Olehle
31.01.14,22:01
Ako si myslite ze dopadnu eurovolby? kto ma sancu uspiet a kto nie?

P.S. podla coho sa budete rozhodovat pri voleni zastupcov do EU parlamentu?
Podla stranickej prislusnosti alebo odbornosti a schopnosti zastavat tento post??
marjankaj
31.01.14,21:29
No najskôr niekto z kandidátov má šancu. Iní asi ťažko.
arizona
31.01.14,22:11
...vyťáhnem vešteckú guľu a poviííím :-)
misoft
01.02.14,14:28
Olehle
02.02.14,09:42
podla mojho nazoru by sa mal dostat do EU uz konecne ODBORNIK ktory sa rozumie problematike a nie len stranicky kandidat...
misoft
02.02.14,18:15
podla mojho nazoru by sa mal dostat do EU uz konecne ODBORNIK ktory sa rozumie problematike a nie len stranicky kandidat...
Otázka je, čo je to odborník? Pretože sú odborníci a "odborníci", ktorí sa rozumejú a "rozumejú" problematike. Tu na Slovensku máme veľa odborníkov, ale ešte viac "odborníkov".......
Olehle
04.02.14,07:22
jasne.. myslel som odbornikov ktori sa rozumeju problematike a nesedia tam len ze ich tam niekto poslal...
kto by to podla vas mohol byt??? dufam ze sa zhodneme... :)
marjankaj
04.02.14,07:53
jasne.. myslel som odbornikov ktori sa rozumeju problematike a nesedia tam len ze ich tam niekto poslal...
kto by to podla vas mohol byt??? dufam ze sa zhodneme... :)
Kto by to mohol byť? No predsa je kopec vhodných ľudí, ktorí ale nekandidujú z rôznych dôvodov.
Olehle
05.02.14,07:57
myslim samozrejme kandidatov ktori kandiduju :)
misoft
05.02.14,17:43
myslim samozrejme kandidatov ktori kandiduju :)
:eek:

Pokiaľ kandidujú - tak len s "požehnaním" mocipánov. A potom už nebudú pôsobiť odborne, ale podľa pokynov tých, ktorí ich tam dostali.
marjankaj
05.02.14,18:02
myslim samozrejme kandidatov ktori kandiduju :)
No tí sú jeden za osemnásť a druhý bez dvoch za dvadsať.
Normálny človek sa tam netlačí.
Kapitols
11.02.14,17:36
to je mozno dovod preco to tam vyzera ako to vyzera.Stale tie iste tvare len v inom kabate.Chcelo by to naozaj uz niekoho,kto sa tam nejde len na par rokov zasit a uzivat si ten kralovsky plat
Sitak
12.02.14,10:21
ja sa rozhodnem az na zaklade zverejnenych kandidatur.Nemyslim,ze bude nejaka extra velka ucast,ludia uz dost rezignovali na tieto volby,ani ja sam nemam pocit,ze v eu by sa nieco mohlo zmenit k lepsiemu na zaklade volieb do EP :D
Cerrick
12.02.14,22:20
@Kapitols @Sitak ja som nasiel nove tvare... ale sam neviem o co presne ide :))
Ewikk
13.02.14,17:34
ake nove tvare?? :o no ja si tiez myslim ze by uz bolo dobre keby sa zmeni komunikacia co sa tyka Europskej Unie a Slovenska... ludia EU vnimaju povrchne a to konkretne ze je to daleko a aj tak male Slovensko nic nezmeni.. ale som presvedcena ze keby sa urobili radikalne zmeny tak by sme to pocitili...
Cerrick
13.02.14,17:45
clanok je sice starsi ale kazdopadne vznikla nejaka nova politicka strana TIP... :cool:
ked chcete vediet viac davam pre istotu aj link

