sylvia1975
03.02.14,08:21
zlodejsky ibrainer m odo mna chcel ucast v prieskume a ked som im neopatrne poskytla aj telefonne čislo, zaregistrovali ma do ich portálu a do nejakej služby za 6,4 eur za tyzden, tuto sluzbu som si ihned deaktivovala. musím to zapaltiť, resp. ked mi to pride v učte za mobil, mozem s tym niečo spraviť? nezaplatiť to? o tom ze sa za to platí som sa nemala ako dozvedieť, kedze pri ankete ani potom to tam nebolo uvedené, maju to len na ich internetovej stranke. ak som to napisala do zlej rubriky, ospravedlnujem sa ale lepsiu som nenanšla
tak urobim to isté, podám podnet
Ivi19
03.02.14,13:42
Dobrý deň, ja som spravila tú istú chybu, že som sa nechala nachytať prieskumom. Okrem odoslania deaktivačnej sms, na ktorú som mimochodom nedostala ani odpoveď som prehľadala všetko možné čo sa len dalo na nete. Podľa rôznych info je to získavanie peňazí nekalým spôsobom, takže som ihneď posielala podnet aj na obchodnú inšpekciu. Zavolala som na call centrum č. 02/5252798, kde mi pani pri telefóne preverila prijatú sms na deaktiváciu a potvrdila že prvých 6,40 vrátane ostatný sms mi už zúčtovali na konto mobilného operátora a uistila ma, že službu mám deaktivovanú. Tak verím že hovorila pravdu. Uvidím na budúci týždeň. Pre istotu som si nechala mailom potvrdiť ich tvrdenie o zrušení služby, dnes mi bol mail doručený zo spoločnosti Agmo, a.s. Z Obchodnej inšpekcie som dostala odpoveď, že nakoľko je spoločnosť registrovaná v Izraeli, svojich práv sa môžem domáhať len prostredníctvom medzinárodného súdneho konania, naše orgány na takýchto zlodejov nemajú páky.
Lalaith
08.03.14,18:50
zdravím. chcela by som sa vás Ivi19 spýtať či sta aj naďalej museli platiť za ich služby. bohužial ja som dnes padla do tej istej pasce ako vy. prajem si aby to bol zlý sen.. mne sms o deaktivácii poslali hneď ale aj tak mám obavi. prosím odpíšte. :(
domca8
22.05.14,18:31
ako ste dopadli? neúčtujú vám to ďalej?
domca8
22.05.14,18:32
ako ste dopadli? účtujú vám to?
domca8
22.05.14,18:39
a už Vám prišiel účet a bola tam platba za tento podvod?
Ivi19
23.05.14,05:15
zúčtovali to jeden krát hneď v aktuálnej fa operátora. odvtedy je pokoj. takže som to obišla pomerne lacno, ale aj tak je to podvod. a koľko takýchto podvovod môžu mať denne na ktoých celkom slušne zarábajú bez práce.
Peggynka
23.05.14,05:30
Účel to splnilo; aspoň si ľudia natrénujú mozog a začnú ho používať (neuveriteľné!).Toto majú na stránke uvedené:

iBrainer je vzdelávacia krížová platforma zariadení, zameraná na tréning mozgu. Koncoví užívatelia môžu trénovať svoj ​​mozog pomocou herného zážitku na : Zlepšenie schopnosti riešiť problémy, Urýchlenie reakcie mozgu, Zlepšenie pamäte a pozornosti. Koncoví používatelia môžu pristupovať k službe cez stolové počítače, mobilnú optimalizovanú webovú stránku, alebo smartfónovú aplikáciu. Koncoví užívatelia iBrainer Premium môžu hrať na svojom zariadení rôzne hry na tréning mozgu. Za týmto účelom by sa mal užívateľ prihlásiť k službe a zaplatiť poplatok na získanie prístupu a kredity na hranie. Užívateľ môže zrušiť predplatné kedykoľvek. S cieľom povzbudiť spotrebiteľa k užívaniu služby a trénovať svoj ​​mozog, budeme odmeňovať hráčov za ich úspechy. Oceneňovacia politika a jej mechanizmus sú založené iba na znalostiach a zručnostiach a akýkoľvek prvok šťastia je nemožný.
jslancik
23.05.14,05:34
žiadny podvod to nie je. Zaujímavé, pri človeku, ktorý vie písať, by sa dalo predpokladať, že vie aj čítať. Očividne to nie je taká samozrejmosť... O triezvom uvažovaní radšej ani nehovorím...
srska
23.05.14,05:39
úžas tá ibrainer. trénovať mozog a z poplatkov sa stane .....
bodliak
23.05.14,06:29
no nekúp to, keď je to formou zážitku...
srska
23.05.14,06:31
povieš žene o zážitku a máš postarané o ďalší :-))
erik555
23.05.14,06:34
to ako vo filme Total Recall :D vraj zazitok v mozgu :D
sylvia1975
23.05.14,07:31
platila som to vo fakture za mobil, stačilo službu deaktivovať, ziadne dalsie platby uz neboli, tusim mi neprislo ani potvrdenie o deaktivácii
domca8
23.05.14,07:52
a platili ste len tých 6, 40? či každý týždeň Vám to zarátali?
Emilia Kratochvilova
26.05.14,11:48
deaktivovali ste to a stačilo,lebo ja som prvýkrát v živote urobila blbost