Vinilko
30.01.14,19:47
V čase záručnej lehoty sa mi odlepila predná časť podrážky na BOTASKACH a to na oboch topánkach Uplatnil som si reklamáciu u predajcu, kde po zákonnej lehote som bol vyrozumený posudkom že reklamácia bola uznaná a riešená opravou ( zalepením). Topánky som prevzal a žiaľ po niekoľko týždňov nosenia sa mi opäť v rovnakých miestach podrážka začala oddeľovať a tak som si opäť uplatnil reklamáciu. Tentokrát som bol záverom odborného posúdenia neskutočne rozčarovaný. Bol som vyrozumený že odborný znalec usúdil poškodenie ktoré bolo spôsobené znakom neprimeraného zásahu pri užívaní. Ďalej sa uvádza že obuv je znehodnotená, nie je funkčná a jej funkčnosť nie je možné opravou obnoviť. Tomuto vyjadreniu nerozumiem a to hlavne preto že okrem nosenia a čistenia som nič iné na topánkach nerobil, to ešte podotýkam že značnú časť dňa jazdím na aute a mám sedavú prácu. Myslím si že tento znalec by skôr mohol robiť detektíva ak má takéto vrodené nadprirodzené schopnosti na posudzovanie topánok. Záverom posudku sa konštatuje že na základe zisteného stavu je možné reklamáciu predajcom zamietnuť. Rovnako mám za to že takýto znalec určite nemá núdzu o prácu v obchodnom reťazci.
arizona
30.01.14,19:05