http://www.webnoviny.sk/slovensko/vznikla-nova-strana-tip-chce-tvorit-i/745826-clanok.html
Sitak
13.02.14,18:05
no kazdopadne zaujimavee :) konkretne "Slušnosť, tolerancia a kompromis sú základné hodnoty, na ktorých chce budovať svoj program vznikajúca stredopravá liberálna politická strana TIP – Tvoríme inú politiku." - ak by sa im podarilo dodrzat taj by sme sa KONECNE dockali ZMENY!!!! stare tvare uz fakt nikoho nebavia....
Ewikk
14.02.14,13:07
nooo pozerala som si ich a v celku sa mi velmi paci ich vysvetlenie nazvu TIP - TVORIME INU POLITIKU :) drzim im palce konecne sa aj ja dockam a poviem prvykrat volit do EU. Zatial nema nikto tak presvedcenu filozofiu a verim ze buducnost mozu zachranit jedine mladi ludia ktori sa odhodlaju bojovat za ludi na Slovensku
Olehle
14.02.14,13:14
asi prvy krat v zivote vidim ze nejaka strana dava moznost mladym ludom bojovat o lepsie podmienky na Slovensku.. tymto si ma najviac ziskali...
http://www.strana-tip.sk/eurovolby/
studoval som trochu ich stranku a dost sa mi paci.. konecne niekto ide s niecim novym do boja o mandat
erik555
14.02.14,13:21
asi prvy krat v zivote vidim ze nejaka strana dava moznost mladym ludom bojovat o lepsie podmienky na Slovensku.. tymto si ma najviac ziskali...
http://www.strana-tip.sk/eurovolby/
studoval som trochu ich stranku a dost sa mi paci.. konecne niekto ide s niecim novym do boja o mandat
Jedna vec je ist s niecim pred volicov a potom nasledujuce ciny! A tie sa nikdy nezhodovali u nikoho! Takze u tychto to bude to iste! Jednoducho v politike ide skor o svoje osobne zaujmy, to je hlavna motivacia! Ale suhlasim, ze uz by v eu parlamente nemuseli sediet tety a ujovia...
Jeremy21
14.02.14,13:27
suhlasim aj s Olehle aj s erik555
urcite treba vymenit tvare v EU ako aj na Slovensku!!!
zas na druhu stranu ak su to mladi ambiciozni ludia a presadia to co maju v programe tak si zabezpecia dlhodobost v politike... tot moj nazor :)
Foxcon
14.02.14,15:15
ja ked budem niekoho volit tak len niekoho z pravice... ta vcerajsia nedovera a odvolavanie a vyspech lavicovej strany mi uz lezie na nervi!!!! :mad:
Natalka45
14.02.14,15:33
@foxcon no 100 ludi 100 chuti ale z minulosti vieme ze pravica je trochu lepsia a aj preto ju osobne podporim.. co sa tyka EUROVOLIEB tak strana TIP ako tak citam je "novinka na trhu".. kto vie co z nich bude a ako sa zachovaju v pripade uspechu... kazdopadne su mi priatelni tym ze su "novacik" v politickom svete...
Cerrick
14.02.14,17:01
inak dnes som bol na nakup v Tescu a pozrite co mi bilo do oci
Sitak
14.02.14,20:28
heh tak takyto billboard vidim prvykrat :) obzvlast dobra myslienka
ErickC
14.02.14,20:49
tak tejto myslienke asi na 100% nerozumiem... :cool:
Natalka45
14.02.14,21:01
@ErickC comu nerozumies??? tato strana TIP je novacik v politike staci si pozriet ich stranku a zistis viac.. hm?? zvolili aj celkom dobry billboard ktory hovori (aspon podla mojho nazoru) o tom ze su to vsetci uspesni MLADI ludia ktori sa uz asi nemozu pozerat na momentalnu politicku situaciu a chcu robit politiku INAK.... ak by si nahodou nevedel najst ich stranku tak nech sa paci http://strana-tip.sk/
buchač
15.02.14,05:34
@ErickC comu nerozumies??? tato strana TIP je novacik v politike staci si pozriet ich stranku a zistis viac.. hm?? zvolili aj celkom dobry billboard ktory hovori (aspon podla mojho nazoru) o tom ze su to vsetci uspesni MLADI ludia ktori sa uz asi nemozu pozerat na momentalnu politicku situaciu a chcu robit politiku INAK.... ak by si nahodou nevedel najst ich stranku tak nech sa paci http://strana-tip.sk/

Pche.....neúspešní sa predsa neangažujú ...;)
Všetci ôsmi statoční ...........a úspešní ??? :rolleyes:
Slová o pánovi presedovi TIP - TOP strany :

do politiky sa rozhodol ísť, pretože si myslí, že je najvyšší čas, aby do politiky prišli mladí ľudia, mlado zmýšľajúci a nové tváre a uskutočnili potrebnú generačnú výmenu súčasnej amortizovanej politickej scény.
...aj smeráci boli onehdá mladí ...a kua , že kde to dotiahli ?
To akože tipťopáci budú iní ....TRT makový a lajno k tomu ...:cool:
Infini
15.02.14,07:56
ale zas na druhej strane kto moze teoreticky zmenit podmienky na Slovensku??? ti ci su tam uz 100 rokov a robia kraaasny biznis?? urcite nie preco by sa nicili... takze naozaj jedina moznost je silna vola mladych ludi ktori chcu ist do politiky..
Ewikk
15.02.14,09:06
tu http://strana-tip.sk/strana/ som sa docitala ze nie su konzervativni ale naopak stredo-pravicova liberalna strana. to maju jedine stastie! :)
Jeremy21
15.02.14,09:16
@Ewikk podla mojho usudku skor zalozili politicku stranu pretoze nechcu odchadzat zo Slovenska co je momentalne trend ale chcu sa pokusit o zmenu... a preto su aj mladi, kto iny by to chcel zmenit?? stari? to vidime teraz ako to sakra menia a nespavaju koli tomu ze su tu na prd podmienky :confused:
Jeremy21
15.02.14,09:19
@buchac no napr pozri sa ako to robi uspesni clovek v CZ Andrej Babis... nemyslim si ze ide do opolitiky aby sa nabalil.. on uz je financne zabezpeceni a mam pocit ze aj jeho dalsie 3 generacie :) takze kto nema moc penazi tak sa snazi zarobit v politike.. kto ma tak sa chce pokusit aj o nejaku zmenu vid napr strana tip
Olehle
15.02.14,10:17
@ErickC comu nerozumies??? tato strana TIP je novacik v politike staci si pozriet ich stranku a zistis viac.. hm?? zvolili aj celkom dobry billboard ktory hovori (aspon podla mojho nazoru) o tom ze su to vsetci uspesni MLADI ludia ktori sa uz asi nemozu pozerat na momentalnu politicku situaciu a chcu robit politiku INAK.... ak by si nahodou nevedel najst ich stranku tak nech sa paci http://strana-tip.sk/

