chocolada
31.01.14,20:11
Dobrý, mala by som otázku, je zamestnávateľ povinný platy valorizovať alebo to môže byť dohoda medzi odborovou org /KZmluva/ a zamestnávateľom napr na základe toho ako sa mu darilo v roku 2013?
tictac7
31.01.14,19:21
no, pokiaľ nespadáte pod KZ vyššieho stupňa, alebo nie je uzavretá u vás KZ - ktorá učuje o koľko, na základe čoho by si to chcela realizovať? Prepáč, Ty chceš valorizovať? Dnes? Keď minulý týždeň VW oznámil znižovanie platov? Buď rada, že máš prácu.
chocolada
31.01.14,19:32
je to dobrá pripomienka a uplne suhlasim, chcem len vedieť ako odreagovať zamestnancom / som len ako usekovy dovernik/ či má povinnosť valorizovať .rozumiem, takže nema povinnost, nevieme to podložiť ničim,, ledaže jeho dobrým úmyslom. a to že mám prácu, je naozaj dolezitejsie ako par centov ktore po zdaneni možno ani nepociti človek. len každy si to vysvetluje ako povinnosť navyšovať platy v závislosti od výšky inflácie - dorovnanie platov.
tictac7
31.01.14,19:34
...prepáč, teraz som sa stratila v druhom riadku Tvojho komentu.... Aký úsekový dôverník, Máte odbory? Tak ste si to so zamestnávateľom riešte... ale všetko je len o dohode....
chocolada
31.01.14,19:35
ano mame odbory,
ok, dakujem