erik79
02.02.14,18:51
Zdravim, Mam niekto skusenosti s minihavarijnym poistenim od Genertelu. Za odpovede vopred Dakujem.
maja71
14.02.14,08:59
zdravim,
moja skusenost s genertelom je hotova katastrofa. Mala som poistnu udalost - poskodene celne sklo a uzatvorene HAV SOS (nie minihavar.poistenie) s pripoistenim "nove diely za stare. Po predlozeni fakturry za opravu poistovni som sa konecne dockala poistneho plnenia po mesiaci. Ale vysledna suma ma priam sokovala a skoro som zinfarktovala, zo 620€ faktury mi vyplatili poistne plnenie vo vyske cca 175€.
Po staznosti a ziadosti o presetrenie mi iba odpisali, ze poistne plnenie je len do max. vysky 60% nakladov za opravu bez DPH a odpocitani spoluucasti, (co maju napisane aj vo VPP, inak som si to preverovala u inych poistovni a ziadna neposkytuje poistne plnenie z vysky nakladov bez DPH a len do vysky 60%)
Takze akukolvek spolupracu s nimi som ukoncila a vobec ich nikomu neodporucam. A v pripade ak chcete veci riesit telefonicky, nic nevyriesite, pretoze na ich call centre vam daju vzdy rovnake naucene odpovede, a k inemu kontaktu sa nedostanete.
TAKZE GENERTEL NIKDY VIAC! radsej si priplatim a mam za to adekvatne sluzby a v pripade poistnej udalosti aj adekvatne poistne plnenie.