ked to tak sledujem strana TIP je jedina politicka strana, ktora ma samych mladych ludi :) :) :)
buchač
15.02.14,10:29
asi prvy krat v zivote vidim ze nejaka strana dava moznost mladym ludom bojovat o lepsie podmienky na Slovensku.. tymto si ma najviac ziskali...
http://www.strana-tip.sk/eurovolby/
studoval som trochu ich stranku a dost sa mi paci.. konecne niekto ide s niecim novym do boja o mandat


@ErickC comu nerozumies??? tato strana TIP je novacik v politike staci si pozriet ich stranku a zistis viac.. hm?? zvolili aj celkom dobry billboard ktory hovori (aspon podla mojho nazoru) o tom ze su to vsetci uspesni MLADI ludia ktori sa uz asi nemozu pozerat na momentalnu politicku situaciu a chcu robit politiku INAK.... ak by si nahodou nevedel najst ich stranku tak nech sa paci http://strana-tip.sk/

ked to tak sledujem strana TIP je jedina politicka strana, ktora ma samych mladych ludi :) :) :)

Keď to poviem Tvojimi slovami ...tak keď tak sledujem Tvoje príspevky , mám dojem , že im robíš nejaké to promo ...:rolleyes:
Mne je síce jedno , ja len tak sledujem ...;)
Olehle
15.02.14,10:36
mozno ze to tak posobi ale je to asi sposobene tym ze kazdy vecer sledujem spravy a som znechuteni tym co sa u nas deje a co henti tam riesia za voloviny v parlamente
P.S: tak som si prial aby ta tetusa hodila tu stolicku!!!!!!! :D
Kapitols
15.02.14,12:44
@Ewikk podla mojho usudku skor zalozili politicku stranu pretoze nechcu odchadzat zo Slovenska co je momentalne trend ale chcu sa pokusit o zmenu... a preto su aj mladi, kto iny by to chcel zmenit?? stari? to vidime teraz ako to sakra menia a nespavaju koli tomu ze su tu na prd podmienky :confused:
su novi nestihli mat ziadne korupcne skandaly co im hra do karat..
som zvedavy kolko im to vydrzi a zelam im aby im to vydrzalo
Infini
15.02.14,13:11
ak by to tej strane ktoru spominate vydrzalo tak by mala asi jedina dobry STATUS :D
Cerrick
15.02.14,17:53
@Ewikk podla mojho usudku skor zalozili politicku stranu pretoze nechcu odchadzat zo Slovenska co je momentalne trend ale chcu sa pokusit o zmenu... a preto su aj mladi, kto iny by to chcel zmenit?? stari? to vidime teraz ako to sakra menia a nespavaju koli tomu ze su tu na prd podmienky :confused:
su novi nestihli mat ziadne korupcne skandaly co im hra do karat..
som zvedavy kolko im to vydrzi a zelam im aby im to vydrzalo
su to vsetko mladi ludia ktorym sa chce bojovat a su pripraveni ze sa na nich spusti vela krivd a "spiny"... ak neurobia preklepy pretoze nemaju historiu v politike a chyby tak potom mozu mat perspektivu..
Infini
15.02.14,18:13
@Ewikk podla mojho usudku skor zalozili politicku stranu pretoze nechcu odchadzat zo Slovenska co je momentalne trend ale chcu sa pokusit o zmenu... a preto su aj mladi, kto iny by to chcel zmenit?? stari? to vidime teraz ako to sakra menia a nespavaju koli tomu ze su tu na prd podmienky :confused:
su novi nestihli mat ziadne korupcne skandaly co im hra do karat..
som zvedavy kolko im to vydrzi a zelam im aby im to vydrzalo
su to vsetko mladi ludia ktorym sa chce bojovat a su pripraveni ze sa na nich spusti vela krivd a "spiny"... ak neurobia preklepy pretoze nemaju historiu v politike a chyby tak potom mozu mat perspektivu..

