cojaviem
31.01.14,10:42
Potrebujem radu. Máme dom v spoluvlastníctve 2 vlastníkov. Prvý spolumajiteľ má už dávnejšie plyn a aj my (ako druhý spolumajiteľ) sa chceme pripojiť na plyn. V žiadosti je potrebný súhlas oboch majiteľov, bohužiaľ ten druhý majiteľ nám odmieta žiadosť podpísať, kvôli starým osobným sporom. Vymýšľajú si, že sme ich urazili a podobné kraviny. Boli s nimi stále problémy, ale teraz nás v podstate obmedzujú. Aký mi odporúčate postup? Písal som na SPP aj SPP distribúcia, tí mi však odpovedali alibisticky, že na platnú žiadosť je potrebný súhlas všetkých majiteľov.
Ďakujem za odpovede.
buchač
31.01.14,09:53
Oslov spoluvlastníka doporučeným listom , kde ho žiadaš o súhlas ...
Ak odmietne , nuž žiaden problém .
Podaj podnet na príslušný súd a ten rozhodne ...a mám za to , že určite v Tvoj prospech .
...s poniektorými nie je potrebné mať zľutovanie a nesr**ť sa s nimi - absolútne !
brodozz
31.01.14,09:56
Pohroz tomu expert.trestnym oznamom,porusuje tvoje ludske prava viuzivad zdroje ktore su pre vsetkych co maju one zaujem.
cojaviem
31.01.14,18:55
No nechcel som to dohnať až tak ďaleko, ale súd sa mi zdá jediná možnosť ako s takýmto typom ľudí jednať. Avšak súdy trvajú dosť dlho. :(((
cojaviem
31.01.14,18:56
No pomaly sa im to zbiera, a asi jedine trestné oznámenie im ukáže správny smer.