
Aj doma tak bude skákať :D

Ty sa nesmej,kedy budeme blahoželať Tebe a papkať svadobné koláčiky:confused:
Možno, že Ty nebudeš skákať:)
KEJKA
13.05.06,16:07
tak toto mi otvorí akýsi inmail a žiada prihlásenie....súvislosť so Shamanom nevidím ::confused:

http://www1.inmail.sk/AttachType.htm?UID=14927&FolderID=0&MailId=443404803&AttachIndex=0&UKEY=N5jyXKBS3b8SiBy6lkOXY9021
KEJKA
13.05.06,16:11
ahoj lida, vdaka za ponuku, ak nebudem mat moznost cestovat v piatok,lebo tak som sa prihlásila, pojdem rada s tebou. ozvem sa a upresnim .
ospravedlňujem sa. mám problémy, doriešim....akurát nestíham všetko sledovať na Porade.
až dnes....
beriem na vedomie, ponuka platí, stačí, ak sa ozveš vo štvrtok piatok v ten týždeň pred Krahulami.
KEJKA
13.05.06,16:17
Lida a mna by si nevzala?Ides dne s na Kafčo?Tam by sme sa mohli dohodnut?
No na stretko som nemala ani pomyslenie, mám starosti....
ale iste, vezmem ťa, ak ideš v sobotu.... dnes už viem naisto, že to nedokážem zariadiť tak, aby som išla na piatok...a nechcemani ist v špičke.:)
Ak si sa na kafče dohodla inak, daj vedieť.
..............................
prosím nedopravcov, aby vždy skopírovali posledný aktuálny zoznam...všimla som si, že pribudaju aj sa strácajú mená.....ak sa niekto odhlási...lebo už dopravu má dohodnutú...tak nech sa nevymaže, ale označí pri mene, že on už dopravu má.
ajobs
14.05.06,19:11
Vladi, šak u mňa už máš dáááávno miesto rezervované ;) .

Ja sa teda hlásim ako DOPRAVCA Z KE, a mám ešte 3 voľné miesta. :) (teba Vladi som tam už s tvojim dovolením započítala :) ).

Ahoj Lucka, ak máš voľné miesto z KE, mohol by som sa pridať do zostavy osadenstva vozidla ???
účtovník 007
15.05.06,06:27
Tak teda, kto máte voľné miesto, prosím Vás prezrite si nás bezdopravcov a ozvite sa nám.;)

nick................................... odkiaľ

elena kubickova...................Ba
účtovník 007.....................Senica, Myjava,Nové Mesto n.Váhom,Trenčín
matafe ............................Košice


Posúvam dopredu nás nešťastníkov. Vytlačila som si spoje na Krahule.:mad: Zistila som , že budem musieť vyraziť už v pondelok, aby som tam v piatok dorazila.:eek: Nikto neprefrčí okolo Myjavy v okruhu 60 km? :mee:
elena kubickova
15.05.06,06:44
:) Dobry den, ahojte.
bratislavcania, prosim vas, zvazte,..... som tu nova a dostala som doma volno na stretko . Dopravu mam zatial istu u Lidky, ale ta moze ist az v sobotu rano. viete ako to doma chodi, ked nevyuzijem ponuku od manzela na 2 dni oddychu, je celkom mozne ze nabuduce dostanem len pol dna ..... za neschopnost. takze ak by mal niekto na piatok volne miesto, zo srdca sa potesim.
peton
15.05.06,18:28
Hm, všetci tu zháňate autá, vlaky, lode.... a iba jedného jediného človeka som zaregistroval s dopravným prostriedkom - bicykel. Kto to bol? Pridám sa. A čo vy ostatní. No nepridáte sa? V zdravom tele, zdravý duch... :-)
vladan
15.05.06,19:05
Hm, všetci tu zháňate autá, vlaky, lode.... a iba jedného jediného človeka som zaregistroval s dopravným prostriedkom - bicykel. Kto to bol? Pridám sa. A čo vy ostatní. No nepridáte sa? V zdravom tele, zdravý duch... :-)