ved ano kazdopadne by som chcel vediet ich volebny program
kukučka
15.02.14,18:58
"Páči" sa mi, ako ste sa stretli v tejto téme, viď vaše profily a počty príspevkov. :---
Kapitols
16.02.14,09:04
suhlasim aj s Olehle aj s erik555
urcite treba vymenit tvare v EU ako aj na Slovensku!!!
zas na druhu stranu ak su to mladi ambiciozni ludia a presadia to co maju v programe tak si zabezpecia dlhodobost v politike... tot moj nazor :)

http://www.aktuality.sk/clanok/246563/o-par-mesiacov-otvoria-prve-volebne-miestnosti-pre-eurovolby-na-slovensku-budeme-volit-24-maja/
a zase tie zanme tvare ktore tam uz vyhrievaju poslanecke miesto niekolko rokov... :mad:
hadam sa stane zazrak inak neviem co spravim :D
Kapitols
16.02.14,09:10
cital som na nete ze podla ich volebneho programu su za legalizaciu partnerstiev... tymto si ma moc neziskaju... ale zas je pravda ze tato tema je velka tema aj v europskej unii..
Jeremy21
16.02.14,10:10
cital som na nete ze podla ich volebneho programu su za legalizaciu partnerstiev... tymto si ma moc neziskaju... ale zas je pravda ze tato tema je velka tema aj v europskej unii..
:D no uz mi chybali tie partnerstva... podla mna je to kazdeho osobna vec ked im to nevadi a nehnusi.... tak premna zamna nech ziju aj so zirafami a hrochmi!
Jeremy21
16.02.14,10:24
ja ked budem niekoho volit tak len niekoho z pravice... ta vcerajsia nedovera a odvolavanie a vyspech lavicovej strany mi uz lezie na nervi!!!! :mad:
:):):) taky tak :D tu stolicku veru mohla hodit aspon by bola zabava :D no lavica ma vacsinu a moze si dnes robit zo slovenskom co len chce... aj ked je ta demokracia :o
Kapitols
16.02.14,20:45
ved to je jasne skor ci neskor aj Slovensko bude drzat trend s EU ohladom legalizovania partnerstiev... vacsina krajin uz zavadzaju a podporuju partnerstva... budeme sa musiet prisposobit a zit s tym komu sa to nepaci
Kapitols
16.02.14,20:48
@ErickC comu nerozumies??? tato strana TIP je novacik v politike staci si pozriet ich stranku a zistis viac.. hm?? zvolili aj celkom dobry billboard ktory hovori (aspon podla mojho nazoru) o tom ze su to vsetci uspesni MLADI ludia ktori sa uz asi nemozu pozerat na momentalnu politicku situaciu a chcu robit politiku INAK.... ak by si nahodou nevedel najst ich stranku tak nech sa paci http://strana-tip.sk/

ked to tak sledujem strana TIP je jedina politicka strana, ktora ma samych mladych ludi :) :) :)
http://strana-tip.sk/eurovolby/
to akoze oni dava moznost kazdemu dostat sa do parlamentu podla hlasov??
Natalka45
16.02.14,21:18
ludia su vselijaki aj tak budu spolu zit tak je to jedno ci uz budu registrovane partnerstva alebo nie... vsetci z toho robia velku otazku a velke "halo" koli administrativnej formalite... je demokracia ludia aj tak budu zit ako chcu ci to bude niekde napisane v zakone alebo nie.. takze nevidim problem byt za legalizovanie partnerstiev :D
Natalka45
16.02.14,21:18
@ErickC comu nerozumies??? tato strana TIP je novacik v politike staci si pozriet ich stranku a zistis viac.. hm?? zvolili aj celkom dobry billboard ktory hovori (aspon podla mojho nazoru) o tom ze su to vsetci uspesni MLADI ludia ktori sa uz asi nemozu pozerat na momentalnu politicku situaciu a chcu robit politiku INAK.... ak by si nahodou nevedel najst ich stranku tak nech sa paci http://strana-tip.sk/

