104lenka
01.02.14,09:57
Cez firmu BetaTrenčín sme si zakúpili manželskú posteľ. V obchodných podmienkach je dodanie tovaru 3-4 týždne. 4 týždne už ubehli a my postel stále nemáme. Ako máme postupovať? Ďakujem
kopretinka
01.02.14,08:58
104lenka
Cez firmu BetaTrenčín sme si zakúpili manželskú posteľ. V obchodných podmienkach je dodanie tovaru 3-4 týždne. 4 týždne už ubehli a my postel stále nemáme. Ako máme postupovať? Ďakujem

odstúpiť od zmluvy a žiadať vrátenie peňazí.Alebo požadovať riadne tučnú zľavu.
evuš
01.02.14,09:20
Hm, viaceri sa stazuju na nich...inak nesplnenie - vzor vysvedcenie = nesplneni dodavky
104lenka
01.02.14,13:38
posteľ som kupovala cez zlavový portál.. takže cena bola celkom dobrá. Čo ma zaráža je ich komunikácia s nami, teda kupujúcimi. teda nami. Pani ktorá vybavuje dovoz bola arogantná, striktne nám povedala že na druhý deň nám postel privezú okolo 8.00 ráno, to sme samozrejme odmietli, pretože sme pracujúci ľudia a o takom čase nie sme doma a zamestnávateľ nám dovolenku nedá. To čo vypustila z úst by asi nenapadlo nikoho so zdravým rozumom. Že máme dať kľúče susedom, že nech to prevezmú oni, alebo druhá varianta, nech si odbehneme z práce (ako keby to bolo také jednoduché keď jeden robí v školstve a druhý vodiča). Včera, teda v piatok, opäť volala, že nám postel privezú v pondelok a zas okolo 8.00. Neviem či je nechápavá ale už raz sme jej predsa povedali že dovoz je možný až v poobedných hodinách. Ešte nezabudla podotknúť, že ked si aj cez poštu nejaký tovar objednávame, že si po balík musíme prísť ráno.. Tá kde žije? Nikdy nebola na pošte si vyzdvihnúť balík??
kopretinka
01.02.14,14:46
v popise píšeš,že nedodržali dobu dodania.takže oni dodržali,len vám nevyhovuje čas dodania.to je iná vec.zavádzaš nás.
104lenka
01.02.14,14:49
a ako to mám teda napísať ked som im dala jasne písomné stanovisko že v pracovných dnoch v doobených hodinách nie je dovoz možný a oni to stále neakpceptujú?? A ešte z nás idú robiť blbcov?
kopretinka
01.02.14,14:53
máš písať pravdu.
104lenka
01.02.14,14:56
však píšem. vidím že od teba za rady zrejme nedočkám
kopretinka
01.02.14,15:03
nie? a moju odpoveď si vôbec čítala??? Ovšem moja odpoveď sa týka nedodržania dodacej doby.Ja nemôžem za to,že nepíšeš pravdu.
104lenka
01.02.14,15:08
prečítala a reagovala. Ako im má človek inak, ked na písomnú žiadosť nereagujú, povedať aby dovoz neplánovali na ráno?
arizona
01.02.14,15:26
Asi nie si sama, kto ma zle skusenosti....http://www.porada.sk/t31975-sedacie-supravy-beta-trencin.html

Na ich stranke najdes kontakty na zakaznicky servis,aj obchodne oddelenie. Zavolaj im a dohodni sa s nimi, ine ti asi nezostava.

Inak, tvoj nazov temy je dost zavadzajuci. Lebo myslim, ze ide skor o zlu komunikaciu obchodu so zakaznikom,nie o nesplnenie obch.podmienok.
104lenka
01.02.14,15:38
a to môžu aj rok teraz naťahovať dovoz postele, za ktorú sme už zaplatili, a za dopravu ktorú platíme tiež?
jslancik
01.02.14,15:43
posteľ nemáte vlastnou vinou. Je to o komunikácii, ak chcete vybaviť dodanie mimo pracovnej doby. Vo všeobecnosti je to problém...
104lenka
01.02.14,15:54
Zrejme tam nebude problém s dodaním tovaru mimo pracovnej doby. Pani nám arogantne oznámila že vodič má poobedných hodinách naplánovanú inú trasu. Ono ten dovoz ani nie je z ich strany o dohode. Nám len proste zavolala že na druhý deň privezú ráno okolo 8.00 postel a hotovo. Žiadna dohoda. Na to sme sa samozrejme ohlásili, že už sme im dávala stanovisko, že ráno nemá postel kto prevziať. Možné je to počas víkendov hocikedy alebo počas pracovných dní od 15.00. A aj to že okolo 8.00. Na to ked som sa jej spýtala že či je to myslené plus mínus pol hodina tak povedala že to ona neviem povedať. že je to myslené tak že v doobených hodinách.
arizona
01.02.14,16:10
Nepoznam ich podmienky rozvozu tovaru. Ale sa ti cudujem, ze cakas mesiac...to si naozaj nevies nejako zariadit,aby niekto ten tovar prevzal? Niektore firmy ponukaju za priplatok aj rozvoz mimo pracovnej doby a cez vikendy. Spytaj sa, ci neposkytuju aj oni takyto nadstandart.
104lenka
01.02.14,16:47
mi ale nemáme dovoz zadarmo, platíme si zaň. Ja žijem mimo domu, mama pracuje v školstve a otec je vodič z povolania a nikto im nedá dovolenku. Sú radi že im dajú voľno keď potrebujú ísť k lekárovi, aj s tým robia problémy... Tovar sme kupovali s tým, že sme museli od nich zobrať aj dovoz (mali to v podmienkach). Keby nemali, dovoz si vieme zabezpečiť samostatne cez inú firmu...