cybigľovať sa scel bepo ;)
Jozef Mihál
15.05.06,19:12
:) Dobry den, ahojte.
bratislavcania, prosim vas, ..... ak by mal niekto na piatok volne miesto, zo srdca sa potesim.
Mám voľné miesto v strešnom boxe vedľa kočíka. Podmienka váha do 50 kg.
KEJKA
15.05.06,19:17
Hm, všetci tu zháňate autá, vlaky, lode.... a iba jedného jediného človeka som zaregistroval s dopravným prostriedkom - bicykel. Kto to bol? Pridám sa. A čo vy ostatní. No nepridáte sa? V zdravom tele, zdravý duch... :-)
preboha...odkiaľ si?......vsak by som už musela vyraziť...aby som sa tam dostala....a vobec, je tam akýsi kopec, ak chceš,... miesto bycikla vybehneš štyri razy.... budem ta filmovať.:p
elena kubickova
16.05.06,07:14
:) dik za kazdu ponuku, potesi to. ak prestanem jest a pit / podm.vaha do 50 kg/ - aby som splnila technicke podmienky na prevoz - ohlasim sa.
Milan Benka
16.05.06,07:32
Bohužiaľ sa mi nepodarilo prerobiť pracovný plán tak, aby som sa mohol zúčastniť, takže Vám všetkým závidím a prajem krásne zážitky. Možno o rok.........
Jana Motyčková
16.05.06,14:48
Posúvam dopredu nás nešťastníkov. Vytlačila som si spoje na Krahule.:mad: Zistila som , že budem musieť vyraziť už v pondelok, aby som tam v piatok dorazila.:eek: Nikto neprefrčí okolo Myjavy v okruhu 60 km? :mee:
Ak Ti stači z Nového Mesta nad Váhom (v piatok), tak mám voľné miesto.
Jana Acsová
16.05.06,14:51
1 osobu umiestnime zo smeru: BB - ZV - ZH.
Vlado66
16.05.06,17:47
Prešovčata maju stale veľa volnych miest, s nami sa do strešnych boxov súkať nemusite :D :D
bepo
17.05.06,08:02
Takže pre BA môžete dohodovať miesto v aute tu http://www.porada.sk/showthread.php?p=243236#post243236
džana
17.05.06,08:03
Sme 2 baby z BA, radi by sme sa pridali k niekomu do auta, alebo zoberieme 2 osôbky do našeho
bepo
17.05.06,08:14
Sme 2 baby z BA, radi by sme sa pridali k niekomu do auta, alebo zoberieme 2 osôbky do našeho
Tak kliknite na http://www.porada.sk/showthread.php?p=243236#post243236
Milan Benka
17.05.06,11:14
Kedy bude na Krahuliach koniec ??? Možno by som to predsa len stihol v nedeľu okolo obeda.
evina
17.05.06,11:31
Kedy bude na Krahuliach koniec ??? Možno by som to predsa len stihol v nedeľu okolo obeda.

To jest práve na koniec. Hneď po obede sme postupne odchádzali...
Vlado66
18.05.06,07:37
Prešovčata maju ešte jedno auto v pripade potreby k dispozicii..
emily a AdaG ste na zozname, kontakt mate v ss
katkaj
18.05.06,07:48
Čítam tu ako sa všetci tešíte na superstretko tento rok a ja už sa teším na ďaľší rok. Tento mi to bohužial časovo nevychádza:o ale už si rezervujem termín v budúcom roku :) Tak si to užite aj za nás nezúčastnených, určite budem aspoň na diaľku s Vami:)
DanielaSL
20.05.06,16:28
Takto o týždeň už si to na Krahuliach užívame.......;) .
ingi
20.05.06,18:31
Takto o týždeň už si to na Krahuliach užívame.......;) .

Danielka a ostatné babizničky, práve som sa málinko pohrabala v histórii a objavila som tam v téme "chystačiek" na Krahule Nr. 1 okrem Vladkiných obáv o prítomnosť signálu (netušila, že jej tam pri nás bude zbytočný :p ), aj ambície našich chlopov v súvislosti s poriadaním súťaže o Mr. PNEUMATIKA, t.j, promenády v plavkách, a zistila som neodpustiteľný prehrešok z ich strany - totižto žiadna súťaž sa nekonala:eek: .