ked to tak sledujem strana TIP je jedina politicka strana, ktora ma samych mladych ludi :) :) :)
http://strana-tip.sk/eurovolby/
to akoze oni dava moznost kazdemu dostat sa do parlamentu podla hlasov??
ved si precitaj... neviem presne ako to funguje ale na ich stranke to najdes :p
Sitak
16.02.14,21:47
moze sa tam prihlasit ktokolvek a podla hlasov sa sutazi... vidim to prvy krat urobit takuto verejnu vyzvu.. vacsinou strany na Slovensku si hrabu pre seba a nikoho ineho k sebe nepustia a do EU parlementu to same... a poslanec v EP je ako na dialkovom ovladani...
Sitak
16.02.14,21:51
@Natalka45 myslim si ze registrovane partnerstva nie su dolezite, aj tak v buducnosti budu zavedene, dolezitejsie veci su body volebneho programu (ak sa dodrzia a nie len rozpravaju pred volbami) ktore defakto chcu zmenit a tym padom aj existencne problemy na Slovensku
Tweety
17.02.14,06:47
Infini
17.02.14,09:20
obzvlast dobre Tweety :D na zaplakanie dnesni europoslanci... len bez tych sluchatiek by si ani nepipli :) chce to zmenu... strasne sa rehocem na tom obrazku :D
Infini
17.02.14,09:22
REGISTROVANE PARTNERSTVA skor ci neskor BUDU.. tak ako je Slovensko napojene na Nemecku ekonomiku a robi vsetko preto aby sa jej darilo tak aj podpise legalizovane partnerstva! takze ma ani neprekvapuje ze strana TIP je za to
Infini
17.02.14,09:24
ludia su vselijaki aj tak budu spolu zit tak je to jedno ci uz budu registrovane partnerstva alebo nie... vsetci z toho robia velku otazku a velke "halo" koli administrativnej formalite... je demokracia ludia aj tak budu zit ako chcu ci to bude niekde napisane v zakone alebo nie.. takze nevidim problem byt za legalizovanie partnerstiev :D
ci sa nam to paci alebo nie proste to tak raz bude:cool:
ErickC
17.02.14,09:39
su to mladi ludia takze realne maju predstavu o existencnych problemoch v SR a tym padom mozno budu vediet efektivnejsie vyriesit aktualne problemy
ErickC
17.02.14,09:40
misoft
17.02.14,09:57
http://img.cas.sk/img/4/fullwidth/2017994_sliackeho-kamenak.jpg?time=1392577353&hash=4f5f71d8aefb40cb792a89ce61a031fb
:D:D:D:D:D ale SMUTNE :( :( :( :(
Nielen smutné, ale aj PRAVDIVÉ ........ stali sa z nich "nadľudia".... (žiaľ, aj z našich.....)
Jeremy21
17.02.14,10:43
REGISTROVANE PARTNERSTVA skor ci neskor BUDU.. tak ako je Slovensko napojene na Nemecku ekonomiku a robi vsetko preto aby sa jej darilo tak aj podpise legalizovane partnerstva! takze ma ani neprekvapuje ze strana TIP je za to
jasne ruku na srdce keby som v politickej strane tak zato tiez volim... hlavne aby to bol narodny mier a nie idu dvaja po ulici a ostatni na nich zizaju jak by vidia fatamorganu.. v UK je to uplne bezna vec dokonca asi je ich tam najviac na m2 a nikto si z toho nic nerobi... nemozme byt konzervativni ako za totaca a nevediet z kade vychadza slnko :cool:
Jeremy21
17.02.14,10:45
http://img.cas.sk/img/4/fullwidth/2017994_sliackeho-kamenak.jpg?time=1392577353&hash=4f5f71d8aefb40cb792a89ce61a031fb
:D:D:D:D:D ale SMUTNE :( :( :( :(
asi sa prihlasim na tej stranke TIPU a ked vyhram tak hentu bandu zrujnujem :D
Jeremy21
17.02.14,10:48
asi tam maju to kandidovanie pre hocikoho z tohoto vystizneho hesla :)
erik555
17.02.14,10:58
asi tam maju to kandidovanie pre hocikoho z tohoto vystizneho hesla :)
Zaujimave, ako ta politika je tak velmi lakava. Preco asi? :D
lujza.j
17.02.14,11:13
Do politiky sa lezie pre lóve pre seba!!!....kde to funguje..."ked chces s nimi zit musis s nimi vyť....,....zabudol vol,ze telatom bol"...
korela
17.02.14,13:10
Ja som za omladinu všetkými desiatimi, ale 3 strany stačili nato, že ma nepresvedčili. Netušia o čo v politike ide, a už vôbec čo sa deje v EP. Ani čo je EÚ.
Nechcem ich tu všetkých podceňovať, ale nemám istotu, že sa uberajú správnou cestou.
Zaváňa to zatiaľ poriadnou amatérčinou.
Ale súhlasím s ich elánom.
Je však možné, že iba chcú prebrať štafetu po svojich predkoch. Čas ukáže.
Už boli na svete rôzne jugend partaje.
Jeremy21
17.02.14,15:56
asi tam maju to kandidovanie pre hocikoho z tohoto vystizneho hesla :)
Zaujimave, ako ta politika je tak velmi lakava. Preco asi? :D

