bukovskas
31.01.14,18:42
erik555
31.01.14,17:50
na taketo otazky by nemali odpovedat tvoji lekari?
buchač
31.01.14,17:55
Pre koho ako ....

Pre Teba asi aj hej , keď sa pýtaš na nete ...

Pre mňa by to rozhodne normálne nebolo .

Chceš ešte aj radu , alebo stačia vyššie uvedené tri riadky ...???
arizona
31.01.14,18:28
Normalne nie je to, ze cakas, ze ti niekto, nieco napise na nete...noha zatial cerna dalej...uz davno si mal byt u lekara.

Treba lezat s nohou vylozenou navysoko, vtedy sa rychlejsie lieci a odpucha.
Rozalka
31.01.14,18:40
Nedávno práve hovorili v tv jednej pani, ktorej začali černať prsty a prišla o ruku!
tictac7
31.01.14,18:41
...a určite to teraz začalo.... takže máš 2 možnosti - utekáš na pohotovosť - kde Ťa ešte dobre, a podotýkam, že oprávnene zjazdia, kde si trčal doteraz. Alebo vydržíš do pondelka - nebudeš si už musieť pedikúru robiť...
Katy a R
31.01.14,18:48
už ho až tak veľmi nestrašte! ;) určite mal kontrolu u lekára - takže lekár to musel vidieť! :confused:
je úplne bežné že pri zlomeninách sú aj modriny .... tiež som mala "sčerneté" prsty . Ale samozrejme, nechcem tým povedať, že sa treba na to vykašlať - ale na internete to ozaj nikto nevidí a ani správne neposúdi !
marjankaj
31.01.14,18:56
Ale tej nečernali prsty na nohe? Či?.:---
marjankaj
31.01.14,19:00
Jasné.
Keď to do týždňa zmizne, tak je to v pohode.
A ak by to sčernalo po koleno, no tak čo už s takou nohou.:D
Rozalka
31.01.14,19:03
nie, ale na ruke áno ;)
taiko
31.01.14,19:03
Mozno sa len vystrasena oani boji ist s tym a lekarmi, aby ju nevysmiali. Tak si to len tak pro forma snazila objasnit tu. No tak sme ju vysmiali my. Hmmm, smutne
marjankaj
31.01.14,19:11
No myslel som si...:D
marjankaj
31.01.14,19:13
Radšej teraz vysmiať, ako ju neskôr ľutovať.
bodliak
31.01.14,19:34
Skúsila si umyť ?
korela
31.01.14,21:07
Budem rada, ak ma s mojím príspevkom neodprevadíte niekam.
Mama si cca v svojich 55-tich rokoch zlomila - roztrieštila členok na "tisíc" ihličiek. Bola v Špindl. Mlyne v lete s vnúčatami na dovolenke. Jednoducho zle pri chate stúpila na nohu, bol tam briežok. Tam ju aj ošetrili, nemala otvorenú fraktúru, po zasadrovaní ju lekár (40) dôrazne požiadal, že chce byť osobne pri odsadrovaní, aby to sám skontroloval. Aj tam z Prahy išla. Ide o ten prístup lekára, neviem, či by sa to stalo u nás vtedy ale aj dnes. Inak dopadlo to excelentne, do smrti ho chválila.
Rok pred smrťou (84) spadla pri nástupe do MHD, v Ružinove jej tak zničili zlomené zápästie, doslova bolo vyosené v tej sadre, že náš chirurg bol z toho zúfalý. Bolelo ju to až do smrti. Prístup a prístup. Pritom bola typ ako Vilma Jamnická, iba lekári ak vidia na papieri vek, tak sa k pacientovi aj chovajú. :-(