Čo Vy na to??? :D
endrju
20.05.06,18:44
Ako by som to povedal? Nemám plavky? A či nemám pneumatiku? :eek: :)
Zato možno mám niečo iné :D
ingi
20.05.06,18:53
Andrej :) , veď Ty tým (nám) dievčencom ani nedávaš šancu na Vás, chlopov, niečo upiecť :eek: !!!
bepo
21.05.06,05:12
aj ambície našich chlopov v súvislosti s poriadaním súťaže o Mr. PNEUMATIKA, t.j, promenády v plavkách, a zistila som neodpustiteľný prehrešok z ich strany - totižto žiadna súťaž sa nekonala:eek: Čo Vy na to??? :D
A my vyšportovaní fešáci sa počas promenády budeme nudiť? :D:D
ingi
21.05.06,06:27
A my vyšportovaní fešáci sa počas promenády budeme nudiť? :D:D


Peťo, :D:D:D:D:D,

Tebe by sme dovolili sedieť v porote, aby sa nepovedalo, že nie je objektívna ;) .
lenkak
21.05.06,10:45
Takto o týždeň už si to na Krahuliach užívame.......;) .

Kvôli zdravotným problémom ak sa bude dať prídem Vás pozrieť len v sobotu.
Ale neviem či sa to podarí.
Takže sa nesľubujem, a dám niekomu z Vás vedieť.
DanielaSL
21.05.06,11:08
Kvôli zdravotným problémom ak sa bude dať prídem Vás pozrieť len v sobotu.
Ale neviem či sa to podarí.
Takže sa nesľubujem, a dám niekomu z Vás vedieť.

Lenka držím palce , aby si sa zdravotne dala do poriadku a dúfam, že sa stretneme na Krahuliach.:)
Beata
21.05.06,22:41
S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:


http://pcporadna.sk/Olymp/Krahule/index.htm
Beata
21.05.06,22:46
Hm, všetci tu zháňate autá, vlaky, lode.... a iba jedného jediného človeka som zaregistroval s dopravným prostriedkom - bicykel. Kto to bol? Pridám sa. A čo vy ostatní. No nepridáte sa? V zdravom tele, zdravý duch... :-)

Neregistrujem Tvoju prihlášku, dávam Ti ešte šancu! "Tak do toho šlápni, ať vidíš kousek světa..." ;)
Jozef I
22.05.06,04:58
Beatka, musím dať klobúk dolu pred tebou. Takúto fantastickú prípravu na akciu pre ľudí ,ktorí sa vôbec nepoznajú (teda väčšina ;) ), som ešte nezažil a ani nevidel. A to, že máme ešte aj vlastnú stránku... to je perfektné !!!! Dať dokopy vyše 50 ľudí z celého slovenska dá určite veľa námahy a za to, že si sa na to podujala, ti chcem poďakovať. Idem tam prvý krát a už sa neviem dočkať. Neviem či tento týždeň ešte niečo v práci spravím, lebo moje myšlienky už behajú po Krahuliach. :)
UŽ ABY BOL PIATOK !!!!
Braňo
22.05.06,04:59
Väčšina sa poznáme. :)
Jozef I
22.05.06,05:03
Beriem späť. Väčšina sa poznáte a spoznáme vás aj my, čo vás nepoznáme. :D
Katarína STR
22.05.06,05:10
Veru, už aby bol piatok.
DanielaSL
22.05.06,05:38
Veru, už aby bol piatok.

Počasie sa ukazuje dobré, tak dúfam, že vydrží až do konca týždňa.:)
ALDA
22.05.06,05:46
Počasie sa ukazuje dobré, tak dúfam, že vydrží až do konca týždňa.:)

Na koniec týždňa má byť zhoršenie počasia:mee:..ja dúfam, že vydrží a ak nie, my si ho zlepšíme:):):)mňa osobne neodradííííí:):):)
ALDA
22.05.06,06:57
Chem iba doporučiť Vladke, aby si nezabudla zobrať na opalovanie faktor 15:):):)
jess
22.05.06,07:01
... od odbočky zo Žiaru na Kremnicu odporúčam na autách dobré tlmiče a skúsenosti rally jazdca :D........ je tam dosť dier (ako asi všade :rolleyes: )

Stav počasia :

počasie včera v Kremnici : ... ráno kosa, cez deň na slniečku v závetrí fajne :):):)....kto nebol v závetrí ... prudký vietor ... :D:D:D
Beata
22.05.06,07:30
Beatka, musím dať klobúk dolu pred tebou. Takúto fantastickú prípravu na akciu pre ľudí ,ktorí sa vôbec nepoznajú (teda väčšina ;) ), som ešte nezažil a ani nevidel. A to, že máme ešte aj vlastnú stránku... to je perfektné !!!! Dať dokopy vyše 50 ľudí z celého slovenska dá určite veľa námahy a za to, že si sa na to podujala, ti chcem poďakovať. Idem tam prvý krát a už sa neviem dočkať. Neviem či tento týždeň ešte niečo v práci spravím, lebo moje myšlienky už behajú po Krahuliach. :)
UŽ ABY BOL PIATOK !!!!