Primárky budú mať online
"Rozhodli sme sa postaviť kandidátku inak ako štandardné strany. Chceme zorganizovať online 'primárky', nazvali sme ich eurokasting, na ktorý sa môže prihlásiť každý. Kandidátka bude pozostávať z 13 členov, ktorí získajú najviac hlasov," povedala podpredsedníčka strany Ivana Augustinská.
Jeremy21
17.02.14,15:57
Ale videli ste niekdy ze sa delia o miesta??? Thumb up
Jeremy21
17.02.14,16:00
Ja som za omladinu všetkými desiatimi, ale 3 strany stačili nato, že ma nepresvedčili. Netušia o čo v politike ide, a už vôbec čo sa deje v EP. Ani čo je EÚ.
Nechcem ich tu všetkých podceňovať, ale nemám istotu, že sa uberajú správnou cestou.
Zaváňa to zatiaľ poriadnou amatérčinou.
Ale súhlasím s ich elánom.
Je však možné, že iba chcú prebrať štafetu po svojich predkoch. Čas ukáže.
Už boli na svete rôzne jugend partaje.
Ja som tiez skor za mladych ved predsa mame k sebe blizsie ked su to mladi... Videl si ich volebny program?
erik555
17.02.14,16:18
Ja som tiez skor za mladych ved predsa mame k sebe blizsie ked su to mladi... Videl si ich volebny program?
Ach jaj...jedna vec je volebny program a druha ho vniest aj do zivota! Ked si mlady, tak chapem aj tvoj optimizmus :D O 20 rokov budes na politiku inak "cumiet" :D
Infini
18.02.14,20:07
asi tam maju to kandidovanie pre hocikoho z tohoto vystizneho hesla :)
Zaujimave, ako ta politika je tak velmi lakava. Preco asi? :D
no minimalne ak sa ti nieco podari presadit a ukazes to ludom tak mozes drzat trend :) drzim palce teda strane TIP vydali sa na strastidlhu cestu ked si to nepokazia tak budu dobri
Foxcon
19.02.14,12:36
jnajaktualnejsi problem je to ze ani nevieme ako nasi politici tie problemy riesia a co vobec robia preto aby sa to zmenilo v Europskom parlamente!
Foxcon
19.02.14,12:39
Ale videli ste niekdy ze sa delia o miesta??? Thumb up

konecne s tym niekto prisiel... je to sice novinka v politike ale aj tym si urcite najdu sympatizantov
Mirka.m
19.02.14,13:26
myslim ze to je pravda pretoze sa uprimne priznam ze niekedy naozaj nemam absolutne ziadnu predstavu o tom co sa tam moze diat a co tam riesia...
Mirka.m
19.02.14,13:29
Ja som tiez skor za mladych ved predsa mame k sebe blizsie ked su to mladi... Videl si ich volebny program?
Ach jaj...jedna vec je volebny program a druha ho vniest aj do zivota! Ked si mlady, tak chapem aj tvoj optimizmus :D O 20 rokov budes na politiku inak "cumiet" :D
bohuzial ludia momentalne uz moc nedoveruju politikom vdaka skazenej minulosti... kto to chce napravit musu byt minimalne novy s cistou historiou ale hlavne dokazat svoje sluby!!!!
Cerrick
19.02.14,14:31
tak potom je pochopitelne ze politik moze obsadzovat viacej funkcii ked je v podstate vo funkcii vobec nic konkretne a podstatne neriesi. preto by sa v prvom rade malo zamedzit tomu aby niekto zastaval viacej funkcii alebo postov.
Ericka12
19.02.14,16:39
som si tiez vsimla ze zastupcovia SR v EU vobec nekomunikuju o svojej cinnosti, maju sa tam najlepsie nikto sa ich nic nepyta, na nic nemusia odpovedat a este ani nie su na Slovensku.. :/
misoft
19.02.14,16:42
Jááááj, ľudkovia! A vy to neviete? Veď oni sa držia starého známeho: Zatloukat! Zatloukat! A mluvení stříbro, mlčení zlato - preto majú také vysoké príjmy v €. Zatĺkajú a mlčia!
Doplet
19.02.14,20:02
A prave oreto by sa s tym uz mohlo nieco spravit... Nech aj tie prijmy maju ale nech dokladne reprezentuju SR a nech predkladaju navrhy na zlepsenie situacie v SR!! Stare politicke tvare treba najrychjesie vymenit
Ericka12
20.02.14,08:40
A prave oreto by sa s tym uz mohlo nieco spravit... Nech aj tie prijmy maju ale nech dokladne reprezentuju SR a nech predkladaju navrhy na zlepsenie situacie v SR!! Stare politicke tvare treba najrychjesie vymenit
lidi ved je logicke ze je NIZKA UCAST NA HLASOVANIACH ked sa politik nezucastnuje na hlasovaniach z toho dovodu ze riesi veci tykajuce sa inej funkcie a to je podla mna najvacsi kamen urazu a preto by sa to malo JEDNOZNACNE ZRUSIT
misoft
20.02.14,17:58
A prave oreto by sa s tym uz mohlo nieco spravit... Nech aj tie prijmy maju ale nech dokladne reprezentuju SR a nech predkladaju navrhy na zlepsenie situacie v SR!! Stare politicke tvare treba najrychjesie vymenit
...veľa by si od nich chcel........ od roboty sa nepretrhnú.......
jakub86
24.02.14,21:40
Mna zaujali, prestudoval som si ich stranku, tu: http://strana-tip.sk/roadshow/ , som si nasiel kedy budu v "mojom" meste a bol sa utvrdit vo svojom dojme. Odporucam bola to prijemna debata.
kukučka
24.02.14,23:00
A rýchlo si našiel poradu a prišiel nám to zvestovať...nepotrebuješ poradiť s daňovým priznaním?
misoft
25.02.14,10:11
Mna zaujali, prestudoval som si ich stranku, tu: http://strana-tip.sk/roadshow/ , som si nasiel kedy budu v "mojom" meste a bol sa utvrdit vo svojom dojme. Odporucam bola to prijemna debata.
Našťastie - ku nám asi neprídu..... a takéto oné nemusím......
jakub86
25.02.14,10:33
Mna zaujali, prestudoval som si ich stranku, tu: http://strana-tip.sk/roadshow/ , som si nasiel kedy budu v "mojom" meste a bol sa utvrdit vo svojom dojme. Odporucam bola to prijemna debata.
Našťastie - ku nám asi neprídu..... a takéto oné nemusím......

