Príroda
03.02.14,11:32
Syn je po operácii kolena 2 týždne- krížny väz a meniskus a má možnosť dostať sa k prístroju firmy Finest - biomag - liečenie magnetoterapiou. Prosím Vás, máte niekto skúsenosti s pomocnou liečbou s takýmto prístrojom a viete mi poradiť, či to môže v danom prípade priamo na koleno používať a ako dlho? Budem vďačná za každú odpoveď.
buchač
03.02.14,10:35
MUDr. INTERNET spomína vo svojich publikáciach a odborných článkoch nasledovné :

https://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=Magnetoterapia&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#channel=suggest&q=magnetoterapia+kolena&rls=cs

Ja vravím to , že rehabilitačné cvičenia po operácii je vhodné konzultovať s príslušným odborníkom ...

Ale odpoveď na otázku je v podstate kladná - ÁNO , môže ...ALE ...
taiko
03.02.14,10:38
zena mala zlomenu kostrc a magnetoterapia jej veru pomahala. Uvolnovala svaly a zmiernovala bolest a hadam aj hojila, to vsak tazko objektivne zhodnotit.
Synovi by som este zakupil enzym Serrapeptazu, ktory podporuje hojenie a posobi protizapalovov.a proti bolesti. (mame s nou viacnasobne skusenosti v rodine a medzi znamymi. Uz som o tom tu pisal na porade))
kupit sa da tuto. http://www.amazon.co.uk/dp/B001TH6LQU

Lacnejsou alternativou volne dostupnou na Slovensku je Wobenzym
mareko
03.02.14,11:55
Mám Laguna Biomag, Finest nepoznám, predpokladám, že parametre budú podobné. Odpoveď znie, áno môže aplikovať až do odznenia bolestí a potom zrejme celý život pri návrate bolestí. Okrem toho budú prístroj používať zrejme aj ostatní členovia rodiny. Bolesti chrbtice, kĺby, ruky, nohy, hlava a ešte veľa iných diagnóz. Podrobný spôsob použitia, voľba vhodného programu aj dĺžka cyklov by mala byť v návode.
buchač
12.03.19,19:21
No nehovor...;)

No schválne, koľko stojí tá sranda ?

P.S.:
Na oficiálnych stránkach sa cena neuvádza, no orientačná cifra sa dá zistiť...podľa zistených info sa cena prístroja šplhá až k výške nad 40.000 Kč....čo je v prepočte vyše 1500€.

----------------------------
Mimochodom...cca pred mesiacom som vybral dávku magnetoterapie, elektroliečbu a Biopron...
Pred samotnou rehabkou som bral aj nejaké medikamenty...
Nejak nepomohlo...

P.S.
Tvoj príspevok beriem len ako prachobyčajnú reklamu...
misoft
12.03.19,19:56
Je to reklama.....
"Mám skúsenosť s firmou Finest (Život bez bolesti) a prístrojom Biomag. "....