Ďakujem za uznanie, však som sa aj snažila :)
Tiež nedokážem nad ničím iným rozmýšľať, len nad Krahulami. Len aby nám to počasie vyšlo!
ajobs
22.05.06,07:50
Kto ma prosím zoberie z Košíc na Krahule v piatok 26.5.2006 ??? Myslím autom.:eek: :p :) :)
Viera123
22.05.06,07:52
Kto ma prosím zoberie z Košíc na Krahule v piatok 26.5.2006 ??? Myslím autom.:eek: :p :) :)
Tono, jedine vlakom, postavíme ti slavobránu, keď budeš prichádzať, neboj!:p
účtovník 007
22.05.06,08:00
Ľudkovia , ja sa na tú blbú DPH-áčku nemôžem sústrediť. A to mám ešte všetko nachystať na valnú hromadu 30.5. Nech bože je, nech bože je -:D už ten náš piatok!!!!!!!!:D :D :D
Beata
22.05.06,08:22
Ľudkovia , ja sa na tú blbú DPH-áčku nemôžem sústrediť. A to mám ešte všetko nachystať na valnú hromadu 30.5. Nech bože je, nech bože je -:D už ten náš piatok!!!!!!!!:D :D :D

Ozaj, depka... kua dobre, že si pripomenula, lebo ja len o Krahuliach už snívam :D:D:D
Luna
22.05.06,10:49
:) Mám pocit,že tento týždeň toho veľa nenarobíme.:) :)
Môj rozum už vegetí na Krahuliach.
Beata
22.05.06,11:41
Nezabudnite sledovať:


podrobnosti ku superstretku:

http://pcporadna.sk/Olymp/Krahule/index.htm

Hlavne program si pozrite... súťaž "Crazy hat" POVINNE
;)
vladan
22.05.06,19:50
Chem iba doporučiť Vladke, aby si nezabudla zobrať na opalovanie faktor 15:):):)

Heli, si jednoducho poklad ;)
luebchenko
23.05.06,08:23
Chem iba doporučiť Vladke, aby si nezabudla zobrať na opalovanie faktor 15:):):)
Heli, hlavne si zabudla Vladke pripomenúť aby nezabudla zobrať na jedenie tú svoju fantastickú bábovku!!! Vladi tak ti to pripomínam ja. Nezabudni! Už si liečim žlčník - až do piatku držím poctivo diétu aby som bola črevne zodpovedne pripravená :D
vladan
23.05.06,15:08
Heli, hlavne si zabudla Vladke pripomenúť aby nezabudla zobrať na jedenie tú svoju fantastickú bábovku!!! Vladi tak ti to pripomínam ja. Nezabudni! Už si liečim žlčník - až do piatku držím poctivo diétu aby som bola črevne zodpovedne pripravená :D

už sa zodpovedne pripravujem na pečenie bábofky, až dovolenku som si na to zobrala :D:D:D
bepo
23.05.06,15:43
už sa zodpovedne pripravujem na pečenie bábofky, až dovolenku som si na to zobrala :D:D:D
Podľa mňa to pečenie flákaš,mala si si zobrať 2 dni dovolenky lebo 2 dni= 2 bábofky :p
ALDA
23.05.06,16:34
Krahuliaci :D prosim, pozrite si tento prispevok (http://www.porada.sk/showpost.php?p=246772&postcount=124), pripadne sa vyjadrite, budem vam vdacna velmi
;)
ja osobne mám iné problémy:..ako zalepiť zlomený zub,..vymyslený kalap mám, musím ho realizovať a ako najmenej obsadiť Andrejove auto, aby som nezabrala moc miesta atď.:D
emily
23.05.06,17:37
Ľubííííí, je toto platná hymna ? http://www.porada.sk/t9886-hymna-porady.html viď príspevok 1 a 3
vladan
23.05.06,17:45
Ľubííííí, je toto platná hymna ? http://www.porada.sk/t9886-hymna-porady.html viď príspevok 1 a 3