na linku co som posielal su vsetky mesta v ktorych budu... Nemusi nic, ale mozes :)
jakub86
25.02.14,10:35
A rýchlo si našiel poradu a prišiel nám to zvestovať...nepotrebuješ poradiť s daňovým priznaním?

Dakujem danove priznanie mi robi zamestnavatel. Cital som si diskusiu a prispel som informaciou co tu nezaznela. Nato aby som mohol nieco napisat som sa musel registrovat.
marjankaj
25.02.14,10:46
A rýchlo si našiel poradu a prišiel nám to zvestovať...nepotrebuješ poradiť s daňovým priznaním?

Dakujem danove priznanie mi robi zamestnavatel. Cital som si diskusiu a prispel som informaciou co tu nezaznela. Nato aby som mohol nieco napisat som sa musel registrovat.

Ako sme doteraz mohli bez tej informácie existovať.:D
misoft
25.02.14,17:45
Mna zaujali, prestudoval som si ich stranku, tu: http://strana-tip.sk/roadshow/ , som si nasiel kedy budu v "mojom" meste a bol sa utvrdit vo svojom dojme. Odporucam bola to prijemna debata.
Našťastie - ku nám asi neprídu..... a takéto oné nemusím......

na linku co som posielal su vsetky mesta v ktorych budu... Nemusi nic, ale mozes :)..
Mestá hej - sú, ale po 18.3. LEN mestá - potom prázdnota
lujza.j
25.02.14,17:50
zase další "masér".....
Petra Nová
25.02.14,19:10
Zabudla som. Strana má pekný web, veľa informácií na ňom, chýbajú tam sponzori, resp. informácia o tom, z čoho je strana financovaná. Lebo početné cesty po Slovensku vrámci predvolebnej kampane nie sú zadarmo. Tá informácia by ma celkom zaujímala. Z čoho? Úspor členov?
Petra Nová
25.02.14,19:20
Čert aby to vzal!:mad: Predchádzajúci príspevok som vymazala, zrejme pomýlená online prenosom z Majdanu. Nebudem ho písať nanovo, možno niekedy po tom, keď sa tu znovu vyroja členovia strany TIP.
jakub86
01.03.14,07:15
Zabudla som. Strana má pekný web, veľa informácií na ňom, chýbajú tam sponzori, resp. informácia o tom, z čoho je strana financovaná. Lebo početné cesty po Slovensku vrámci predvolebnej kampane nie sú zadarmo. Tá informácia by ma celkom zaujímala. Z čoho? Úspor členov?

http://strana-tip.sk/strana/financovanie/
BlackRoses
13.05.14,11:24
Neotváram zbytočne novú tému, oživím túto :)

