Stanislava Čopjanová
02.02.14,15:58
lujza.j
02.02.14,15:09
....no ja by som......mu dala granule bez konzervy...normálne do misky v štandardnom čase.....ak nezie ...odložím....ked je další čas jedenia...zase mu ponúknem porciu....zas nič....odložím......neboj ked bude skutočne hladný spapá:)
avalik
02.02.14,15:22
skus granule zaliat vodou, nechaj napuctat

dalsia vec, zmen tnacku granul, mozno mu nevonaju/nechutia
lujza.j
02.02.14,15:28
jej namočiť...už som nato aj zabudla hej aj to sa robila:)ale nedávala som vela vody...aby nemal kakajku:D
arizona
02.02.14,15:32
Nedat nic ine, iba granule v beznom case.
Spociatku bude trucovat a hladovat, moze to trvat aj 3-4 dni. Musis vydrzat a nepovolit. Neboj sa, havo od hladu nezomrie.
arizona
02.02.14,15:52
miroslav korim
02.02.14,15:54
dobra rada.mas velku pravdu.ani moje psi nechceli zrat co im nechutilo a spravil som to iste a teraz by hadam zjedli aj klince keby som im dal
alaya1
02.02.14,16:25
Mnohi psy nechcu zrat granule, lebo z nich maju problemy. Sleduj psa, ci sa nesriabe, sleduj jeho trus. Mnohi psi prave tohto plemena su nachylni na potravinovu intoleranciu a granule im skodia. Ak je pes po zdravotnej stranke v poriadku, aj tak odmieta krmiivo moze to byt sposobene aj tym, ze mu nechutia, ked sa mu pridava ina potrava. Konzervu mozes nahradit aj vyvarom z kurcata, namocit granule do vyvaru. Ale ak ti zerie granule s konzervou, nevidim dovod to menit. Moj pes odmieta granule tiez a ja ho nenutim to zrat. Krmim ho inou potravou Je to na uvazeni kazdeho majitela psa.
nika.sum
02.02.14,16:32
my uz davno nemame psika, ale mam macku a nie su granule suche aj kvoli zubom?Nasa macka ma cez den granule a vecer makke masko. A veru ked ma mat makke, tak granule zozerie len v pripade, ze vidi ze nic ine nebude. A napriklad nechce konzervu ziadnu ani v zele zradlo. Treba aj skusit vymenit znacku ako ti radili...
alaya1
02.02.14,16:42
Na hygienu zubou dostat mnoho inych doplnkov stravy.
Pisala som len o tom, ze nezravost urciteho druhu potravy nemusi hned znamenat vymyselnictvo zvierata, moze to byt aj iny dovod.
nika.sum
02.02.14,16:46
v pohode, len som sa pytala, musi vyskusat vsetko, zvieratko nevie povedat, je to ako s dietatom :-). Mne napr. kocur strajkoval ked som vymenila podstielku, nesiel cikat viac ako den, ked som sa zlakla (aby nemal problemy) a utekala kupit jeho znacku...
alaya1
02.02.14,17:00
zial, to je najhorsie, ze nevedia povedat, kolkym problemom by sa dalo vyhnut.
avalik
02.02.14,17:01
vody len tolko aby zmakli ... ale ked sa voda nahradi vyvarom, tak u nas nestihnu ani zmaknut :D
nika.sum
02.02.14,17:08
mozno by sme niekedy cudovali, keby vedeli hovorit ...:-)
kopretinka
02.02.14,17:11
tak môj pes napr.odmieta konzervy úplne,akékoľvek.nezožerie ani tie psie salámy.Granule si vybral iba jednu značku,ostatné nechce.Kapsičku zožerie akúkoľvek,len tam nesmie byť mrkva,to už špekuluje.
Posledý asi rok,dva mu varím.Granule som mu ale ponechala,nezožerie ich veľa,ale zvykol si o polnoci dať pár granulí.