miluš, dopredu upozorňujem, že hlas nemmám v tom najlepšejšom poriadku ;)
KEJKA
23.05.06,17:52
miluš, dopredu upozorňujem, že hlas nemmám v tom najlepšejšom poriadku ;)
možno to pre nás nebude až také dôležité..hlavne aby si mala v poriadku "babofku"
emily
23.05.06,18:40
miluš, dopredu upozorňujem, že hlas nemmám v tom najlepšejšom poriadku ;)
To ani neskúšaj povedať, lebo Bee mi už dnes pripomínala hymnu...:p
DanielaSL
23.05.06,19:31
Ináč naša Lenka - lenkak je v nemocnici , dnes som s ňou hovorila....robia jej vyšetrenia , tak jej všetci držme palce, aby bolo všetko v poriadku a pustili ju , aby sme sa s ňou mohli aspoň na jeden deň na Krahuliach stetnúť.
endrju
23.05.06,19:33
ja osobne mám iné problémy:..ako zalapiť zlomený zub,..vymyslený kalap mám, musím ho realizovať a ako majmenej obsadiť Andrejove auto, aby som nezabrala moc miesta atď.:D
Heli, Ty nevieš, že dobrých ľudí sa všade veľa zmestí? :eek: Takže "nemaj boj" - určite sa zmestíš :D Najdôležitejšie je, aby Ťa zub netrápil cez víkend. :) Držím palec, aby sa podarilo zub uviesť do prevádzkyschopného stavu :cool:
ALDA
23.05.06,20:52
Heli, Ty nevieš, že dobrých ľudí sa všade veľa zmestí? :eek: Takže "nemaj boj" - určite sa zmestíš :D Najdôležitejšie je, aby Ťa zub netrápil cez víkend. :) Držím palec, aby sa podarilo zub uviesť do prevádzkyschopného stavu :cool:
Andrej, keď dobrého je veľa..to ja musím byť najdobrejšia..šak preto si aj udržujem postavu, aby som sa nezhoršila:D

A čo sa toho zubu týka, Vlaďa mi sľúbila, že mi jeden podaruje, mám si zobrať chemoprén..dúfam, že sa zmestí a ty máš v aute kombinačky, aby sme jej ho mohli vytrhnúúť:)
bepo
24.05.06,04:14
Zuby sa nelepia ale nastreľujú,zoberiem nastrelovačku klincov? :D
Ružena
24.05.06,05:20
Vážení, čo tam po hymne, bábovke, zuboch....nezabudnite si pribaliť poznámkové zošity, perá, hlavu schopnú vnímať a poďho na školenie. Aj Jozef to má v prehľadoch o seminároch, že Krahule = školenie. Ja som sa prihlásila na seminár - teda školenie, preto mi nie je jasné, o čom to tu stále píšete....:mad:. Čo už máte RZZP všetci v malíčku??????:eek:... Ale na tú bábovečku sa teším:rolleyes:.A má byť zlé počasie, pribaľte si deky, aby sme sa mohli po školení zohriať....
:D:D:D
jess
24.05.06,05:27
Vladi...odporúčam 2 - 3 plechy bábovečky alebo aspoň 10 kopčekov...to, aby sa všetkým ušlo :D (ja tiež móžem:D)
DanielaSL
24.05.06,05:34
Zuby sa nelepia ale nastreľujú,zoberiem nastrelovačku klincov? :D

Peťo zober, možno ešte nejaké fušky budú a viacerí si dajú v rámci školenia chrup ponaprávať.....:D
bepo
24.05.06,07:31
Ešte aj vlasy by sa dali nastrelovať,neďaleko je družstvo takže náhradné diely máme,niekto si možno aj rohy nastrelí :D
vladan
24.05.06,08:50
A čo sa toho zubu týka, Vlaďa mi sľúbila, že mi jeden podaruje, mám si zobrať chemoprén..dúfam, že sa zmestí a ty máš v aute kombinačky, aby sme jej ho mohli vytrhnúúť:)

... o tomto nyšt nefiem, fakt! :D
Simonab
24.05.06,09:21
Prajem vám aby sa vám toto Superstretko vydarilo, aby ste mali krásne slnečné počasie, veľa dobrej nálady ( čo si myslím že už máte ) a aby ste sa vrátili všetci zdraví a plní krásnych spomienok.
Týmto sa chcem aj ospravedlniť dievčatám, ktorým som sľúbila, že sa na Krahule vyberieme aspoň v sobotu, že to nevyšlo. Je mi to veľmi ľúto, snáď o rok.
endrju
24.05.06,09:55
....nezabudnite si pribaliť poznámkové zošity, perá, hlavu schopnú vnímať a poďho na školenie. A má byť zlé počasie, pribaľte si deky, aby sme sa mohli po školení zohriať....