Aký výsledok tipujete, čo sa týka účasti? Prekročíme 20% ? :)
misoft
13.05.14,15:25
...s odretými ušami :D (možno)......
lujza.j
13.05.14,15:28
ked vidím na bilbordoch tých čo sa tam chcú napchať.....grciam
misoft
13.05.14,15:32
Myslíš štýl grrrc, alebo bléééé? :D
lujza.j
13.05.14,15:34
to čo je horšie:D...blitie....
misoft
13.05.14,15:36
Dúvenblejt.... velebnosti :D
erik555
13.05.14,16:13
ja urcite volim: Martin Dano (c.20) https://www.facebook.com/martin.dano?fref=ts .................... https://www.facebook.com/ginn.pro?fref=ts ...... ..
Chcel by som sa viac dozvediet v jeho videach, ako to naozaj chodi v Europskom parlamente!!! Vidim z jeho videi, ako to u nas chodi v uradoch, tak by bolo fajn sa hlbsie pozriet aj na byrokraciu EP atd.
Nepotrebujem nejakych usmievavych peknych mladych ludi ako je TIP, ktory sa v EP budu iba pekne usmievat!!!
korela
24.05.14,17:02
som si tiez vsimla ze zastupcovia SR v EU vobec nekomunikuju o svojej cinnosti, maju sa tam najlepsie nikto sa ich nic nepyta, na nic nemusia odpovedat a este ani nie su na Slovensku.. :/
Si na veľkom omyle.
korela
24.05.14,17:20
Odkazujem nielen TIPákom, ale takmer všetkým stranám, a hlavne obyvateľom Slovenska, ktorí sa dobrovoľne nezúčastnili na týchto voľbách a ako sa nechali zhypnotizovať médiami ako hadmi, že mali vyvíjať svoju činnosť po celý predvolebný čas.

Najlepšie a najlacnejšie a najprimitívnejšie vedená kampaň pre voľby do EP aká doteraz bola. Nech žije Slovensko!
Kedy tu už začne niekto logicky rozmýšľať.

Na každej diskusii kdekoľvek aj médiách, väčšina čo odporúča neísť voliť, alebo len vyhlasuje, že nepôjde voliť, tak práve sú to práve oni, čo sa volieb zúčastňujú. Trójske kone.
Štatistiky nepustia. Uvidíme.
Tweety
24.05.14,17:34
korela
24.05.14,18:03
Tweety, už aj tu ideš zahlcovať povinne tak ako každý iný deň, iba v inej téme? Noviny si ešte viem otvoriť. To už hraničí s posadnutosťou. Napíš niekedy aj nejakú svoju myšlienku.
Čo je na tomto nakoniec vtipné, ak ti išlo ovšem o vtip.
korela
25.05.14,15:11
lujza.j
25.05.14,15:16
Tweety
26.05.14,05:23
Tweety
26.05.14,05:29
Tweety, už aj tu ideš zahlcovať povinne tak ako každý iný deň, iba v inej téme? Noviny si ešte viem otvoriť. To už hraničí s posadnutosťou. Napíš niekedy aj nejakú svoju myšlienku.
Čo je na tomto nakoniec vtipné, ak ti išlo ovšem o vtip.
A čím užitočným prispievaš sám ?
misoft
26.05.14,06:02
srska
26.05.14,06:02
to dopadlo.
dúfam, že tí 13-ti statoční budú aspoň raz mesačne tak vehementne v ta3 informovať pospolitý ľud čo urobili pre sk v bruseli, ako to robili v ta3 pred voľbami.
erik555
26.05.14,06:30
to dopadlo.
dúfam, že tí 13-ti statoční budú aspoň raz mesačne tak vehementne v ta3 informovať pospolitý ľud čo urobili pre sk v bruseli, ako to robili v ta3 pred voľbami.
A co uz 13 poslanci tam mozu pre Slovensko urobit? :D :D :D
Tweety
26.05.14,06:35
to dopadlo.
dúfam, že tí 13-ti statoční budú aspoň raz mesačne tak vehementne v ta3 informovať pospolitý ľud čo urobili pre sk v bruseli, ako to robili v ta3 pred voľbami.
A mohli by referovať aj to, čo urobili pre seba, veď začať treba od seba.
srska
26.05.14,06:41
to dopadlo.
dúfam, že tí 13-ti statoční budú aspoň raz mesačne tak vehementne v ta3 informovať pospolitý ľud čo urobili pre sk v bruseli, ako to robili v ta3 pred voľbami.
A mohli by referovať aj to, čo urobili pre seba, veď začať treba od seba.občerstvenie - treska
misoft
26.05.14,06:43
to dopadlo.
dúfam, že tí 13-ti statoční budú aspoň raz mesačne tak vehementne v ta3 informovať pospolitý ľud čo urobili pre sk v bruseli, ako to robili v ta3 pred voľbami.
A mohli by referovať aj to, čo urobili pre seba, veď začať treba od seba.občerstvenie - treska
desať deka + 2 rožky.....:D
lujza.j
26.05.14,07:59
korela
26.05.14,14:08
Ak by niekto chcel vidieť pohľad na nás od západných susedov.
http://zpravy.idnes.cz/eurovolby-v-nemecku-vyhraly-vladni-strany-uspeli-i-euroskeptici-py4-/zahranicni.aspx?c=A140525_183546_zahranicni_jav
Ve Francii triumfovala Le Penová, Slováky eurovolby vůbec nezajímaly

Ale zato nás bude mať kto v EP odstreľovať, som zvedavá, kedy začnú. Úderka ako sa patrí.
misoft
26.05.14,21:28