21juraj
02.02.14,16:23
Nám tak predpísal pracovnú dobu od 7:00 do 17:00 denne (v piatok do 12:00) s tým, že máme 2 prestávky denne od 09:00 do 09:15 a od 13:00 do 14:15. Pritom nevidím na takýto prac.čas dôvod. Pracujem totiž ako projektant v kancelárii.
veronikasad
02.02.14,15:38
Kde máte zabezpečené stravovanie ? Ako dlho vám trvá obed ? (návrat na pracovisko).
21juraj
02.02.14,15:46
Dostávam stravné lístky a stravovanie je na mne (bufet, reštaurácia, donáška alebo mám so sebou). Ja nepotrebujem prestávku vôbec, ale zrejme min.1x 0,5hod. po 6-tich hod. práce mať musím. Alebo nemusím?
veronikasad
02.02.14,15:48
Polhodinová prestávka je povinná a nezapočítava sa do prac.času. Zrejme ste si prestávku na obed neúmerne predlžovali, tak zamestnávatel urobil opatrenia. Prepočítavala som fond prac.času, tú 15 min. o deviatej vám neodpočítava.
21juraj
02.02.14,16:37
Mne to vychádza, že mám byť v práci 10 hod. s tým, že mám jednu 15min. prestávku po 2 hod.práce (čo je podľa mňa príliš skoro a príliš krátko) a druhú mám v dĺže 75min. čo je zase príliš dlho. Takže započítané sú obidve - ostáva 8,5hod. čistý pracovný čas. Doteraz som mal pružný prac.čas a 30min.prestávku, ktorú som vykazoval len preto, že som musel, alebo som obed (keď už som naň šiel) stíhal za 25-30min (odkontrolované na záznamníku príchodu a odchodu). Čo keď mi o mesiac povie, že mám byť v práci od 6:00 do 22:00 pričom mi umožní 4 prestávky po 2hod.? Čiže čistý prac.čas 8 hod.neporuší a neporuší ani min.čas odpočinku 8hod.. Môže ma takto zadržiavať na pracovisku?
veronikasad
02.02.14,17:36
Počítaš aj stým, že v piatok odpracuješ namiesto 8 hod. len 5 ?
čas na pracovisku 4*10+5 = 45 hod. týždenne
prestávka 1,15*4 = 5 hod.
45-5 = 40 hod. (čistý výkon práce) - prestávka sa nezapočítava do pracovného času.
veronikasad
02.02.14,17:53
Ešte malá poznámočka - chceš tvrdiť, že ak si 10 hod. v práci tak počas tohto času nemáš žiadnu prestávku na jedlo, teda nič neješ ? (nemusíš pri tom opustiť budovu firmy) Či si fajčiar sa radšej nepýtam.
21juraj
02.02.14,19:44
Nie. Odpovedal som na to, že som si nepredlžoval 30min.prestávky na obed počas predošlej pružnej pracovnej doby - 8hod. Fajčiar nie som. :-) Pýtal som sa na tú možnosť určiť mi prac.čas hoci aj na 12 hod.denne so 4-mi prestávkami po 2hod. Je to možné?
veronikasad
02.02.14,20:02
§ 91
Prestávky v práci


(1) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi, ktorého pracovná zmena je dlhšia ako šesť hodín, prestávku na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút. Mladistvému zamestnancovi, ktorého pracovná zmena je dlhšia ako štyri a 1/2 hodiny, je zamestnávateľ povinný poskytnúť prestávku na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút. Ak ide o práce, ktoré sa nemôžu prerušiť, musí sa zamestnancovi aj bez prerušenia prevádzky alebo práce zabezpečiť primeraný čas na odpočinok a jedenie.

(2) Podrobnejšie podmienky poskytnutia prestávky na odpočinok a jedenie vrátane jej predĺženia zamestnávateľ dohodne so zástupcami zamestnancov.

(3) Zamestnávateľ je povinný oznámiť zamestnancom prestávku na odpočinok a jedenie spôsobom ustanoveným v § 90.

(4) Prestávky na odpočinok a jedenie sa neposkytujú na začiatku a konci zmeny.

(5) Prestávky na odpočinok a jedenie sa nezapočítavajú do pracovného času; to neplatí, ak ide o prestávku na odpočinok a jedenie, pri ktorej sa zabezpečuje primeraný čas na odpočinok a jedenie bez prerušenia práce zamestnancom.

(6) Prestávka poskytovaná z dôvodov zaistenia bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov pri práci sa započítava do pracovného času.