Ruženka, §§§§ ako študijný materiál si nezabudla vymenovať? :eek:
účtovník 007
24.05.06,09:58
Andrej,
to je § 1000 Zákona o dobrej nálade!:)
ALDA
24.05.06,10:02
... o tomto nyšt nefiem, fakt! :D
Vladi..šak si mi radila to lepidlo:D..a povedala som Ti, ža si namám čo nalepiť, jedine, že mi jeden podaruješ , takže som to zobrala ako hotovú vec:)
Katarína STR
24.05.06,10:03
Chcem sa opýtať, pripravuje si už niekto ten súťažný klobúk, či niečo ako pokrývku hlavy ? :p
endrju
24.05.06,10:13
Chcem sa opýtať, pripravuje si už niekto ten súťažný klobúk, či niečo ako pokrývku hlavy ? :p

Pokrývka diery do krku (= hlava kapustná alebo aj hlava prázdna) nestačí? :eek: Musí byť bezpodmienečne klobúk? ;)
Braňo
24.05.06,10:18
Pokrývka diery do krku (= hlava kapustná alebo aj hlava prázdna) nestačí? :eek: Musí byť bezpodmienečne klobúk? ;)

Endrju ja tiež nemám klobúk, ale nejakú pokrývku vymyslím. :p :p :p
DanielaSL
24.05.06,10:57
Chcem sa opýtať, pripravuje si už niekto ten súťažný klobúk, či niečo ako pokrývku hlavy ? :p

Nemám vlohy ani na vymyslenie ani na zhotovenie....:confused: keby som mala ...tak neúčtujem , ale robím módnu návrhárku.:D
Hlinkovx
24.05.06,11:00
Nemám vlohy ani na vymyslenie ani na zhotovenie....:confused: :D
tak s týmto naprosto súhlasím...radšej sa budem naďalej v počítačoch vŕtať;)
abel
24.05.06,15:30
mimotemy Krahuliaci, však skôr ako odídete všetky elitné hlavy, pozrite mi na tento môj problém, nech s tým viem pohnúť. Ja viem, že všetci ste už naštartovaní na Krahule, ale s vypätím posledných síl skúste poradiť. Aj keď riskujem že dostanem :mee: ja vám zato objednám na Krahule pekné počasie mimotemy

http://www.porada.sk/showthread.php?p=246049#post246049
Bionda
24.05.06,16:09
Vsetkych, ktori sa sli stretnut na Krahule srdecne zdravime a tiiisko zavidime, ale buduci rok si to ujst nenechame. Prajeme pekne pocasie, ale ak by navyslo dobra nalada vas urcite neopusti.Potom nezabudnite fotecky. Ahojte
Andy a Alessandra
bepo
24.05.06,16:49
Aj keď riskujem že dostanem :mee: ja vám zato objednám na Krahule pekné počasie mimotemy

http://www.porada.sk/showthread.php?p=246049#post246049
No s počasím to nevyzerá dobre a nič s tým neurobíš,objednaj nám radšej malé prasiatko,to poteší viac ;)
abel
24.05.06,17:00
No s počasím to nevyzerá dobre a nič s tým neurobíš,objednaj nám radšej malé prasiatko,to poteší viac ;)
Nuž, bepo, nepomohol si mi v téme, nebude ani slniečko, ani prasiatko...;) ale niečo by som vám hádam mohla poslať na zahriatie, nech tam v dobrom spomínate aj na nás, čo sa nezúčastnia, lebo niekto aj pracovať musí ...
Melnick
24.05.06,17:23
Ruženka, §§§§ ako študijný materiál si nezabudla vymenovať? :eek:

Ruženka,to nemyslíš vážne-hriať sa dekou.:D
Beata
24.05.06,21:37
Ešte aj vlasy by sa dali nastrelovať,neďaleko je družstvo takže náhradné diely máme,niekto si možno aj rohy nastrelí :D

Beriem Ťa za slovo s tými rohami :D
DanielaSL
25.05.06,05:48
Ruženka,to nemyslíš vážne-hriať sa dekou.:D

Majka každý tomu asi ináč hovorí.....niekto "deka" a niekto "§".......a niekto možno zase celkom iný názov má.....:)
účtovník 007
25.05.06,06:25
Moja dcéra mi včera vyrobila klobúk. Ja sa ho hambím aj priniesť, nakoľko nás účtovníkov načisto "zhovadila." Nazvala ho: Marec v živote účtovníka.:mee: :mee:
Katarína STR
25.05.06,06:27
Moja dcéra mi včera vyrobila klobúk. Ja sa ho hambím aj priniesť, nakoľko nás účtovníkov načisto "zhovadila." Nazvala ho: Marec v živote účtovníka.:mee: :mee:

Naopak, neopovaž sa ho nedoniesť. :D
KEJKA
25.05.06,06:34
Moja dcéra mi včera vyrobila klobúk. Ja sa ho hambím aj priniesť, nakoľko nás účtovníkov načisto "zhovadila." Nazvala ho: Marec v živote účtovníka.:mee: :mee:

si robíš reklamu? :p:p:p:p
takto nás natahovat.
Presúvam odjazd z Ba na piatok 14.30!!!!
evina
25.05.06,06:48
Pridám aj sem:

Termín odchodu sa blíži a podaktorí už viete, že mi to nevyšlo a nemôžem ísť s Vami :mee: želám Vám všetkým šťastnú cestu, veľa zábavy a aj šťastný návrat. Budem na Vás myslieť a predstavovať si Vás v čarovných kalapoch :)

P.s. teším sa na prvý piatok v mesiaci :D Odfoťte mi ten účtovnícky kalap:)
Zuzka
25.05.06,06:57
... Evi, veď ho pošli, odfotíme. :D:D:D
Luckasari
25.05.06,06:59
Hlásenie z KE:

Termín odchodu košickej čajošskej osádky smer Krahule: piatok 26.05.2006 o 13.00 hod. začína :) zber košických čáj, 13.30 opúšťame hranice KE.

Zostava osádky: Vladan, Lucy, Matafe, AltaKE a moja maličkosť Luckasari.

Samozrejme pristupuje aj Vladina babofka (šak bez nej ju ani nezoberiem ;) , taže Vladi, porádne nastav rúru, nech sa podarí :D ).

Na všetkých sa už veeeeľmi tešíííme.
evina
25.05.06,07:05
... Evi, veď ho pošli, odfotíme. :D:D:D

Zuzi , ja ešte nemám účtovnícky kalap, ale Účtovník 007 príspevok 238 :D:D
Zuzka
25.05.06,07:09
Evi, práve so to čítala :):):) ... ja kalap tiež ešte nemám :eek: :D
DanielaSL
25.05.06,07:19
Hlásenie z KE:

Termín odchodu košickej čajošskej osádky smer Krahule: piatok 26.05.2006 o 13.00 hod. začína :) zber košických čáj, 13.30 opúšťame hranice KE.

Zostava osádky: Vladan, Lucy, Matafe, AltaKE a moja maličkosť Luckasari.

Samozrejme pristupuje aj Vladina babofka (šak bez nej ju ani nezoberiem ;) , taže Vladi, porádne nastav rúru, nech sa podarí :D ).

Na všetkých sa už veeeeľmi tešíííme.

A veď z Košicoch ide aj Paula.....:eek:
Luckasari
25.05.06,07:42
A veď z Košicoch ide aj Paula.....:eek:

Paula mi písala, že ide, ale že neodchádza z Košíc, ale neviem teraz už odkiaľ :)
jess
25.05.06,07:54
...a mne sa to začína zase komplikovať :(
Zuzka
25.05.06,08:15
Daska, ale hádam to vyriešiš a prídeš ... :)
Janca
25.05.06,08:18
Prajem Vám všetkým krásne stretnutie plné pohody, srandy, príjemných zoznámení, nech sa Vám všetko vydarí. Užite si to za každého počasia a pozor na pečienky ....
Zuzka
25.05.06,08:30
Janca, ďakujeme, snáď na budúci rok Ti to vyjde a prídeš a katkaj tiež :) .... alebo sa nebodaj chystáš prísť v sobotu a prekvapiť nás ... máš to na skok, iba cez kopec ;) :) :p